Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının paylaşımları

1. kawaii kereste

Selam Gençler o.o'

Naruto izlemedim ben, başka bi örnek alayım :LTkJN9u: neyse hoşgeldin. ama tanıştığımıza memnun olmuşluğum yok çünkü tanışmadık ki memnun olayım :head1:
  2. kawaii kereste

Selam Gençler o.o'

anime izlemişsin ama mantığını almamışsın... biriyle tanışmak için önce kendini tanıtmalısın bu ne böyle isim yok yaş yok okul yok meslek yok hiç bişey yok tanıştığımıza memnun oldum bile diyemiyorum :head1: http://i.imgur.com/YNhhNeR.gifv
  3. gölgemiz Güneş'ten Dünya'ya kadar 150 milyon kilometre yol kat eden ışığın son metrelerde bizim yüzümüzden hedefine ulaşamadığının kanıtı

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Belli. Aslında ben de aklımdakileri dışarıya dökemiyorum.:D

3. Amygirl

Amygirl

Belki de hedefi bizdik..... Bir de çoklu nokta bıraktım felsefik olsun diye akdmff

4. kawaii kereste

kawaii kereste

belki de........... ne kadar çok nokta o kadar felsefik heuhuehueh

4. kawaii kereste

Tersine Anime,

Angel Beats!te Kanade ile Yuri Nakamura ben hep ana karakterin Kanade yerine Yuri'ye yürümesi istemiştim de izlerken :D bi de Toradora'da Ryuuji Taiga yerine Ami'ye yürüseydi iyiydi.
  5. şu an çok yorgunum ve çok uykum var hepinize teşekkür ediyorum :head2: Zeynep admin hanım hazretleri hariç. future evinin direğinin doğum günü bugün öyle kuru kuru mutlu yıllarla geçiştirilir mi hiç :head1:
  6. niye canım ben hala aktifim :D yani eskisi kadar değil ama "nerde o eski forum .s" diyip çekip gitmedim, hala güzel buralar, sen de sevdiğim üyelerdensin, thank you. öyle kuru kuru dai fuki falan karın doyurmuyor Ezgi hanım B) niye arayıp da kutlamıyorsun lan!
  7. teşekkürlerimi sunuyorum Amygirl Emel ve Eğrcağn :whistling: side note: kawaii testere de iyi fikirmiş aslında Ercan :D
  8. AdBlock satılmış. elveda reklamsız internet, merhaba ayca_22 :'(

1. Amygirl

Amygirl

Ajsjdfkfkdkkd özledim ben onu ya :D belki gene ücretsiz olur bir umut :D

2. asci

asci

belki artık amerika için yeşil kart kazanabiliriz:)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ücretsiz mi olur bilemiyorum şimdilik satın alan eleman kimliğini açıklamamış ama bence kesin Google satın aldı. böylece AdBlock kullanan her bilgisayarı tespit edip onlara 2 kat reklam dayıycaklar bundan sonra.

1 milyonuncu ziyaretçi olduğumuz için mi yoksa asci :D

9. golf oyununun amacı en az miktarda golf oynamak.

1. Kai

Kai

Golf oyununun amacı koskoca alanları israf etmek. Net :D

10. ingilizce yayın yapan bi kanalda İsveç - Danimarka maçının kısaltmaları SWE - DEN, kullanılmayan harfler de DEN - MARK oluyor. #mindblown

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Aslında Eden- mark olması gerekmiyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum o.O

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Sweeden değil Sweden, ne demek istediğini doğru anladıysam sanırım yanlış biliyorsun :D

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb
  11. kapalı havalardan nefret ediyorum

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Pardon, yanlis yere yazmisim. Size iyi gunler. ^^

3. kawaii kereste

kawaii kereste

iyi günler diyip havaların kapalı olduğuna gönderme yapıyorsun di mi yazıklar olsun :'(

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Nasil da cozmussun beni. :D

12. counter-sarcaaaaaaaaaaaaaaaazzıııııııımmmmmm bro
  13. git burdan. aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.
  14. benimle Rampage Knights gibi 20xx gibi co-op oyun oynayacak babayiğit aranıyor

1. Sciathán

Sciathán

Üzgünüm ama ben yapamam

15. "herkes tarafından kabul görmüş" mü? Sword Art Online ve Guilty Crown mu? aksiyon animesi diyoruz listedeki bütün animeler shounen. hadi onu geçtim Black Lagoon gibi Psycho-pass gibi Tengen Toppa Gurren Lagann gibi Samurai Champloo gibi Katanagatari gibi FMA gibi "herkes tarafından kabul görmüş aksiyon animeleri" listede yok. bırak allasen. Buzzfeed'deki konuya hakim olmadan yapılan dandirik listelere benzemiş.
    1. Witch

Witch

Isıriim mi

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bi de çakallığı yapmadan önce bi etrafı kolaçan ediyor.

kediler harbi sırf bizi ayar etmek için yaşıyo galiba :D

16. bir tür sanal sanal roman mı bu? bi ara çok basit kodlamayla(if'lerle falan) konsolda visual novel yapmaya kalkışmıştık bi arkadaşla, sonra yeterli materyal yazana kadar projeden vazgeçtik :D ki yapmaya çalıştığın şey öyle basit visual novellardan daha zor görünüyor bana. işin zor. edit: sadece 2 rotalı 2 alternatif sonlu VN mi olur yazıklar olsun Ertuğrul :angry:
  17. Code Geass sanırım. ya da Shinsekai Yori. 2si de animenin ulaşabileceği en üst noktaları temsil ediyor benim için, tercih yapamadım :D
  18. kawaii kereste

Ecchi FC [+18]

öncelikle Ertuğrulcuğum bu senin için: sonracığıma hepinize ufak bi kıyak geçeyim: http://alpha.wallhaven.cc/ bu siteyi açıyoruz. adından da az çok anlaşıldığı üzere wallpaper sitesi. istediğiniz bişey aratın, çıkan sayfada üst çubuğun ortasında yeşil sarı falan bişey görceksiniz orda yeşil = normal, sarı = ecchi, kırmızı = hentai. gerisi çözünürlük, en-boy oranı vesaire. süper wallpaperlar var sitede. 1-2 örnek:
  19. debriyaj gibi boyun posun devrilsin adı batasıca

2. Barış

Barış

şimdi zeynep adminim sen şanslıymışsın artistlik yapmasan diyorum :P eğitimi aldığın araba iyi olupta sınavda sana verilen araba külüstür, deriyajı doğru düzgün kavramayan araba verdiklerinde tabiki dumura uğruyosun ben keresteye hak verdim :D bendede aynı şey oldu eğitimi yolda yağ gibi kayan arabayla yaptım kendi kendine gidiordu nerdeyse araba, sınavda diğer çeşit arabaya denk geldi çeşit B tipi araba vardı kursun, ikisi birbirinden tamamen farklı olduğu için ve o arabada hiç alıştırma yap...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim tek farkı sanırım kalkış ve rampa desteği yoktu sınav arabasında, diğerinde vardı. ben hep tek arabada çalıştığım için garip geldi.

peder bey de arabayı vermiyor zaten hatta çalıştırmıyor bile çift fren debriyaj olmadığı için, işler yaş :D

4. Barış

Barış

babadan babaya fark var demekki :D ben ne zaman olsa kullanırdım arabayı ehliyet almamı babam daha çok istiyordu üşengeç uzun yolda bize veriyor kendisi arkada takılıyo TRT Türkü :D , kardeşim de baya bi kullandı öğrendi geçende ehliyetini aldı tek seferde

20. kawaii kereste

Ecchi FC [+18]

iyi de ecchi demek bi nevi üstsüz demek Zeynep admin hanım hazretleri -_- hem zaten an itibariyle bu FCde bi sürü üstsüz foto da var -_- esefle kınıyorum :angry:
  21. kawaii kereste

Ecchi FC [+18]

göreceğez elleğem B) Hanekawa fighto!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.