Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Toprakezgi, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Gözüme çok ponçik geldin, korkamadım şu an. :D Benden de sana zarar gelmez herhalde. Tek hedefim kendi okulum. şajsbdşkajd

Mika çok tatlıymış, utanmıyor musun insanlara yalan yanlış bilgiler vermeye? Terbiyesiz.

zamanında önümüze gelene bin tekme modunda takıldıktan sonra şimdi "benden zarar gelmez" diyo yeni nesili kandırmak için... inanmayın gençler, gözünü kan bürüyor bazen bu adminin :expulsion-onion-head-emoticon:

2. son foto attığımda henüz üniversitenin baharında genç ve yağız bir delikanlıydım... sırma saçlarım vardı... kıvır kıvır kıvrılırdı... artık o saçlar yok, hayatın sillesini yemiş üniversite değiştirip 1 dönem ile henüz mezun olamamış dertli ve kederli bir herif olup çıktım.

chad kereste:

Spoiler

spacer.png

sad kereste:

Spoiler

spacer.png

3. pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Dizi pek takip etmiyorum arkadaşlarda oluşan anlaşmazlık sonucu Netflix üyeliğinden ayrıldım :/ ama unutmazsam bir bakarım sağ olasın :) 

ben de aslında öyle çok takip etmiyorum da bunun konusu satranç olunca ilgimi çekti :D

@Beytize7 veya 8 bölüm olması lazım ben 6. bölüme geldim şimdi, baya baya güzel. genelde Türkiye'de trending olan diziler nanik çıkıyor falan ama bu kez bu güzel :D

4. toe Japon bir math rock grubu. Müzikleri "Japon müziği" denince akla gelen müzikten oldukça farklı, aslında math rock yapıyor olsalar da diğer math rock gruplarından da farklılar. Math rock genelde enstrümanların ön planda olduğu, tekniklerin konuştuğu bir genre. toe'de de bu durum geçerli tabii ki, ama yaptıkları hiç bir şarkı kulağa sırf teknik konuşturmak için yapılmış gibi gelmiyor. Çoğu math rock grubunda eksik olan "duygu" toe'de her şarkıda var. Japonların klasik "kalbini kat yaptığın işe müzisyen-kun" muhabbetinin sonucu galiba.

Çoğu şarkıları enstrümental. Vokalli olan şarkılarında da konuk vokalist kullanıyorlar genelde.  Vokal olmayan şarkılarda sanki bateriyi vokal niyetine kullanıyorlar. Bateristleri zaten tam bir hayvan oğlu hayvan, dopdolu çalmasına rağmen hiç bir şarkıyı boğmuyor.

Bir kaç örnek şarkı da bırakayım:

5. 00:00'dan itibaren sayıyorsak Kimi no na wa.'yı izledim. Aşırı iyiydi la. Hem blu-ray versiyonu da düşmüş, çizimler animasyonlar zaten her Makoto filmindeki gibi muhteşem, 4 gündür her gece download açık bırakıp yatıyordum 40 küsür gb insin diye. Dayanamadım en iyisini indirdim, izledim, ama beklediğime değdi ya.

6. 2 dakika önce, Singularity yazdı:

hala system > rads klasöründeki locale kısmını tr_tr yerine ja_jp yapınca olmuyormu ?? bu ara lolü bırakmıştım dönünce bunu deniyim zaten bu ara patch atmıyor %3 te kalıyor saatlerce genede bu konu aklımda bulunsun

ben de önceden o şekilde yapıyordum, geçen sene nedense çalışmadı bi ara sonra bu programı keşfettim. ama denemekten zarar gelmez tabii :D

7. Öncelikle bilmeyenler için Japonya serverı dün itibariyle open betaya geçti. Japonca seslendirmeler yaklaşık 1 aydır mevcuttu ama open betaya geçene kadar paylaşmak istemedim devamlı güncellendiği için.

http://lexwah.com/lvoc/

Şu linkteyi dosyayı indirin. Gayet basit bi program ama ben yine de biraz açıklıyayım. Programda Settings sekmesinden League of Legends'ı kurduğunuz klasörü programa tanıtın, altındaki barları istediğiniz gibi ayarlayın, daha sonra Voice Packs sekmesine geçip seslendirmeyi değiştirebilirsiniz. Üstteki oyun içindeki yazıları, alttaki de seslendirmeyi değiştirecek, yani üsttekini Türkçe/English alttakini de Japanese yapmanız gerekiyor. Tabii daha farklı bişey istiyorsanız bilemem :D

Change'ye tıkladıktan sonra patch atıcak, patch attıktan sonra Play'e tıklamak yerine çıkış yapın LoL'den, programda Continue gibi bi buton olcak ona tıklayın ki program kalan işlerini halletsin. Bu kadar. Hemen bi custom game kurup karşıya bot atarak test edebilirsiniz :D

Her yeni patch attıktan sonra tekrar programı açıp Voice Packs sekmesinden Revert Changes yapıp tekrar dil pakedini kurmanız gerekiyor. Ama her seferinde 300-400mb patch atmıyor tabii :D

8. o kaşları zaten sevmemek elde mi :D

ayrıca bıyıkları beğendiyseniz hemen size özel bi kampanya yapalım:halay1:

bıyıklı bere alana kargo bedava!* bu yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan kampanyamızdan faydalanmak için hemen sipariş verin. ama durun! daha bitmedi! kargo pakedi de kampanyamızla ücretsiz. evet yanlış duymadınız! şimdi sipariş verin, kapınızdan teslim alın.**

*yalnızca 50$ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

**kurye evde bulamazsa karışmayız valla.

9. 2 saat önce, Witch yazdı:

İstenilen bıyıklar geldiğine göre taym tu rak da şoov. :emodayi:

Göster

screen-shot-2014-06-30-at-12-41-28-am.pnNikko nikko niiii! :kro_mendil:

geldim, hatta bu kez çok iyi haberlerle geldim:halay1:

bıyık istiyorsunuz ama bıyığınız çıkmıyor mu? kışın dışarı çıktığınızda kafanız bi taraflarınızdan önce mi donuyor? artık bütün bu dertlere son! bu yeni ürünle bi taşla iki kuş vuracaksınız!

http://www.amazon.com/eYourlife2012-Womens-Mustache-Knitted-Striped/dp/B00IHUZH1C/ref=pd_sim_193_3?ie=UTF8&dpID=51shyd%2BRr%2BL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL200_SR160%2C200_&refRID=17GFSVKWV51H0CRSNK1N

10. okyanusa açılan bir geminin mürettebatı her zamanki rotalarında giderken normalde orada olmaması gereken bir şey görüyorlar: okyanusun ortasında yüzüyor gibi görünen bi kum tabakası. sanki okyanusun ortasında bir sahil gibi. tabii ne olduğunu merak edip hemen incelemeye başlıyorlar.

http://imgur.com/a/wHWme

DNS kullanmamakta inat eden forumdaşlar için hizliresim'e aktarmak isterdim ama 17 tane fotoğraf var yahu. ben üşendim, üşenmeyen biri varsa insanlık namına el atsın :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.