Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. boyun posun devrilsin Stannis evine ateşler yağsın -.-

2. kendi profilime bakarken Çevrimdışı göründüğümü farkettim, ölmeden mezara koymuşlar beni...

3. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Kereste senin bu şaplak olayın bilinç altıma gömdüğüm bir şeyi hatırlattı :) Yalnız burada ben mağdur taraftayım :D 

Bizim askeri lisede bir ara meşhur olan "narkoz" diye bir kavram vardı. Bu narkozun amacı kaba ete yumruk atmak, eğer orayı uyuşturabilirsen başarılı bir narkoz yapmış oluyorsun. Milletin millete deli gibi narkoz attığı dönemlerde ben ayakta durup arkadaşın biriyle konuşuyorum. Arkamdan bir arkadaş sinsi sinsi yanaşmış ve var gücüyle benim kaba ete bir yumruk salladı. Hala hatırlıyorum nasıl ters bir yere vurduysa sinirler falan sıkıştı herhalde öyle bir acıdı ki 1-2 gün topallayarak yürüdüm. Ciddi ciddi topallıyordum ve bazen oturup kalkerken aniden acı giriyordu. İşin birde kötü tarafı ben topallarken falan millet soruyor ne oldu diye, bende "Oldu bir şeyler boş ver" diye geçiştiriyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ondan sonra belli bir dönem hep arkam duvara falan gelecek şekilde ya da ellerimi arkada birleştirerek bilinçsizce bir savunma sistemi geliştirmiştim :)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

abim bu cidden sakat bu olaymış yalnız :D yani yumruk olayı sakatmış ne bilem eklem bölgesi falan ya :confused-onion-head-emoticon: o acıyı bi düşündüm de şimdi yani üfffff...

4. pegasusejder

pegasusejder

Keşke o acıyı millete şaplak atmadan önce de düşünüp atmasaymışsın :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cidden bunu kim başlattı ve nasıl yayıldı bilmiyorum ama kötü zamanlardı :D Sonra birden bire duruldu ortalık çok şükür :D Sırf erkeklerin olduğu ortamlar cidden sakat oluyor :D

4. oha oha şimdi Muhabbet Mekanı konu içinde muhabbet döndüğü için mi kitlendi oha oha

5. sabah-akşam menemen düzenine geçtim yine, öğrenciliğin gözü kör olsun.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

demir için diyoruz, yani haşlanmış yumurta

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

evet yumurta sevmem de :p

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yumurta yumurtadır demek istiyorum ama bi farkı oluyor mu?

6. 2 orta boy pizza yedim midem beni öldürecek halp!

2. kawaii kereste

kawaii kereste

rip in pepperino cappuccino robert deniro al pacino :(

3. Rıse

Rıse

Buraya ne olmuş ..

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Burnundan geldigine sevindim fukicigim. Afiyet olsun. Ben die cupcake yaptim onu yerim artikin...

7. sonunda Hobbit'i izleyebildim. kötü bir film mi? kesinlikle hayır. bir Yüzüklerin Efendisi eder mi? kesinlikle hayır.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

kitabında da zaten Galadriel'i daha güzel diye anlatıyor Tolkien reyiz, sen ne anlarsın lan!

Galadriel'deki zariflik kimde var!

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam abi güzel, harika ama ben oyunculardan bahsediyorum. Ve bence her türlü Arwen yani. Bu benim zevkim. Erkek olsam Arwen'e yazardım. Şimdi de yazarım. Her türlü yazarım.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yazmasına ben de yazarım. ama Galadriel daha iyiydi. hem Arwen bacımızdır Aragorn reyizden ötürü.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen hep benzetiliyor, hatta bazıları bu serinin ötekinin parodisi gibi bişey olduğunu sanıyolar :D şurdan bakabilirsin seri tanıtımıma :D

3. Amygirl

Amygirl

Bi girdim foruma 15 ileti var ne mutlu olmuştum :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

bi keresinde 50 küsür bildirim gördüydüm, Paprika falan sohbet etmişler durumları altında :D i know that feel Amy...

8. imdat.

2. Barış

Barış

küçük tatlı karakterleri çok fazla sevemiyorum çünkü mangakalar bazen aşırı abartıyolar (örnek ft wendy) ama bi tane imoto vardı ki aşık etti beni kendine. hachikuji <3(ilk kez bu kalbi yapıyorum 5. denememde başardım :D)

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

nasıl beşinci denemende :D şunu mu --> <3

4. kawaii kereste
  9. greyfurt tuzlanıp da yeniyormuş meğer, az önce keşfettim...

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Konu ne ara Greyfurttan Amerikaya dayandı :D

3. Lightning

Lightning

Greyfrut ile erik olsa da yesek :P

4. kawaii kereste

kawaii kereste

bunu okuyunca çok iyi geldi, teşekkürler :D özellikle erik mevsimi gelirken okudum ya bunu...

10. 2dk ortadan kayboldum konu kilitlenmiş hemen :D gerçi kilitlenmesi gerekiyordu, ty Leffwn.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Üyelik için aldıkları paranın yarısını kendilerini zincirlemek için nalbura veriyor onlar :D Haber daha taze çok gözükmedi yayında ama ... http://www.aksam.com.tr/yasam/nazca-cizgilerine-basan-greenpeaceten-ozur/haber-365724

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

cidden düşüncesizce davranmışlar yani :O

4. kawaii kereste

kawaii kereste

yalnız Peru halkından özür dilemeleri ayrı bi güzel :D yanlış hatırlamıyorsam Nazca Çölü çok kurak ve rüzgarsız, çizgilerin korunabilme sebebi de bu hatta. acaba bıraktıkları izler kaç senede silincek

11. bi konuyu daha başarı ile kapattırdık huehuehue

12. sabahtan beri yanımda miyavlayan kediyi mamasına götürdüm, güzelce yedi. işin kötüsü, 5dk sonra gelip elimi ayağımı çizmeye başladı. nankör diye boşuna demiyolarmış -.-

2. Sparco34

Sparco34

Verdiğin mama bozuk çıkmış olabilir yada malzemeden çalmışsın dünkü gibi olmamış tripi de olabilir ? =)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

maması bitti zaten :D süt verdim, sonuç aynı. kedi diyip geçmiycem bundan sonra :D

4. Sparco34

Sparco34

Aynen... Geçen hafta bir kedinin ayağı incinmiş veterinere götürdük 2 gün12 saatte bir iğne tedavisi oldu iyileştikten sonra ilk iş üzerimize atlamak oldu :)))

13. ilk kez böyle bişey görüyorum... arkadaş türkçeye çevirmiş "hadi hepiniz dışarı" diye, sahneyle alakası yok, ingilizceye çevirip tekrar türkçeye çevirmem gerekti "let's go all out"... hocam olmuyorsa zorlama işte bak 3 fansub daha çevirmiş animeyi...

14. şimdi bizim türkçe felsefeyi kaldırıyor mu kaldırmıyor mu gençler? ayarları falan kıssam gölgeleri kapatsam idare etmez mi? yoksa yeni bi sistem mi almam lazım? help pls

2. Amygirl

Amygirl

Sana çok felsefi bir soru soracağım Furkan : Silifkenin yoğurdu kız seni kimler doğurdu?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

kekliği düz ovada vurmuşlar, şıkıdık mıkıdık şıkıdık mıkıdık oynamışlar Amy, bu işin felsefesi mi kalmış :( yazık kekliklere :(

4. Amygirl

Amygirl

Götürdüm götürdüm çam dibine batırdım batırdım tam dibine buha buha can Hatice kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine açtırma ağzımı demiştim di mi sana :D

2. Lynx

Lynx

Yep. ^^ Ya ben tanıdıklarımı koyuyorum oraya da şaldkaşdk 3te1ini de tanımıyorum yeni üyeler ekliyor kendi kendine neden böyle bişi yapıyorlar bilmiyorum. :D Silsem ayıp olucak. :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

forumdan mı bahsediyoduk anlamadım :D ben feysten sormuştum arkadaşlara forumda Alman Rus falan mı var -.-

4. Lynx

Lynx

Ha öyle mi asdkljasldjas. Ben kullanmıyorum face. <.<

15. Tokyo Ghoul 2'ye başlıyorum ulan o kapaktaki ölü kız Touka'ysa yakarım bu gezegeni!

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ulan :'( nasıl ya :'(

yalnız cidden bok gibiydi anime. anlaşılan 1. sezon para getirdikten sonra bok gibi de çıkarsalar para getirir diye pek sallamamışlar. yorumlardan dolayı kötü bekliyodum daha da kötü çıktı :D

3. Barış

Barış

kötü olan beklentilerini aştılar o derece boktan bir sezondu. hele o final var ya. kaç haftalık saçmalıklar silsilesinin sonucu olarak kahkahalar attım o son uzun yürüyüş esnasında.:D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

o kadar çok arkaplanı olmadan olan olay vardı ki bikaç kere eski bölümlere göz attım acaba ben mi bişey kaçırdım diye. bi olay oluyor "böyle oldu sebebi yok nasıl olduğu yok oldu işte" diye yutmamızı istiyolar. berbattı ya. ilk sezondan aldığım tadı alamadım.

16. merhaba millet. imzalar kaldırılmış. foruma da giremedim 2 saat. şifre resetlemek zorunda kaldım. neyse. tekrardan merhaba.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa aşk olsun fuki. Ben öyle şey yapar mıyım? :O Sorunu da çözemem herhalde. Bir iki yıldır forumdaki sorunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Pek de önemsemiyorum açıkçası. ? Okulun bitti mi fuki nerelerdesin onca zamandır? 

Beytize? Betül? Abi artık takip edemiyorum bana şunu yapmayın. Sprğgğvş

3. Beytize

Beytize

evet Betül ahahha :'DD bundan sonra değişmem ya beytizede kaldım  rahat tanırsınız :D @Toprakezgi mouse-girl-emoticon-25.gif?1292795471

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Umarım öyle olur. :D

17. 1 aydır çabalıyorduk sonunda başardık, artık evimde yavru bir kedi var :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ben uğraştığımı değil de kedinin ev ahalisinden uzak durduğu garip bir ilişki yaşadığımı söylesem daha doğru :D babaannem de öyle bir yığın kediyle uğraşırdı bahçesinde :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ben 2'si ile zor başa çıkıyordum...9'uyla kafayı yerim herhalde :D

4. Lightning

Lightning

Benimkisini tırcı kaçırmış diyorlardı :D

18. New Horizon uzay aracının yanından geçerken çektiği Plüton fotoğrafı: http://i.imgur.com/Rnj7kZj.jpg

2. Amygirl

Amygirl

Ne kadar kalacan Mersinde atlayayım Silifkeye geleyim 8) tabi acil nöbetimin olmadığı bir haftasonu :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

15-20 ağustosa kadar burdayım daha vakit bol :D mersindeysen geleyim diyodum da madem senin adanadan gelmen lazım, mersine yerine silifkeye gel ehuehuehueh

4. Amygirl

Amygirl

Bakarız inşallah :)

19. çekip gidecem buralardan

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Gidecem diyenler gidemedi, evlenmicem diyenler evlendi. Bende güya tatilde ders çalışcaktım ama olmadı. Wafflecıda geçti tüm tatilim.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de halısahada geçti tatilin yarısı, her tarafım ağrıyor...

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Valla bn wafflecıya garson cocug için gittim yoksa sizin halı sahada da güzel kızlar mı calisiyodu :D

20. durumlara yorum yapılınca gelen bildirimler niye bozuk :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.