Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının paylaşımları

1. kawaii kereste

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

yani iyi falan da o kadar da iyi değil de sanki Hiro Mashima. 10-15 arasında yerini bulmalıydı bence. gerçi Takeshi Obata dururken Sui Ishida da ilk 10da olmamalıydı bana göre.
  2. bunun bi üst versiyonu sen yapmacık güldüğünde karşındaki de bunu farkederse oluşuyor. utansan mı akışına mı bıraksan başka bi espri mi denesen yoksa bugün bende iş yok diyip topu karşıya mı atsan falan o an insanın aklında binbir tilki dönüyor :ragecomic29: neyse. en iyisi yapmacık gülmemek :ragecomic10: bu kadar yeni smileyler memeler trollfaceler koymuşsunuz iyi güzel de niye benim fıstık gibi bıyıklı yakışıklı smileylerim yok burda :ragecomic31:
  3. tapuladın mı hocam mangaları? 2. bi Gereksiz Şeyler vakası mı yaratcan yoksa :o yürü be! her şey bi yana, Google Translate ayarında çeviri yapanlar çoğunluktayken rekabet iyidir hatta olmak zorundadır. kaliteyi arttırır, izleyici kazançlı çıkar. bu işi gönüllü yapan çevirmenler aynı seriyi çevirmek istiyorsa "ay dur yapma kırıcan mı belimi çeksene elini mangamızdan" demek yerine daha iyisini yapın ki diğeri kolpa durumunda kalsın.
  4. Yalova'da bi cami var heykelin orda, Merkez Camii mi ne adı emin değilim, tam onun karşısında anime tarzı kız çizimli bi kuran kursu afişi vardı. hatta buraya da durum olarak yazmıştım ama telefonumun kamerası bozuk olduğu için kanıt alamamıştım :( tarz olarak buna benziyordu ama daha farklıydı, kapalı değildi o el işareti yoktu falan:
  5. Grave of the Fireflies parçaladın beni be.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

konusunu okıyım diye MAL'ı açtım filmin 2.si de varmış, bu nasıl spoiler lan böyle :D bu durumda izliycem sanırım, sonunda kalp parçalayan bi son yok gibi duruyor. ama yine de inceleme önce gelecek :D

6. - Fairy Tail'in bi bölümünde Luffy'ninki gibi hasır şapka takan bi at arabası sürücüsü vardı. edit: bi sahnesi daha varmış Luffy'nin, şimdi foto bakayım derken keşfettim :D bu bahsettiğim sahne: bu da az önce keşfettiğim: - Shirobako'daki 2 karakter aslında 2 tecrübeli anime yapımcısının anime versiyonları. zaten Shirobako da anime yapımı hakkındaydı, bikaç tane araya böyle easter egg serpiştirmeseler olmaz :D - Space Dandy S2'nin finalindeki kötü adam yani Gogol(Google?) İmparatorluğu'nun başı resmen Google'ın kurucularından Larry Page'in anime versiyonu. - SAO aslında 2002'deki bi ASCII Media Works görsel roman yarışmasına gönderilmek için yazılmış ama sayfa sınırını aştığı için gönderilememiş. - bu sayılır mı bilmiyorum... Gundam gibi Code Geass gibi efsane animeleri üreten Sunrise'ın yaptığın animelerde karakterlerin özel bi duruşu olur. önceleri sadece Sunrise animelerinde yer alan bu duruş zamanla parodileriyle falan bütün animelerde yer almaya başladı. duruş bu: - Code Geass yayınlandığı yıllarda Japonya'da Lost dizisinden fazla rating toplamış, ki o dönem Lost'un en parlak olduğu yıllardı. - Kill la Kill'de Pulp Fiction(Ucuz Roman) filmi ana karakterlerine gönderme yapan bi sahne yer almaktadır. şimdi foto ararken öğrendim de aslında ben sadece John Travolta ve Samuel L. Jackson'ın karakterlerinin olduğunu sanıyodum ama Bruce Willis ve Uma Thurman da varmış :D fotolar da aynı sırayla: ben de buna cevap vermeden edemiyceğim; şalvarı, yazmayı, kınayı küçük gören 2 tane gerizekalıya ne bakıyosun sen :angry:
  7. dubstepten nefret eden şu bünyeye bile kendini sevdirdi bu şarkı <_< edit: taglerde TSM'in ne işi var adsfasdufhasdf
  8. şimdi bu Japonya'da bi yığın çeltik tarlası var ya, bunlar sivrisinekleri napıyor?

9. Feint Asyalıymış da ben valla biliyodum melodilerinden belliydi!

1. Cувєя

Cувєя

Feniti kim o.o

2. Kaxell

Kaxell

seni de ölüler listesine eklemiştim furkan.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ben tatildeyim Ertuğrul, ara sıra girip bakıyorum sadece. bensiz forum öldü mü lan yoksa huehuehueuh

Feint = en iyi dnb yapan herif, böyle şarkıları var:

10. aynen finali vermiş. tatilden döndüğüm gibi izliycem burda internetim yok telefondan yiyorum :D
  11. Fate/Zero Fate/Stay Night'ın öncesini konu alıyor o yüzden ilk onu izle. ilk Fate/Stay Night ile yeni Fate/Stay Night'ın konuları farklı. anime visual noveldan uyarlama olduğu için bu 2 sezonda farklı routeları konu almışlar. ana mantık ve kurgu aynı ama plot farklı diyeyim. bana kalırsa 2sini de izle. ben henüz yenisini izlemedim bitmesini beklediğim için ama beklentilerim çok büyük :D Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works filmi ile yeni Fate/Stay Night'ın konusu aynı. filmini izleme çünkü çok sıkıştırmışlar her şeyi, izlerken hikayeyi takip etmek roller coasterda manzara izlemeye çalışmak gibi oluyor.
  12. inanır mısın ben de şoktayım :o başımıza taş yağacak :o gerçi yine de araya bi tane SAO vssi kaktırmışlar <_< Ertuğrul da demiş, ben de Fate'den bikaç vs bekliyodum listede :mellow: özellikle Fate/Zero'da çok kaliteli vsler vardı.
  13. DanMachi izlemeden önce ben: Hestia kesin overrated o ne öyle herkes ayılıp bayılıyor bu Hestia'ya

1. kawaii kereste

kawaii kereste

DanMachi izledikten sonra ben: Hestia b-beybi...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ben kıl olmak için izliyordum, baya önyargılıydım herkes bayıldığı için. ona rağmen sevdim ulan Hestia'yı çok başarılı olmuş :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

klasik waifu tipi tabi ki, ekstraları başarılı yapmış. ekstra mimikler konuşma tarzı falan. gerçi belki de ben yenilerden çok izlemediğim için bana başarılı gelmiştir bilemiyorum :D

14. dayanılcak gibi değil ki bu :desperate2-onion-head-emoticon: bi de Fairy Tail'in eskiden ne güzel çizimleri olduğunu görünce daha bi kahroldum :desperate2-onion-head-emoticon: Kokoro Connect'ten Inaba diyorum ben. animesinde 2 kere ağlamıştı sanırım. ilkinde farklı bi durum vardı o yüzden Inaba değildi ağlayan ama yine de Inabacığımı öyle görmek bile baya koymuştu. ikincisinde de mutluluktan ağlamıştı. hele bi üzüp ağlatsalardı Inaba'yı yakardım Tokyo'yu :D
  15. yarın okullar tatilmiş 8)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil
    3. kawaii kereste

kawaii kereste

yaz tatili sebebiyle sanırım 8)

4. Witch

Witch

Ya lkşdfsvklxz Ben de diyorum ne diyor bu kşlxckvdfs B[ :|

16. oha oha şimdi Muhabbet Mekanı konu içinde muhabbet döndüğü için mi kitlendi oha oha

17. kawaii kereste

Anime izleyemediğiniz...???

1.5 aydır falan izlemiyodum dün Kuroko no Basket'e başlayıp anime orucumu bozdum -_-
  18. kawaii kereste

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim <_< yani TVdeki Tsubasa değilse izlemedim :D alttaki PlanetES izlememiştir.
  19. ilk kez böyle bişey görüyorum... arkadaş türkçeye çevirmiş "hadi hepiniz dışarı" diye, sahneyle alakası yok, ingilizceye çevirip tekrar türkçeye çevirmem gerekti "let's go all out"... hocam olmuyorsa zorlama işte bak 3 fansub daha çevirmiş animeyi...

20. vay ben nerelere gideyim :crying1-onion-head-emoticon: yine bilemedi ya :cruch-onion-head-emoticon: alttaki 206 anime izlemiştir. bu kez %100 eminim çünkü 206 ortaokulda okul numaramdı, kesin doğru çıkacak B)
  21. kawaii kereste

Bu Animeyi İzledin mi?

evet izledim, baya da beğendim ama devamı gelmesi lazım çok kötü yerde bitirdiler -_- Green Green??
  22. nasıl bilemezsin benim izlediğim anime sayısını :desperate2-onion-head-emoticon: çok net söylüyorum alttakinin izlediği anime sayısı 118 B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.