Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının paylaşımları

1. beni de al :D op izlerdim eskiden, erzacıyız ezelden :D
  2. kawaii kereste

2012 Manga Satış Rakamları

one piece hakediyor birinciliği bence de. fairy tail'in naruto'nun üstünde olmasını isterdim sadece.
  3. kawaii kereste

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Dusk Maiden of Amnesia. japoncasını hatırlamıyorum biraz uzun bi adı var :D çok güzeldi, özellikle finali. gerilim-dedektiflik-romantizm ve tabi ki bi miktar komedi :D
  4. kawaii kereste

Romantizm Sevenlere “Hal”

fazlasıyla ilgimi çekti kesinlikle izlicem, türkçe altyazıyı bile beklemem sanırım. o değil de galiba sadece yönetmeni değil aynı olan şey guilty crown ile. https://www.youtube....h?v=iF3dxVJPKV4 dk 1:18de giren ses ile bu trailerdaki ses aynı değil mi ? yoksa bana mı öyle geldi :D bi de alakasız olcak ama guilty crown opening 1i söyleyen kadının sesi shakira'ya çok benziyor sanki :D edit: youtube koymayı bilmiyorum evet :(
  5. fairy tail'de mugiwara görmüştüm ben de, jellal arc'ından sonra(arc'ın adı bu mu bilmiyorum gerçi :D ) ahanda fotoğraf da buldum bi de guilty crown ve code geass aynı temel üzerine inşa edilmiş 2 farklı anime gibi geldi bana. ana karaktere bir güç geliyor, o gücü bazen isteyerek bazen istemeyerek kullanıyor. yanlarında gizemli bi kız var, kızla aralarında duygusal pek bişey geçmiyor ama zamanla birbirlerine bağlanıyorlar. 2sinde de Japonya'nın dertleriyle uğraşırken bi anda Dünya'nın dertlerine dönüşüyor bu durum. 2si de güçlerinden dolayı çok acı çekip çok hata yapıyorlar falan, izlerken aşırı benzettim ben. ha bi de code geass'te lelouch diktatör olduktan sonra lelouch ile c.c'nin dertleştiği sahneleri birebir guilty crown'a da koymuşlar, inori ile shu da dertleşiyor ara sıra.
  6. b gata h kei'de olmak isterdim tabi ki, yamada'yı bilen bilir :D aslında high school dxd veya kampfer de olabilir bilemedim şimdi :/ bi an sword art online dicek gibi oldum, sonra vazgeçtim işin ucunda hayatımız söz konusu oluyor, kız bulmak daha mantıklı bu durumda :D
  7. kawaii kereste

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

naruto shippuuden 16-22 bölümler. yahu bana mı öyle geliyor yoksa narutoda hikaye ilerleyişi çok mu yavaş :/ one piece yavaş ilerliyor diyodum narutoyu izlemeye başladıktan sonra one piece'i arar oldum :D
  8. anime izlemeyi bana sevdiren anime: Freezing animede taptığım karakter: Satellizer L Bridget ameliyattan sonra evden çıkamama durumunu yaşayanlar bilir o sıkıntıyı. anime izlemem diyenlerdendim ben de, ama ameliyat öncesinde ilgimi çeken bütün dizileri bitirdiğim için o sıkıntı döneminde yapcak bişey aradım ve animeleri keşfettim. freezing saolsun hala izliyorum, izleyicilikten çevirmenliğe adım attım falan neyse. kısa süre önce de LoL'de ve bikaç forumda kullanmaya başladım bu nicki, yakında değiştiririm kesin :D asıl nickim: baroot soyadım: barut kökeni: lise yıllarında gariplik çabası sanırım. deftere imza atma dönemleri olmuştur hepinizin, ordan kalan bişey. aslında pakistan'da bi şehrin adıymış sonradan öğrendim :D
  9. dün izledim ben de, yuuko'nun etek uzun olduğu için heralde mangaka farklı bi tipte çiziyor falan diye düşünüyodum ki ilerledikçe ecchisi çıktı meydana her animede olduğu gibi :D ben bi tavsiyeyle izlemeye başlamıştım "gördüğüm en güzel finallerden biri." diye bi tavsiye, o yüzden ilk 3-4 bölüme sabrettim yoksa ilk 3-4 bölüm cidden baydıydı beni. 1. bölüm zaten farklı bişeydi ama beni pek sarmamıştı nedense. gerçi ilerledikçe anime güzelleşir, ama vitrini sağlam tutmak lazım :D ana karakter yine klasik anime ana karakteri, her işte kötü ama ara sıra yiğitliği tutuyor falan millet onu bişey sanıyor ama kendisinin bi halt olmadığının farkında. asıl karakter yuuko'ydu tabi, özellikle teichi-kun diyişi çok hoşuma gitti :D (mirai nikki'de yuno'nun "yukkii" diyişi gibi :D) finali muhteşemdi, biçok animede ağladım ama bunda ağlamadım, halbuki çok sağlamdı finali :/ yeterince empati kuramadım sanırım. bana göre bişeyler eksik geldi o konuda.
  10. kawaii kereste

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1. Code Geass (animede mükemmellik bana göre, yayınlandığı zamanlarda Japonya'da Lost dizisinden fazla rating toplamış bir anime olarak) 2. Fairy Tail (sağlam kurgu, akıcılık, yeri gelince dram. izleyip beğenmeyen çok az heralde, beğenmeyenler de one piece'e çok benzettiği için kötülüyor çoğunlukla :D ) 3. One Piece (çok yavaş ilerlemese gözümde çok farklı olcaktı ama izlerken sıkıldığımı çok hatırlıyorum. yine de hissettirdiği duygular benzersiz) 4. Guilty Crown (Code Geass'e fazlasıyla benzediği ve daha yoğun romantizm barındırdığı için çok hoşuma gitti, Inori'nin de payı var bu işte :D Code Geass alternatifi gibi bişey yapmışlar sanki, ben beğendim, zaten yüzüklerin efendisine her sene film çıksa her sene izlerim ben :D ) 5. Angel Beats! (finalini görmeden anime benim için unutulmaz olmuştu bile, hayatın adaletsizliğini bu kadar güzel sorgulayan başka bi anime izlemedim şimdiye kadar. finali unutulmazdı, finalde bile hayatın adaletsizliğini gösterdi anime. 13 bölümde çok şey :D ) onur ödülleri: death note (kira'yı kötü adam yapmak için elinden geleni yapan bi mangakası olmasa efsaneydi benim gözümde) another full metal alchemist - brotherhood tasogare otome x amnesia (ilk 3-4 bölüm hiçbişey hissetmedim animeye karşı. ama sonradan bi açıldı tam açıldı, hele finali mükemmeldi) mirai nikki (gasai yuno, uryuu minene)
  11. kawaii kereste

Ecchi FC [+18]

beni de ekle, nickim gelsin :D bi de listeye Green Green'i de ekle, izlediğim ilk anime komedi ile başlayıp romantizm ile bitiriyor, ecchinin dibi. edit: bi resim de ben ekliyim Satellizer L Bridget'tan, gerçi ben Satellizer'ın karizmasını ve bakışlarını hiç bir ecchi'ye değişmem ama çoğu kişi onun göğüslerini hatırlar kesin o yüzden kıyağımı geçiyim bari :D
  12. kawaii kereste

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

ben bağlanabildiğim sürece herhangi birisine aşık olabilirdim, sen seni koruyabildiği sürece herhangi birisine aşık olabilirdin. -gasai yuno gomu gomu no BAKA ! -monkey d. luffy c.c'nin çok sevdiğim lafları vardı da aklıma gelmedi şimdi :(
  13. kawaii kereste

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

1. yuzuhira inori(dün bitirdim daha guilty crown'u pek sanmıyorum ama belki ondan etkisi altındayımdır :D güzel, aşırı sempatik ve çok saf bi kızdı, sesi de çok güzel) 2. satelizer el bridget(2. izlediğim animede beni en çok etkileyen karakter, freezing izlemeseydim şu an anime izlemiyor olurdum heralde izlediğim ilk animeyi pek sevmemiştim) 3. c.c(güzel olmasından ziyade çok gizemliydi çok etkiledi beni tabi süper bi animenin yan karakterlerinden biri olması da etkili bunda :D ) 4. rias gremory(high school dxd izleyip de rias'a ayılıp bayılmayan yoktur heralde :D ) 5. uryuu minene(mirai nikkide en sevip beğendiğim karakter, çok ilgi çekici bi karakteri var cidden, aynı zamanda güzel :D ) onur ödülleri: erza scarlet (fairy tail) yukino (fairy tail) nico robin (one piece) boa hancock (one piece) tsunade (naruto) saeko (high school of the dead)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.