Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının paylaşımları

1. oo welcome to the dark side bundan sonra o zaman Amy'ye karşı fişekliycem milleti, sen artık bizden birisin
  2. zamanında önümüze gelene bin tekme modunda takıldıktan sonra şimdi "benden zarar gelmez" diyo yeni nesili kandırmak için... inanmayın gençler, gözünü kan bürüyor bazen bu adminin
  3. kawaii kereste

Üye Albümü

son foto attığımda henüz üniversitenin baharında genç ve yağız bir delikanlıydım... sırma saçlarım vardı... kıvır kıvır kıvrılırdı... artık o saçlar yok, hayatın sillesini yemiş üniversite değiştirip 1 dönem ile henüz mezun olamamış dertli ve kederli bir herif olup çıktım. chad kereste: sad kereste:
  4. gönderiniz başarıyla teslim alındı efenim
  5. ben de aslında öyle çok takip etmiyorum da bunun konusu satranç olunca ilgimi çekti :D @Beytize7 veya 8 bölüm olması lazım ben 6. bölüme geldim şimdi, baya baya güzel. genelde Türkiye'de trending olan diziler nanik çıkıyor falan ama bu kez bu güzel :D
  6. valla dizi izliyorum bi yandan, Netflix'e Queen's Gambit gelmiş. Çok iyi ilerliyor, dizi arayan varsa yatırım tavsiyesidir.
  7. toe Japon bir math rock grubu. Müzikleri "Japon müziği" denince akla gelen müzikten oldukça farklı, aslında math rock yapıyor olsalar da diğer math rock gruplarından da farklılar. Math rock genelde enstrümanların ön planda olduğu, tekniklerin konuştuğu bir genre. toe'de de bu durum geçerli tabii ki, ama yaptıkları hiç bir şarkı kulağa sırf teknik konuşturmak için yapılmış gibi gelmiyor. Çoğu math rock grubunda eksik olan "duygu" toe'de her şarkıda var. Japonların klasik "kalbini kat yaptığın işe müzisyen-kun" muhabbetinin sonucu galiba. Çoğu şarkıları enstrümental. Vokalli olan şarkılarında da konuk vokalist kullanıyorlar genelde. Vokal olmayan şarkılarda sanki bateriyi vokal niyetine kullanıyorlar. Bateristleri zaten tam bir hayvan oğlu hayvan, dopdolu çalmasına rağmen hiç bir şarkıyı boğmuyor. Bir kaç örnek şarkı da bırakayım:
  8. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Kereste senin bu şaplak olayın bilinç altıma gömdüğüm bir şeyi hatırlattı :) Yalnız burada ben mağdur taraftayım :D 

Bizim askeri lisede bir ara meşhur olan "narkoz" diye bir kavram vardı. Bu narkozun amacı kaba ete yumruk atmak, eğer orayı uyuşturabilirsen başarılı bir narkoz yapmış oluyorsun. Milletin millete deli gibi narkoz attığı dönemlerde ben ayakta durup arkadaşın biriyle konuşuyorum. Arkamdan bir arkadaş sinsi sinsi yanaşmış ve var gücüyle benim kaba ete bir yumruk salladı. Hala hatırlıyorum nasıl ters bir yere vurduysa sinirler falan sıkıştı herhalde öyle bir acıdı ki 1-2 gün topallayarak yürüdüm. Ciddi ciddi topallıyordum ve bazen oturup kalkerken aniden acı giriyordu. İşin birde kötü tarafı ben topallarken falan millet soruyor ne oldu diye, bende "Oldu bir şeyler boş ver" diye geçiştiriyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ondan sonra belli bir dönem hep arkam duvara falan gelecek şekilde ya da ellerimi arkada birleştirerek bilinçsizce bir savunma sistemi geliştirmiştim :)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

abim bu cidden sakat bu olaymış yalnız :D yani yumruk olayı sakatmış ne bilem eklem bölgesi falan ya :confused-onion-head-emoticon: o acıyı bi düşündüm de şimdi yani üfffff...

4. pegasusejder

pegasusejder

Keşke o acıyı millete şaplak atmadan önce de düşünüp atmasaymışsın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cidden bunu kim başlattı ve nasıl yayıldı bilmiyorum ama kötü zamanlardı :D Sonra birden bire duruldu ortalık çok şükür :D Sırf erkeklerin olduğu ortamlar cidden sakat oluyor :D

9. Doğum günümde profilime girmişsin be Emel, duygulandım...
  10. kawaii kereste

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

00:00'dan itibaren sayıyorsak Kimi no na wa.'yı izledim. Aşırı iyiydi la. Hem blu-ray versiyonu da düşmüş, çizimler animasyonlar zaten her Makoto filmindeki gibi muhteşem, 4 gündür her gece download açık bırakıp yatıyordum 40 küsür gb insin diye. Dayanamadım en iyisini indirdim, izledim, ama beklediğime değdi ya.
  11. merhaba millet. imzalar kaldırılmış. foruma da giremedim 2 saat. şifre resetlemek zorunda kaldım. neyse. tekrardan merhaba.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa aşk olsun fuki. Ben öyle şey yapar mıyım? :O Sorunu da çözemem herhalde. Bir iki yıldır forumdaki sorunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Pek de önemsemiyorum açıkçası. ? Okulun bitti mi fuki nerelerdesin onca zamandır? 

Beytize? Betül? Abi artık takip edemiyorum bana şunu yapmayın. Sprğgğvş

3. Beytize

Beytize

evet Betül ahahha :'DD bundan sonra değişmem ya beytizede kaldım  rahat tanırsınız :D @Toprakezgi mouse-girl-emoticon-25.gif?1292795471

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Umarım öyle olur. :D

12. imzam silinmiş de ben hangi kuralı ihlal ettiğimi göremiyorum yahu. tek gif, tek satır yazı, ufak punto, gif boyutu 500x200 gibi bişeydi. silen arkadaş hatırlıyorsa sebebini söyleyebilir mi ona göre değiştireyim.

1. kawaii kereste

kawaii kereste

tek resim vardı, punto ufaktı, bi satır da japonca bişey yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam yabancı diller japonca hariç yasak

13. kawaii kereste

LoL - Japonca'ya geçme yöntemi

ben de önceden o şekilde yapıyordum, geçen sene nedense çalışmadı bi ara sonra bu programı keşfettim. ama denemekten zarar gelmez tabii :D
  14. Öncelikle bilmeyenler için Japonya serverı dün itibariyle open betaya geçti. Japonca seslendirmeler yaklaşık 1 aydır mevcuttu ama open betaya geçene kadar paylaşmak istemedim devamlı güncellendiği için. http://lexwah.com/lvoc/ Şu linkteyi dosyayı indirin. Gayet basit bi program ama ben yine de biraz açıklıyayım. Programda Settings sekmesinden League of Legends'ı kurduğunuz klasörü programa tanıtın, altındaki barları istediğiniz gibi ayarlayın, daha sonra Voice Packs sekmesine geçip seslendirmeyi değiştirebilirsiniz. Üstteki oyun içindeki yazıları, alttaki de seslendirmeyi değiştirecek, yani üsttekini Türkçe/English alttakini de Japanese yapmanız gerekiyor. Tabii daha farklı bişey istiyorsanız bilemem :D Change'ye tıkladıktan sonra patch atıcak, patch attıktan sonra Play'e tıklamak yerine çıkış yapın LoL'den, programda Continue gibi bi buton olcak ona tıklayın ki program kalan işlerini halletsin. Bu kadar. Hemen bi custom game kurup karşıya bot atarak test edebilirsiniz :D Her yeni patch attıktan sonra tekrar programı açıp Voice Packs sekmesinden Revert Changes yapıp tekrar dil pakedini kurmanız gerekiyor. Ama her seferinde 300-400mb patch atmıyor tabii :D
  15. kawaii kereste

Anime Karakterlerinde Saç Rengi

insan ister istemez hani "kırmızı saçlı karakter seksi olur", "beyaz saçlı karakter daha durgun daha narin olur" gibi düşünüyor da bu kadar detaylı düşünmemiştim hiç :D
  16. doğum gününüz kutlu olsun sayın Witch hanım. yeni yaşınızın size saadet getirmesi dileği ile, esen kalın.
  17. kawaii kereste

Bıyık FC

o kaşları zaten sevmemek elde mi :D ayrıca bıyıkları beğendiyseniz hemen size özel bi kampanya yapalım bıyıklı bere alana kargo bedava!* bu yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan kampanyamızdan faydalanmak için hemen sipariş verin. ama durun! daha bitmedi! kargo pakedi de kampanyamızla ücretsiz. evet yanlış duymadınız! şimdi sipariş verin, kapınızdan teslim alın.** *yalnızca 50$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. **kurye evde bulamazsa karışmayız valla.
  18. kawaii kereste

Bıyık FC

geldim, hatta bu kez çok iyi haberlerle geldim bıyık istiyorsunuz ama bıyığınız çıkmıyor mu? kışın dışarı çıktığınızda kafanız bi taraflarınızdan önce mi donuyor? artık bütün bu dertlere son! bu yeni ürünle bi taşla iki kuş vuracaksınız! http://www.amazon.com/eYourlife2012-Womens-Mustache-Knitted-Striped/dp/B00IHUZH1C/ref=pd_sim_193_3?ie=UTF8&dpID=51shyd%2BRr%2BL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL200_SR160%2C200_&refRID=17GFSVKWV51H0CRSNK1N
  19. rüyamda tanımadığım rap savaşı yaptım ve kaybettim. herif çok iyiydi yahu. sanki beynim benden habersiz taraf tuttu gibi hissediyorum :D

20. okyanusa açılan bir geminin mürettebatı her zamanki rotalarında giderken normalde orada olmaması gereken bir şey görüyorlar: okyanusun ortasında yüzüyor gibi görünen bi kum tabakası. sanki okyanusun ortasında bir sahil gibi. tabii ne olduğunu merak edip hemen incelemeye başlıyorlar. http://imgur.com/a/wHWme DNS kullanmamakta inat eden forumdaşlar için hizliresim'e aktarmak isterdim ama 17 tane fotoğraf var yahu. ben üşendim, üşenmeyen biri varsa insanlık namına el atsın :D
  21. acilen Mikail'e kurban kesmemiz lazım, sesi baya öfkeli geliyor buralara

22. notum biraz kıttır şimdiden söyliyim avatar: 7 imza: 8(biraz depresif geldi ama hoşuma gitti niyeyse :D)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.