Jump to content

Estable

Üyeler
  • İçerik sayısı

618
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Estable kullanıcısının son zaferi 12 Mart 2022

Estable en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Estable hakkında

• Doğum günü 24 Eylül

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

9697 profil görütülenme

Estable üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Estable

1. Yaklaşık 10 sene önce Shingeki No Kyojin'in ilk sezonu çıktığında izleyip overrated olduğunu düşünüp sonraki sezonları hiç izlememiş ve okumamıştım. Yaklaşık 1 hafta önce youtubede karşıma çıkınca ön yargılarımı kırıp mangayı baştan sonra okudum ve bugün itibariyle manganın güncel bölümüne ulaştım. Y A N I L M I Ş I M. :) Üstün körü ilerleyen, hikayenin tek düze olduğu ve klişe devlerle savaşın gerçekleştiği bir seri değilmiş meğer.  Hajime İsayama beye özürlerimi iletiyorum... :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

Henüz bu seri ile tanışmamış birinin olması pek olası olmasa da, yeni tanışacak bireylere yegane tavsiyem mangayı okuduktan sonra seriyi izlemeleridir. 

1. Leffwn

Leffwn

Shingeki no kyojin'in animesinin çıkalı 10 sene olduğunu sen söyleyince fark ettim. 

2. Estable

Estable

Bende başta farketmemiştim :)) 

3. Perfectum

Perfectum

10 senemii?! 10 sene... :silence-onion-head-emoticon:abii dudu periyi çağırın zamanı durdursun. O değil de beni tanımlamışsın bende 1. sezonu izleyip bırakanlardanım ama kötü huyumdur böyle yeni bölümleri YT den tiftikliyorum parça parça sonrada zevki kaçıyor izlemiyorum tabii. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.