Jump to content

fhhf

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Yok

fhhf kullanıcısının paylaşımları

1. fhhf

Higurasi No Naku Koro Ni Kai

Rika'nın olayı çözemeyerek kendini labirente sokması harici katılıyorum.Bu arada Uminekonun yeni serisi çıkmız chiru diye sanırım şu anlık mangası varmış hani o seri Uminekonun sonuncusu fln mı olacak (Higurashi gibi 1.sezon soru 2.sezon cevap)
  2. fhhf

ilk olarak bu aile meselesini sana söylememiştim genel olarak ortaya attım yani sana yönelik değil yanlış anlamışsın :D3.soruna tam cevap veremeyeceğim ama yanlış olan birşey var ''Rikayı kim bu labrente soktu ve hangi güçle?''sorusunun sadece bir kısmına yanıt vericem oda ilk olarak H&U evreninde gücün bir önemi yok sanırım yani oyuncu ve oyunu kuran kişi arası güç dengesi belirli değil yoksa Higurashide Takano(Lambdadelta) ,Hanyuu ve Rikayı oyuna süremezdi yada Battler ile Beatrice arasındaki düello olmazdı veya Beatrice istediği zaman bu düelloyu bitirirdi ayrıca benim bir merak ettiğim konu daha var oda Battlerin büyüyü kabul etmemesi yani bu mal herif büyüyü red ediyor ama bulunduğu durumu fln nasıl açıklıyor ben onu merak ediyorum
  3. fhhf

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

benim en sevdiğim beş anime: D.gray-man code geass(R1-R2) kuroshitsuji FMA (2sezonunuda severim) Requiem for the Phantom normalde Bleach serisinide eklerdim ama şu fiiller yüzünden resmen seriden nefret ettim.Ayrıca nedense seri seçemedim hiç aklıma ilk 5 sorusu gelmemişti daha sevdiğim birçok serivar ama şuan aklıma gelen bunlar ama manga fln sorsaydın rahat bi 10-20tane sayardım
  4. fhhf

Zaten sade bir yorum yapmayıp ne yapacaktım boş boş kafa yormayalım ayrıca ''Batlerin annesi'' olayını tam çürütmediğim doğru ama olamayacağı kesin zaten animede resmen Beatrice''aramızda olan birşey değil''demişti (tabi doğru söylüyorsa) onun dışında şu Higurashi ile bağ kurmakta bence yanlış o yüzden Beatrice'nin Higurashide bir rolü olmadığını anlatmaya çalıştım ayrıca bu uminekonun 2.sezonu animeye geçecekmiymiş bir bilgisi olan varmı
  5. fhhf

Evet karşı çıkacak kaldı... İlk olarak sizin şu kim kimi yenerse onun gücünü alır teorinizi çürütmekle işe başlayayım.Battler ve Beatrice neden rakip oldular bir bakalım Beatrice,battleri yenerse gerçek bir cadı olur.Battler,Beatriceyi yenerse Beatrice yok olur bunu biliyoruz değilmi demek ki kazanan kaybedenin gücünü alamaz yani sizin ilk teoriniz çürümüş oldu(belki rakibini yenince güçleneceği doğru olabilir ama başkasının gücünü alamaz)2. olarak Beatrice,Battlerin annesi değildir çünkü o geçmiş hakkında soruyu sorduğunda Battler''seninle aramda mı birşey oldu?'' dediğinde Beatrice''Hayır'' dedi muhtemelen Beatriceyide ilgilendiriyordur ama Beatrice,Battlerin annesi değildir,ama Beatrice ile battler arasında birşey olmuştur 3.olarak Beatricenin gücü tam olarak ''bir kişiyi sonsuz kere öldürmek'' değil birşeyi sonsuz kere canlandırabilir ve öldürebilir yani higurashi ile alakası yok çünkü orda Rika her parçada ölüp Hanyuu tarafından başka parçalardaki Rikaya anılarını aktarıyordu yani her seferinde ölüyordu ama diriltilmiyordu ve Higurashideki olanların sebebi tamamen Takano(lambda delta) hatta bunu Takanonun geçmişindeki son sahnede Takano parayı kuyuya atarken Hanyuu söyledi. Daha karşı çıkacak varsa gelsin bakalım :D
  6. fhhf

Bu arada teşekkürlerimi sunarım böyle Higurashi ile ilgilenen arkadaşlar gördüğüm için :D iletişim için [email protected]'u tercih etmenizi isterim Higurashi hakkında konuşmak isterim Anime severlerimizle :D gmail fln nasıl kullanılır bilemediğimden sana katılamayacağım bunun dışında frederica bernkastle ismini rikanın içtiği bir şaraptan almış(o şarapı içirtende bernkastelmiş zaten bir nevi bernkasle rikanın parçalar arası seyahati sonucunda oluşuyormuş) ayrıca siza miyo hakkındada bir spoiler vercem ama uminekonun 11. bölümü izlemeden açmayın o umineko 11. bölümde çıkan lambda delta isimli bir cadı vardı hani o Miyoyumu ne yönetiyormuş o yüzdende Beatrice, Bernkasleye Lambda deltayı yendiğini söylüyormuş yadi Rikanın(dolaylı yoldan bernkastle)Miyoyu yendiğinden dolayı diyor heralde şimdilik bunlar yeter kafanıza takılan yer varsa sorun epey iyibir izleyicisi olduğumdan serinin hiç bir ayrıntısını kaçırmadım ayrıca vn sinide azcık oynamıştım
  7. fhhf

Bu Konu ile ilgili yorum yapan herkes, Sorunuzun Cevabını bu sitede göreceğiniz ilk resimde bulabilrsiniz... Link -> http://whentheycry.wikia.com/wiki/Frederica_Bernkastel Sitede ki Higurashi takipçilerinin sayısının git gide artıyor .D ya ingilizce bilmiyorsak? :D
  8. fhhf

Cevaplarınızı ister spoiler içinde verin ister evet ya da hayır şeklinde verebilirsiniz (: Laf olsun torba dolsun :D dur ben cevap vereyim zaten zamanda dolaşmıyo kendisi bir nedenden ötürü(bunu daha sonra istersen mesaj atıp açıklarım)hep aynı gün ölüyordu ve Hanyuu tarafından diğer parçalara(paralel evren) aktarıyordu(sadece hanyuu o diğer parçalardaki rikalara transfer ediyordu anılarını fln)o yüzden ayrıca hep aynı zaman öleceği için (lanetlenmiş diyebiliriz)öleceği zamanın anca daha gerisine gidiyordu(bunu kaide söylediler)bu arada Miyonun geçmişine dönülmüyor o sadece flachback(ama sei için önemli niçin rikanın lanetlendiğini fln açıklıyo) onun dışında o mavi kahküllü kız bernkasle o rika ama değil hatta higurashi rei'de kendisi dolaylı yoldan anlatıyor ayrıca dahja fazla bilgi istersen higurashi ve umineko serilerini çeviren fansubun blogunda spoiler verilen başlığında herşey açıklanmış oraya bir göz at
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.