Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    kawaii kereste reacted to Kaxell in Top 23 En Sapık Bayan Anime Karakterleri   
    Japonya haricinde yaşayan otakuların katıldıkları  bir anketle karşınızdayım. Otakuların "En sapık bayan anime karakterleri" sorusunu cevaplandırmasıyla beraber bu yaz izleme fırsatı bulduğumuz Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai animesinden Anna karakterinin listede bir numaraya oturduğunu görüyoruz.

İşte Sonuçlar!: 

1. Anna Nishikinomiya - Shimoneta

2. Rika Shiguma - Boku wa Tomodachi ga Sukunai

3. Momo Deviluke - To LOVE-Ru

4. Rias Gremory - High School DxD

5. ve 6. Riko & Ako Suminoe - Kiss X Sis

7. Kuroko Shirai - To Aru Kagaku No Railgun

8. Akeno Himejima - High School DxD

9. Chizuru Minamoto - Kanokon

10. Amakusa Shino - Seitokai Yakuindomo

11. Kajou Ayame - Shimoneta

12. Miyamae Kanako - Maria†Holic

13. Kousaka Kirino - Oreimo

14. ve 15. Panty and Stocking - Panty & Stocking

16. Fujiko Mine - Lupin III

17. Miwako Mizukoshi - Hen Zemi

18. Hana Midorikawa - Prison School

19. Yamada - B Gata H Kei

20. Yaya - Unbreakable Machine-Doll

21. Nyaruko - Haiyore Nyaruko-san

22. Suruga Kanbaru - Monogatari Series

23. Maria Naruse - Shinmai Maou no Testament

2. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Dj-Morphosis in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    tapuladın mı hocam mangaları? 2. bi Gereksiz Şeyler vakası mı yaratcan yoksa  :o

yürü be!

her şey bi yana, Google Translate ayarında çeviri yapanlar çoğunluktayken rekabet iyidir hatta olmak zorundadır. kaliteyi arttırır, izleyici kazançlı çıkar. bu işi gönüllü yapan çevirmenler aynı seriyi çevirmek istiyorsa "ay dur yapma kırıcan mı belimi çeksene elini mangamızdan" demek yerine daha iyisini yapın ki diğeri kolpa durumunda kalsın.
  3. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    niye canım ben hala aktifim :D yani eskisi kadar değil ama "nerde o eski forum .s" diyip çekip gitmedim, hala güzel buralar, sen de sevdiğim üyelerdensin, thank you.

öyle kuru kuru dai fuki falan karın doyurmuyor Ezgi hanım  B) niye arayıp da kutlamıyorsun lan!
  4. Beğen
    kawaii kereste reacted to Mileydi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    :happy-birthday-crazy-rabbit-emo Kafamda mumlarla geldim foruma  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  Hepidibörtdeytuyuuu Furkannnn  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  5. Beğen
    kawaii kereste reacted to Akiha in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    kerestelerin en kalitelisinin doğum günü vaaay 
    yeni yaşın bol ecchli geçmesi dileğiyle iyi ki doğdun :D 
    buda daimi hediye :lol:

6. Beğen
    kawaii kereste reacted to Sabah Sisi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Aslında her şey istediğin gibi olsunlu bir şeyler yazacaktım ama gelip (olmadı) yazarsın diye korktum. :P Huzurlu nice seneler dilerim. :)
  7. Beğen
    kawaii kereste reacted to Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Oy oyy dogum gunun kutlu olsun kerestecigim.
    Ve bir klasik olarak; Dai fuki beybi.
  8. Beğen
    kawaii kereste reacted to Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Agaaggag senpai senpai senpai senpai (Ve senpai senpai senpai senpai senpai)'nin dogum gunu muu?!?! :o Iyi ki dogmussuuun, keske forumda daha aktif oldugun zamanlar uye olsaymisim :'| Timam uzatmiycam'-' Seni de stalklamistim galiba euheueheueheu. Dogum gunun kutlu olsuuun ^~^"
  9. Beğen
    kawaii kereste reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum gün kutlu olsun kawaii kereste Furkan :D
  10. Beğen
    kawaii kereste reacted to Cold Dewil in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İlk o nicki aldığında kawaii testere diye okuyup tüm hafta öyle teleffuz ettiğim kankiym :D Nice mutlu senelere
  11. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from RinOsawa(Asu) in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    git burdan.

aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.
  12. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from BynMubo in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    git burdan.

aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.
  13. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Witch in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    git burdan.

14. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Kadir- in En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi   
    git burdan.

15. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Nami-swan in One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler   
    1. akainu
    2. arlong
    3. helmeppo
    4. marshall d. teach
    5. spandam
    sıraladım aslında. arlong'la akainu arasında kararsız kaldım, hala da kararsızım. arlong'un nami'ye yaptıkları falan ağır kin gütmüşüm adama :D
  16. Beğen
    kawaii kereste reacted to Barış D. Baryshx in Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken 10 Aksiyon Türü Anime   
    "IMDb" Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken En İyi Anime Serileri arasından, sırayla aksiyon türlerine bakılmalı :P

Sağ taraftaki Refine List'ten, Action seçince sıralanıyor.

http://www.imdb.com/list/ls004049710/?start=1&view=detail&sort=user_rating:desc&defaults=1&scb=0.6739408874418586
  17. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Witch in Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken 10 Aksiyon Türü Anime   
    "herkes tarafından kabul görmüş" mü? Sword Art Online ve Guilty Crown mu?

aksiyon animesi diyoruz listedeki bütün animeler shounen. hadi onu geçtim Black Lagoon gibi Psycho-pass gibi Tengen Toppa Gurren Lagann gibi Samurai Champloo gibi Katanagatari gibi FMA gibi "herkes tarafından kabul görmüş aksiyon animeleri" listede yok.

bırak allasen. Buzzfeed'deki konuya hakim olmadan yapılan dandirik listelere benzemiş.
  18. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Golge_Kaze in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    mutlu yıllar  :head1:
  19. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Eolo-sama in Ecchi FC [+18]   
    öncelikle Ertuğrulcuğum bu senin için:

sonracığıma hepinize ufak bi kıyak geçeyim:

http://alpha.wallhaven.cc/

bu siteyi açıyoruz. adından da az çok anlaşıldığı üzere wallpaper sitesi. istediğiniz bişey aratın, çıkan sayfada üst çubuğun ortasında yeşil sarı falan bişey görceksiniz orda yeşil = normal, sarı = ecchi, kırmızı = hentai. gerisi çözünürlük, en-boy oranı vesaire. süper wallpaperlar var sitede. 1-2 örnek:

20. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Witch in Ecchi FC [+18]   
    Monogatari serisinden Tsubasa Hanekawa:

edit: erken koydum falan ama yarışmada gayet iddialıyım oylarınızı bekliyoruz  B)

edit2: balkanlardan gelen seksi gif dalgası

21. Beğen
    kawaii kereste reacted to Golge_Kaze in Gölge'nin Çeviri Defteri (Defterim Benim Evimdir...)   
    Zümrüd-ü Anka'nın Evi'nden; Anka'nın doğum günü günceli ;)

https://animeciejderha.wordpress.com/2015/09/19/zumrud-u-ankanin-yeni-yasi-gunceli/
  22. Beğen
    kawaii kereste reacted to Kaxell in Ecchi FC [+18]   
    benim adayım:

23. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Kadir- in Ecchi FC [+18]   
    Monogatari serisinden Tsubasa Hanekawa:

edit: erken koydum falan ama yarışmada gayet iddialıyım oylarınızı bekliyoruz  B)

edit2: balkanlardan gelen seksi gif dalgası

24. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Rosiecy in ( 13 / 13 ) Joshiraku   
  25. Beğen
    kawaii kereste got a reaction from Aurantiaco in ( 13 / 13 ) Joshiraku   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.