Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ilk kez böyle bişey görüyorum... arkadaş türkçeye çevirmiş "hadi hepiniz dışarı" diye, sahneyle alakası yok, ingilizceye çevirip tekrar türkçeye çevirmem gerekti "let's go all out"... hocam olmuyorsa zorlama işte bak 3 fansub daha çevirmiş animeyi...

2. "bu resim uzantısının forumda kullanılmasına izin verilmiyor." cevap atamıyorum bu hatayı alıyorum wtf

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

bence forum hata vercek kadar umursamıyor seni huehuehuehue

3. Lynx

Lynx

Ne alaka çocuk. >:( Bi kere ben her foruma girdiğimde hoşgeldiniz Beti-sama bile yazıyor. Ajklasfasf.

4. historianWeeb

historianWeeb

hee tabi canım öyledir öyle :d

2. Lynx

Lynx

Yep. ^^ Ya ben tanıdıklarımı koyuyorum oraya da şaldkaşdk 3te1ini de tanımıyorum yeni üyeler ekliyor kendi kendine neden böyle bişi yapıyorlar bilmiyorum. :D Silsem ayıp olucak. :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

forumdan mı bahsediyoduk anlamadım :D ben feysten sormuştum arkadaşlara forumda Alman Rus falan mı var -.-

4. Lynx

Lynx

Ha öyle mi asdkljasldjas. Ben kullanmıyorum face. <.<

3. bu herif çok iyi yahu adfhasduhf http://i.imgur.com/1DPGZGf.jpg

2. houston

houston

ivit :T anladın yani o.o

3. Witch

Witch

Iie -.- tch -.- Manchester United futbol takimi degil miydi ya o-o

4. houston

houston

ne -.- chi -.- evet öyle :D

4. 10 dkdir gülüyorum http://i.imgur.com/2m8Zock.jpg auhauhauhuahuahuıahdsıfuh

2. Yuki-chan

Yuki-chan

cersei sevdiğimden değil zaten kadına gıcıklığım. ortaokuldaki tarih hocamı hatırlatıyo bana -.-

3. LeornKayn

LeornKayn

İyide sevinmeyin o Cersei :D 6 sezon biraz çoşturacak gibi duruyor...ölene kadar rahat yok...GoT evreninde bugda kalıcan böyle ne iyi ne kötü bug olucaksın o zaman ölmezsin..

4. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen 6. sezonda paralel yapıyı halledicek Cersei, zaten Myrcella da öldü korkacak bişeyi kalmadı kadının.

5. günümüzde Saruman rolüyle bilinen büyük üstad Cristopher Lee 93 yaşında bugün vefat etmiş.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aa bi de 89 yaşında yaptığı heavy metal albümü var onu unuttum :D

3. Nayru

Nayru

son yaş gününde millet sağda solda o kadar haberini yaptı ki nazara geldi adam... toprağı bol olsun

4. Lynx

Lynx

Merak etme sen de yakında vefat edicen. B)

6. boyun posun devrilsin Stannis evine ateşler yağsın -.-

7. kendi profilime bakarken Çevrimdışı göründüğümü farkettim, ölmeden mezara koymuşlar beni...

8. bunu kesinlikle deniycem bigün :D http://i.imgur.com/TNWcmCk.gif

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ahahaa lan yok be bi uyariym dedim ben. :D çanak senin çanağın sonuçta sen bilirsin :D

9. Eurovision'u nasıl Estonya'nın şarkısı kazanamadı ya... 2 gündür tekrar tekrar dinliyorum şarkıyı yahu mithiş mikemmel yapmışlar.

1. HolySpirit

HolySpirit

bide ben dinliyim bakalım :D

10. Tokyo Ghoul 2'ye başlıyorum ulan o kapaktaki ölü kız Touka'ysa yakarım bu gezegeni!

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ulan :'( nasıl ya :'(

yalnız cidden bok gibiydi anime. anlaşılan 1. sezon para getirdikten sonra bok gibi de çıkarsalar para getirir diye pek sallamamışlar. yorumlardan dolayı kötü bekliyodum daha da kötü çıktı :D

3. Barış

Barış

kötü olan beklentilerini aştılar o derece boktan bir sezondu. hele o final var ya. kaç haftalık saçmalıklar silsilesinin sonucu olarak kahkahalar attım o son uzun yürüyüş esnasında.:D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

o kadar çok arkaplanı olmadan olan olay vardı ki bikaç kere eski bölümlere göz attım acaba ben mi bişey kaçırdım diye. bi olay oluyor "böyle oldu sebebi yok nasıl olduğu yok oldu işte" diye yutmamızı istiyolar. berbattı ya. ilk sezondan aldığım tadı alamadım.

11. Kana :'(

2. Amygirl

Amygirl

Akskskd yes yes o çok kral bir karakter *.*

3. kawaii kereste

kawaii kereste

daha 14. bölümdeyim çok bi krallığını göremedim :D en son bebeğini ensesinden tutup sallaya sallaya gezdiriyodu valla :D

4. Amygirl

Amygirl

Göriceksın :D

12. Akatsuki no Yona'nın 2. bölümünü izledim de... anime bitti galiba. final konuşmaları duygusal anlar falan.

2. Cувєя

Cувєя

O seri bittimi ya ben izledim hatırlamıyorum yada finali göremedim dur hemen bakıyım bi *-*

3. kawaii kereste

kawaii kereste

bi an final gibi hissettirdi yani bana. öyle çıkıp seksi hareketler falan bi de "bu ülke artık bizden sorulur gardaş" havası arkadan giren soundtrack vs. tam final gibiydi :D

4. Aviantese

Aviantese

Son hak için izlenir o anime. Devam et :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Yozora değil mi o ? Boku wa Tomodachi'den ?

2. Yabus

Yabus

Hibike! Euphonium'dan Reina

13. kendi profilime baktım çevrimdışıymışım meğer

14. ağaçlar başkalaşım geçirip polen oldular sanki bu ne lan yolda yürüyemiyoruz polenden

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Ben de geçen yürürken yarım saniye içinde sanırım 50-60 tane yavru sinek gördüm

2. kawaii kereste

kawaii kereste

yeşilliklerin yanından falan geçerken zaten ağzım burnum sinek dolcak gibi oluyor...

15. ya yanlışlıkla geriye basınca bütün yazdıklarımız kaybolmasın... utaite başlığı açıyım dedim tek bi yanlış clickle hepsi gitti.

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Onu ben de istiyorum. Cook lanet olasi bir sey. Kac kere yazilarimin silindigini hatirlamiyorum artik.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

öylece bakakaldım ya... nasıl geriye bastığımı da bilmiyorum, yazıyodum backspace'e bi bastım harfi silmek yerine sayfadan çıktı...

kill me.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.