Jump to content

Kumuro

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Kumuro kullanıcısının paylaşımları

1. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

4 gün oldu bölüm yok sorun nedir acaba?
  2. Kumuro

Favori Anime Müzigin ?

Harika bir seçim ama bu mix galiba orjinali mükemmel. Ben bu ara tokyo ghoulun openingini çok beğendim. bknz: https://www.youtube.com/watch?v=Mifzy8kJyig Ancak benim için number one tartışmasız, henüz yayınlanmayan major 6 opening: bknz:
  3. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Bugünmü gelir yarın mı kardeşim ya :D Ona göre sürekli siteye girmekle uğraşmayayım bakmaktan yoruldum valla D:
  4. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Valla hergün ilk işim siteye girip bakmak, sonra bu konıuya girip kontrol etmek :D Sabırsızlanıyoruz :P Ekleme: Çevirmenlere nazar değdirdik iyimi 3 gün oldu bölüm yok :D
  5. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Hocam sen o zaman hajime no ippo, kuruko no basket, diamond no ace falan izlemedin o zaman :D tabi one outs süper onu hariç kılmak şartıysa prince of tennisi izledim dediklerinizden ve beni pek sarmadı. Baş karakteri güçlü olan nadir animlerden bu durum gayet hoş ama bir süre sonra sıkıyor, pek süpriz yok, heyecanda yok, acayip soğuk birisi baş karakteri o yüzden ilklerde pek yer alamz diye düşünürdüm :D tabi tamamını izlemediğim için tamda yorum yapamıyorum sanırım 50 küsür bölümündeydim.
  6. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Deme öyle majorun openingler fecci derecede sağlam :D Hastasıyım desem yeridir. Ama opening 6 acayip sardı beni, arka arkada 40 42 kere dinlemişliğim vardır. Birşeyin suyunu çıkartıncaya kadar dinleme huyum var. Major 2 ve major 6, bir iki tanede hajime, area no kishi ve tabiki tsubasadan ezbere bildiğim opening var :P Steins Gate'de opening konusunda harika yanlız biz major konusuna farklı yorumlar yapıyoruz en iyisi özele geçelim, anime sever bir kardeşim muhabbet etmek isterim :D
  7. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Özellike major sezon 6'yı sabırsızlıkla bekliyorum :D O mükemmel openingi her bölüm geçmeden dinliyeceğim :D :D
  8. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Spor animelere bende sizin gibi ön yargılıydım :D Tsubasadan sonra daha da izlemem derdim hocam. Şimdi izlemediğim tek spor animesi yok :D Şöyle söyliyeyim bir süre sonra Narutoda, Bleachten veya One pieceden alamadığınız hazzı almaya başlıyorsunuz. Tavsiyem vaktiniz varsa zaman geçirmeden başlayın :D Çünkü sizi öyle bir saracak ki 3 bilemediniz 4 güne bitirirsiniz benim gibi :D Hatırlıyorumda major 3 sezon 20 bölüm birde koyduklarında saat 12:00'dı ve başlayıp 23:00'da bitirmişti :D Area no kishi, Eyeshield 21, Slam Dunk, Kuroko No Basket[japonyanın en iyi spor animesi], Haikyu, Hajime No İppo, One Outs[özellikle tavsiye ederim ama yarım seri],
  9. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 4

Valla sabırsızlanıyorum ya :D 19 yaşındayım ve 4. bölümü gördüğümde neredeyse amuda kalkacaktım :D Tsubasadan sonra beni çocuk gibi sevindiren bir diğer anime :P Hastasıyız dedeee 5'i ne kadar seri yükleyebilirsek çevirmen kardeşlerim, Allah razı olsun hepinizden :D
  10. Kumuro

( 26 / 26 ) Major 3

4. Sezona toplu abanırsanız harkulade olur. 3. sezon gibi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.