Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Kereste senin bu şaplak olayın bilinç altıma gömdüğüm bir şeyi hatırlattı :) Yalnız burada ben mağdur taraftayım :D 

Bizim askeri lisede bir ara meşhur olan "narkoz" diye bir kavram vardı. Bu narkozun amacı kaba ete yumruk atmak, eğer orayı uyuşturabilirsen başarılı bir narkoz yapmış oluyorsun. Milletin millete deli gibi narkoz attığı dönemlerde ben ayakta durup arkadaşın biriyle konuşuyorum. Arkamdan bir arkadaş sinsi sinsi yanaşmış ve var gücüyle benim kaba ete bir yumruk salladı. Hala hatırlıyorum nasıl ters bir yere vurduysa sinirler falan sıkıştı herhalde öyle bir acıdı ki 1-2 gün topallayarak yürüdüm. Ciddi ciddi topallıyordum ve bazen oturup kalkerken aniden acı giriyordu. İşin birde kötü tarafı ben topallarken falan millet soruyor ne oldu diye, bende "Oldu bir şeyler boş ver" diye geçiştiriyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ondan sonra belli bir dönem hep arkam duvara falan gelecek şekilde ya da ellerimi arkada birleştirerek bilinçsizce bir savunma sistemi geliştirmiştim :)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

abim bu cidden sakat bu olaymış yalnız :D yani yumruk olayı sakatmış ne bilem eklem bölgesi falan ya :confused-onion-head-emoticon: o acıyı bi düşündüm de şimdi yani üfffff...

4. pegasusejder

pegasusejder

Keşke o acıyı millete şaplak atmadan önce de düşünüp atmasaymışsın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cidden bunu kim başlattı ve nasıl yayıldı bilmiyorum ama kötü zamanlardı :D Sonra birden bire duruldu ortalık çok şükür :D Sırf erkeklerin olduğu ortamlar cidden sakat oluyor :D

2. merhaba millet. imzalar kaldırılmış. foruma da giremedim 2 saat. şifre resetlemek zorunda kaldım. neyse. tekrardan merhaba.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa aşk olsun fuki. Ben öyle şey yapar mıyım? :O Sorunu da çözemem herhalde. Bir iki yıldır forumdaki sorunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Pek de önemsemiyorum açıkçası. ? Okulun bitti mi fuki nerelerdesin onca zamandır? 

Beytize? Betül? Abi artık takip edemiyorum bana şunu yapmayın. Sprğgğvş

3. Beytize

Beytize

evet Betül ahahha :'DD bundan sonra değişmem ya beytizede kaldım  rahat tanırsınız :D @Toprakezgi mouse-girl-emoticon-25.gif?1292795471

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Umarım öyle olur. :D

3. imzam silinmiş de ben hangi kuralı ihlal ettiğimi göremiyorum yahu. tek gif, tek satır yazı, ufak punto, gif boyutu 500x200 gibi bişeydi. silen arkadaş hatırlıyorsa sebebini söyleyebilir mi ona göre değiştireyim.

1. kawaii kereste

kawaii kereste

tek resim vardı, punto ufaktı, bi satır da japonca bişey yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam yabancı diller japonca hariç yasak

4. rüyamda tanımadığım rap savaşı yaptım ve kaybettim. herif çok iyiydi yahu. sanki beynim benden habersiz taraf tuttu gibi hissediyorum :D

5. acilen Mikail'e kurban kesmemiz lazım, sesi baya öfkeli geliyor buralara

6. yeni forum pek bi yakışıklı olmuş be

2. kawaii kereste

kawaii kereste

manga okuyabilirim bak, hatta süper olur :D derslerde okuycak kitabım kalmamıştı zaten :D bikaç tane önersene animesi olmayanlardan beğendiklerinden varsa

3. Amygirl

Amygirl

The Breaker, Ovasını çıkardılar ama Noblesse hem mangaya yeni başlayanlar için iyi renkli olduğu için , Animesi var ama Akatsuki no Yona da iyi bence. Manhwa önerdim çok ama :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Akatsuki no Yona animesini izlemiştim, güzeldi ama sanki tam anime gerçekten başlıycakken bittiydi, mangası devam ediyor mu? diğerlerine de bakıcam, tenk yu ^^

7. hnnnnnnnnnnnng

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aa selam :D sen yenisin galiba buralarda, ilk kez görüyorum :D gerçi son zamanlarda biraz inaktifim, ondan kaynaklı da olabilir bilemedim...

3. UnderminE

UnderminE

Ya ben üyeliği alalı oluyor baya ama şu son 1 haftadır falan aktif olayım artık dedim öyle giriyorum :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de tam tersi galiba :D bayadır üyeyim bayadır aktifim son 1-2 aydır pek uğrayamıyorum.

8. seviyorum böyle zeki hayvanları ^^ http://i.imgur.com/cLs19DE.gifv

1. Kaxell

Kaxell

furkan gifin devamı yok

aceb o musluğu kapayacakmı hayvan

9. çekip gidecem buralardan

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Gidecem diyenler gidemedi, evlenmicem diyenler evlendi. Bende güya tatilde ders çalışcaktım ama olmadı. Wafflecıda geçti tüm tatilim.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de halısahada geçti tatilin yarısı, her tarafım ağrıyor...

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Valla bn wafflecıya garson cocug için gittim yoksa sizin halı sahada da güzel kızlar mı calisiyodu :D

10. ahauahudfuhauhasduhfuchuhadf
    1. Kadir-

Kadir-

Kediye bak deldi geçti :D

2. Kaxell
    3. Anonymmy

Anonymmy

Kediyi geçen gün dersin başlamasına saniyeler kala sınıfa dalışıma benzettim nedense:(

2. Amygirl

Amygirl

Günümüzde o amaca hizmet eden siteler maalesef insanların ihtiyacını değil daha sapıkça ve salakça şeyleri karşıladığı için o sitelere karşıyım insanlara doğal olanları değil daha saçma şeyleri aşılıyor bu konu bu forumda tartışılmaz ama istemedikleri cinsel yontemlere maruz kalan kaç kadın var biliyor musun?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

bazı hayvanlar eşlerine zorbalık yapıyor diye geri kalanları bu ihtiyaçtan mahrum bırakmak bana pek akıl karı görünmüyor Amy. genelleme yaparsak şöyle bi durum var, kadınların cinsel olarak mutlu olduğu yer: Avrupa-Amerika yani bu sitelerin serbest olduğu yerler. kadın cinsel olarak mutsuz olduğu yerler: Ortadoğu-Güneydoğu ve Doğu Asya yani bu sitelerin yasak olduğu yerler.

11. eğer başarısız olmayı deneyip bunda başarılı olursak, sonuç olarak başarılı mı başarısız mı oluruz?

12. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

2. Kaxell

Kaxell

Hacı shu zorundaydı ama. Bunun naptığı belirsiz, yaptığı her bi b*ktan sonra pişman oluyor. mamorucuları da sevmiyorum onlarda gereksiz.

bak şu anki favori erkek karakterim Rakudai Kishi no Eiyuutan'daki ana karakter. İlk bölümde tipik biri olarak gözüküyoda ilerledikçe adamın hası olduğunu anlıyosun. Bu arada Rakudai Kishi no Eiyuutan'ın ingilizcesi "The Tale of Worst One" hatırlatıyım B)

3. Kaxell

Kaxell

illa spoiler verdirtçen de mi? şu seriyi bitir biran önce yoksa son bölümünde hayal kırıklığına uğrayacaksın.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

hemen bakıyorum B)

Ayumi'yi bilim adamları kurtarmış olabilir diyorum ben, biraz şüpheliydi ölüm sahnesi. Jun Maeda bile olsa öyle aniden imouto öldürmez diye umuyorum :'(

spo verme, devam ediyorum.

13. gölgemiz Güneş'ten Dünya'ya kadar 150 milyon kilometre yol kat eden ışığın son metrelerde bizim yüzümüzden hedefine ulaşamadığının kanıtı

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Belli. Aslında ben de aklımdakileri dışarıya dökemiyorum.:D

3. Amygirl

Amygirl

Belki de hedefi bizdik..... Bir de çoklu nokta bıraktım felsefik olsun diye akdmff

4. kawaii kereste

kawaii kereste

belki de........... ne kadar çok nokta o kadar felsefik heuhuehueh

14. AdBlock satılmış. elveda reklamsız internet, merhaba ayca_22 :'(

1. Amygirl

Amygirl

Ajsjdfkfkdkkd özledim ben onu ya :D belki gene ücretsiz olur bir umut :D

2. asci

asci

belki artık amerika için yeşil kart kazanabiliriz:)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

ücretsiz mi olur bilemiyorum şimdilik satın alan eleman kimliğini açıklamamış ama bence kesin Google satın aldı. böylece AdBlock kullanan her bilgisayarı tespit edip onlara 2 kat reklam dayıycaklar bundan sonra.

1 milyonuncu ziyaretçi olduğumuz için mi yoksa asci :D

15. golf oyununun amacı en az miktarda golf oynamak.

1. Kai

Kai

Golf oyununun amacı koskoca alanları israf etmek. Net :D

16. ingilizce yayın yapan bi kanalda İsveç - Danimarka maçının kısaltmaları SWE - DEN, kullanılmayan harfler de DEN - MARK oluyor. #mindblown

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Aslında Eden- mark olması gerekmiyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum o.O

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Sweeden değil Sweden, ne demek istediğini doğru anladıysam sanırım yanlış biliyorsun :D

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb
  17. kapalı havalardan nefret ediyorum

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Pardon, yanlis yere yazmisim. Size iyi gunler. ^^

3. kawaii kereste

kawaii kereste

iyi günler diyip havaların kapalı olduğuna gönderme yapıyorsun di mi yazıklar olsun :'(

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Nasil da cozmussun beni. :D

18. benimle Rampage Knights gibi 20xx gibi co-op oyun oynayacak babayiğit aranıyor

1. Sciathán

Sciathán

Üzgünüm ama ben yapamam

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.