Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Toprakezgi in ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütü   
    bana zulüm etmeyen tek admin Ezgi galiba bi de o açıdan bakmak lazım... sonuçta artık o da bizden biri
  2. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Toprakezgi in ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütü   
    istediğini diyebilirsin ejder ama Ezgi gibi Fuki demezsen sevinirim... kereste olabilir bak mesela

aslında Ezgi adminken çok göze çarpıyodu çünkü çok aktifti, daha vukuat işlenmeden uyarıyordu falan veya vukuat olduğu anda "Dağılın ulan kapatıyorum konuyu itiraz gelirse banlarım" gibi konuşuyordu. ama aslında Barış admin daha fenaydı, Ezgi gibi uyarmıyordu ya da nadiren uyarıyordu :D bi ara bana bi uyarı vermişti ama neden olduğunu halen çözemedim, hatta kısa süreli ban da atmıştı sanırım tartışmaya girdiğim için...
  3. Beğen
    korku salıyorsun Emel valla sana bişey anlatmaya gelmez
  4. Harika
    mutlu musun Emel... resmen kıçımın şanı yürüyor şu an sayende...
  5. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Toprakezgi in Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç?   
    dünden beri aktivasyon mailim gelmedi Ezgi... bi an dedim heralde artık bu forum beni reddediyor sana yazar yazmaz geldi ama
  6. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.