Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. sonunda Hobbit'i izleyebildim. kötü bir film mi? kesinlikle hayır. bir Yüzüklerin Efendisi eder mi? kesinlikle hayır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

kitabında da zaten Galadriel'i daha güzel diye anlatıyor Tolkien reyiz, sen ne anlarsın lan!

Galadriel'deki zariflik kimde var!

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam abi güzel, harika ama ben oyunculardan bahsediyorum. Ve bence her türlü Arwen yani. Bu benim zevkim. Erkek olsam Arwen'e yazardım. Şimdi de yazarım. Her türlü yazarım.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yazmasına ben de yazarım. ama Galadriel daha iyiydi. hem Arwen bacımızdır Aragorn reyizden ötürü.

2. imdat.

2. Barış

Barış

küçük tatlı karakterleri çok fazla sevemiyorum çünkü mangakalar bazen aşırı abartıyolar (örnek ft wendy) ama bi tane imoto vardı ki aşık etti beni kendine. hachikuji <3(ilk kez bu kalbi yapıyorum 5. denememde başardım :D)

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

nasıl beşinci denemende :D şunu mu --> <3

4. kawaii kereste
    2. aizen-

aizen-

Dignitas lcs maçlarında oynamış takım demeleri normal :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

eski kadrosundan 3 oyuncusu kaldı, ADC ve top lanerları değişti. ama yine de 2 yedek oyuncuyla oynayan bu takıma maç vermeleri garip.

4. aizen-
  3. tek uyku günümde binada çalışma var... beni kaldırıp kulak tıkacı aldırdılar... ulan Murphy evine ateşler yağsın...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

daha genciz de bütün bunlar haneye yazılan skor benim için. ilerde mesela böyle gaza gelirken aklıma bu olay gelcek falan temkinli olcam gibi. ondan sonra "niye erkekler kızlara yürümüyor" diyolar, ahanda bu yüzden.

3. aizen-

aizen-

Ama murat 131 kazanır yani.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bnimkide bunun farklı versionu. Zor ya. Ahh ah -,-

4. Akame ga Kill in a nutshell: http://i.imgur.com/08Hhzej.jpg

2. kawaii kereste

kawaii kereste

sanırım okuycam bunun mangasını. anime hangi mangaya kadar aynı gidiyor? yoksa mangada sıfırdan mı başlamam lazım? mangası halen devam ediyor mu?

ve bu animeyi izledikten sonra nasıl "her şey daijoubu" diyebiliyorsun... karakter kalmadı lan... kurbanlık koyun gibi hepsini tanıtıp bi güzel kestirdi...

3. Kaxell

Kaxell

içimdeki acı bana yetiyor abi. SPOILER chelsea'nin ölümü mangada da var. SPOILER yaklaşık 34 de falan denk geliyor. ondan sonrasını bilmiyorum, ben animeyi 16 da bıraktım. chelsea nin ölümünü izlemek istemedim tekrardan. (demeye çalıştığım şey 34 e kadar animesi ile mangası tamamen aynı, animenin sonunu sadece farklı dedikleri için tahmin edebiliyorum. )

4. kawaii kereste
  5. böyle interaktif siteler çok iyi oluyor: http://www.fiveminutes.gs/

1. Lenny

Lenny

işim gereği böyle şeyler yapıyorum :D

ve böyle sitelere bayılıyorum :D

6. izlediğim en garip kurgulu animeler kategorisinde ilk bölümden beri zirveye oynuyordun Seikon no Qwaser, ama şu son bikaç bölümle tartışmasız lideriğe oturdun. meme emerek güç kazanmak nedir yahu wasdhfahuı

1. Barış

Barış

fan servisin zirveyi gördüğü anime. kaç kez kahkaha attığımı bilmiyorum o animede. japonlardaki meme fantazininin derinliğini gösteriyor o. :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

en çok meme emerkenki ciddiyetleri bitirdi beni aıasdufhauhuh

7. hardcore japanese anime gangsta trap rap

8. Hey yo Toei Animation! Sülalecek rahatsınızdır inşallah.

9. sabah-akşam menemen düzenine geçtim yine, öğrenciliğin gözü kör olsun.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

demir için diyoruz, yani haşlanmış yumurta

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

evet yumurta sevmem de :p

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yumurta yumurtadır demek istiyorum ama bi farkı oluyor mu?

10. bot laneimiz 1-8 falanken bizim jungle: "bot lanei izlerken kedimi beslemem gerektiği geldi aklıma"

11. bu Tokyo ESP'in son bölümünde elemanı ne ara traş etmişler lan

12. 卐 卐 卐 Hᴇʟʟᴏ , ᴛʜɪs ɪs Hɪᴛʟᴇʀ ᴡʀɪᴛɪɴɢ ᴛᴏ ʏᴏᴜ ғʀᴏᴍ ʙᴇʏᴏɴᴅ ᴛʜᴇ ɢʀᴀᴠᴇ. I ᴊᴜsᴛ ᴡᴀɴᴛᴇᴅ ᴛᴏ ʟᴇᴛ ʏᴏᴜ ᴋɴᴏᴡ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜʀ ᴍᴏᴅs ᴅᴏ ᴀ ɢᴏᴏᴅ ᴊᴏʙ ᴏғ ᴄᴀʀʀʏɪɴɢ ᴏɴ ᴍʏ ʙᴇʟɪᴇғs.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Strix.

Strix.

*-* WoW *-*

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

asıl sana wow *-* daha şimdi mi görüyorsun bunu :D

13. cennet hurması mevsimi gelmiş eöehöeheöh

1. Barış

Barış

2 haftadır 5 kilo yemişimdir :D kakaolu:D

14. oyşh floodumu yaptım gidiyorum wööehöehöeheöh

15. ülkemin insanları ne iyi yahu /s

1. Strix.

Strix.

öyleyiz :)

16. wööehöehöehöehöeh climb is real. 10 günde Diamond 5ten Diamond 1e çıktım, ver elini Master!

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Yıldızlara ve ötesine ( tam hatırlamıyorum ama galiba böyleydi.)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

pikachu da nasıl mutlu hee

17. 4 saat Matematik'ten öğrendiğim tek şey: Türkçeyi Türkler gibi konuşmuyormuşum.

18. niye böyle yapıyorsun TTNET... 2 gündür internetim niye yok benim... arıza kaydı verdim niye gelmiyolar... telefonumun internetini mi kullanmak zorundayım ben... verdiğim paranın 15te 1ini kesin lan bari.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bikaç kere gidip gelmişti benim ki de, belki sinyal vermiştir hani "Olm bak durumlar kesat bi gün gidecem gelmeyecem ona göre" falan demek istemiştir, ama öküz ben anlamamışımdır...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

uzun zamandır başkalarının profiline girmedim. son girdiğimde birinden bağıran karı çıkmıştı, o günden beri kimsenin profiline girmedim. az önce bu korkumu atlatıp senin profiline bakayım dedim jans09, depresyonlardayım, ty.

4. jans09

jans09

Bak şimdi sinyal falan dedin beni de bir korku kapladı. Bizim ki de mi aynı sinyali veriyor acaba :? O şarkı biraz korku biraz bunalım yaşatabiliyor insana ama kimisine feci bağımlılık yapıyor :P ama gece uyurken çalması istenilmeyecek türden o kesin ))))

19. az önce No Strings Attached'ı izledim. o kadar çok "Gitmek zorunda mısın" capsi görmüşüm ki malum sahne gelince "Aha eleman burda gidecek" diye sahneyi yarım yamalak izledim :'(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.