Jump to content

Estable

Üyeler
  • İçerik sayısı

618
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Estable kullanıcısının paylaşımları

1. Bu Ballroom e Youkoso'nun mangası neden devam etmiyor anime manganın üstüne ekleyerek final verdi. Birde 2. sezon söylentileri dolanıyor. Seri sadece anime üzerinden mi devam edecek acep

1. Mileydi

Mileydi

Mangası sağlık sorunları dolası ile ara verdi. Açıklama şöyle diyor;
      Tomo Takeuchi'nin mangası Kodansha'nın aylık Shonen dergisinin Nisan sayısında planlandığı gibi geri dönmedi. Dergi, Takeuchi'nin sağlığının yeni bölümü çizerken kötüleştiğini ve zamanında yetişmeyeceğini belirtti.

Dergi ayrıca, Takeuchi'nin mangasının Nisan dan sonraki sayısında mangaya devam etmeyi hedeflediğini belirtti.

Manga iki aylık aradan sonra Aralık ayında başladı ve Şubat ve Mart aylarında yeni sayı gelmedi. Geçen Ekim ayında başlayan manga'nın bölümü, Takeuchi'nin sağlığı nedeniyle daha az sayfa içeriyordu.

vs.vs.

2. LeornKayn

LeornKayn

Şu Japonların halkının köle gibi çalıtşrımayı bırakması lazım

2. Estable

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Gintama ? İzlemeyi her denediğimde bunun neresini beğeniyorsunuz len diyip kapatıyorum. Bir türlü mimik oynatamadım.
  3. https://imgyukle.com/i/rwWtS Kendisini bir süreliğine annemin yanına bırakmak zorunda kaldığımdan dolayı yaşadığım hüznü şuraya bırakayım. Acep bensiz ne eyler diye düşünürkene forumda böyle bir konu olduğunu hatırladım paylaşam dedim
  4. Avatar 7 olsun bakışı ilgi çekici. İlk imzana 5 Spoilere gizli 10 veriyorum
  5. The Breaker'den sonra yeni projem var diyip Action Idols: Age Of Young Dragons çıkarıp onuda yarım bırakıverdin la Kim Tae-Gwan. Sözde küçük bir sezon arasıydı 3. sene olacak :P

6. Estable

Çok söz olan/olmayan animeler..

Monogatari serilerini yazan olmamış, unutuldular mı ne ,Özellikle Bakemonogatari'den second season'a kadar Araragi ve Senjougahara diyologlarından oluşuyor diyebilirim yumulmuyorsam Ergo Proxy, Texhnolyze anımsadığım en az diyoloğa sahip animeler
  7. Estable

Takip Ettiğiniz Twitch Yayıncıları?

Apophis, Evenstar
  8.  Otur dinle dinle tekrar özle öyle bir ses :)

https://www.youtube.com/watch?v=wyAug__JQ5M

9. Estable

Kimi no na wa sonrası duygu patlaması

Bir ben etkilenemedim sanırım; ya da beklediğimi de bulamamış olabilirim.Senin aksine ben sıradan bir hikayeden fazlasını görmedim. Hakkında yorum yapacak olursam diyebileceğim en iyi şey, vakit geçirmek amacıyla, izlemekten zarar gelmez olur herhal :)
  10. Yok hocam bu fate serisi olmamış. Pısırık , aglak, kelek, flamer ana karaktersiz fate mi olurmuş? :42:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Bu arada Leoooooo:loveloveplz: 

3. LeornKayn

LeornKayn

Kiritsugu'ya laf etmem benim derdim o Shioru velediyle, yeni gelen 4-5 tane serisinden hiçbirini izlemedim / blade works çok güzel duruyor çizimleri ile filanda ben tohsaka rin ile Emiya shiouru sevmediğimdem izleyesim gelmiyor.Sevmiyorum çünkü ikisini de ayrıca o Van von ilyasfeli mi nedir onunda güçlendirildiği bir yer var ben 2-3 tane otokunun bunu popüler yaptı diye işlenmesinden de memnun değilim.Ben Fate/zero ve Fate/zero stay night izledim diğerlerinin konularına baktım çünkü Fate/zero çok hoşuma gitmişti Stay nighta vakit kaybıydı.Yani diyeceğim o ki ben bir gün o unlimited blade worksu izleyecem savaş sahnelerinden çizimlerimden haz duyucam gibi ama yine mutsuz ayrılacam çünkü salak Shiuorunun Saber denen ruha hallenmesini gördükçe kafam bozuluyor tıpkı şuan izlediğim güzelim fairy tail tartoros arcındaki efsanevi sahne ve buluşmaların ve sırların çözümlendiği sahnede bir anda tentakılların çıkıp kadın karakterleri sıkmaya başlaması gibi özellikle lucy yeter artık.neyse burada keseyim yoksa atlaya atlaya bütün sevmediğim karakterlere ve olaylara giydireceğim.

4. LeornKayn

LeornKayn

Bu arada Mileydi :wow1-onion-head-emoticon::embarrassed4-onion-head-emoticon:

11. Boichi yine Origin ve Dr. Stone ile döktürüyor ama bu adam ne zaman aynı anda  birden fazla seriye el atsa olmadık yerlerdeki finalleriyle uzuyor. Durmadan ara vermesi de cabasi..

12. Estable

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

Mangasını ilk bölümden beri takip etmekteydim. Şu sıralar hangi mangaya sarsam animesini çıkarıyorlar len, bi bırakında önce biz biraz sindireydik hikayeyi :) Kolay gelsin, elinize sağlık
  13. Neredeyim ulen ben, bilemedim şimdik buraları çok değişivermiş :D Gözlerimde 1 damla yaş yine kabardı Berserk hasretim :(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vayş hoşgeldin ;)

2. Estable

Estable

Ohooo, bende tam jubileyi verip emekliliği basmışsındır diye düşünüyordum oysa ki tam gaz devam demek hoş buldum ;)

14. D.Gray-man, 'çık' seslendirmeler hiç olmamış. Eskilerin havası ve konuşma şekli hiç yansımıyor.. Manga zaten ölü gibi devam ediyor. Animenin kaç bölüm olacağı hakkında bir bilgi var mı?

15. Sun-Ken Rock, Bunca zaman sabırla okumayıp beklediğim bölümlere (mobilde ifadeler nerde yahu :D) değdi mi acep değmiş olduğunu umuyorum keza bu kadar kısa sürede bitireceğimi tahmin etmiyordum. Öncelikle Boichi'ye seriyi bu kadar kaliteli çizimlerle sunduğu için gerçekten teşekkür ediyorum. 5 gün içerisinde bitirdiğim bu bölümlerin her birinde çizimler ağzımın suyunu akıtmaya yetti. Berserkten sonra ve illustrasyonlara kolay kolay tav olmayacağımı düşünürken Sun-Ken Rockla tanışmış oldum. Saç modelini yediğim ve karizmasının büyük kısmını benim gözümde bu modelden alan büyük ama bi o kadarda küçük patronumuz, bir kız uğruna adalet yoluna derken bok yoluna düştü ya la gerek inandığı ideali gerek güvenilir aurasıyla ve ona inananlardan aldığı vur Allah vur yine yine ayaklanan güçlü bedeniyle Kore'nin sori Dünyanın en büyük çetesinin Patronu olmaya gitmekte her ne kadar bunda pek gönlü olmasa da bu yolda ilerliyor.Ama sen gel bunca zaman takip ettiğin kız uğruna sahip olduğun (haberin olmasa da[Gerci olayda bu ya...]) şirketin bir şarkıcısının manajeri ol allesen tam kekoca değil mi? Şaka yüreği temiz adamın ((((: işte burda Ken reyizin koca kafasına dank eden önemli olay. Tae Soo'nun daha evvelden söylemiş olduğu `Çeteler Hükümetle aynidir` lafı biraz işlev kazanmaya başlar Ken için. Şuan ki rezil sistemde adaleti sadece çeteyle sağlayabileceğini anlar garibanımız. Tae Soo gibi adamın Ken'e bağlanmasının ardında ki büyük olayın bu olduğudur. Manajer Arc hikaye için önemli bir kayış. Şimdi gel geleyim hikayede ki bozuk ve tıkırında ki çarklara. Karakterler on numara bir kere hikaye kişilik ve çizimlerle uyumu tartışalamaz zannımca. Ken abimize bağlanan bu elemanlarla birlikte ilk adaletsizlik veya çete savaşını kaybeden Sun-Ken Rock ekibi önemli bir fiziksel eğitime gidiyor. Bu çark tıkırında... Ama gelelim ikinci savaşta direkt kumarhane ne beyaaa 5 kişi maali olarak çok önemli bir yeri bu kadar rahat(!) alması nedir. Daha başında bize silah yok diyen Boichi direkt böyle bir büyük olaya sokması nerde bu ülkenin hükümeti dedirttiriyor. Belli ki böyle bir dünyaya alışın diyen ve biraz abartıya kaçan bu hikayede Boichi bize sonlarda ayıp etti derim ben. Neyse burayı geçelim. Okuyanımız Sun Ken Rock'un erotizm seviyesini bilir seinen serilerde bu tarz şeyler tat katsa da manajer Arcta 'yoh .... abartıya kaçmışsın ulan!1!1!1!1' dedirtir adama. Hikayeyi kes onları koy siteye Hentai diye kimse yadırgamaz. Bozuk olan diğer bir çark buy gözüm de. Bende diyorum neden ellerim ağrıdı mobilde bu kadar yazarsan olacağı bu len Övünç... İnceleme tadında olmuş sankim....... Neyse ben asıl gonuya gecim Son arcta ejderha bilmem şeysi yokuza çetesiyle büyük savaşa girmek üzere olan Ken ve sevgilicağızı mekana dalarrrr. Şimdi asıl soru Ken o kadar pişirdiniz onca zaman sevdiğin bu kızın dövmesini ilginç şekillerde gördün ulan onca yok klanim yok şöyle mutlu hayat kahrolsun ejderyalar dedi de hiç mi demedin niye bu küpe kulağında? Allahin cezasi :D son arca kadar gönlü temiz ablamız olarak gösterilen yumi için, son savaşta onun sadık koruması Rei, en büyük şeytanın o olduğunu söyledi. Hani bizde oraya kadarki hikaye de ablamızı gerçekten iyi biri olarak biliyorduk gelip direkt Rei'ye 'hadi len' tepkisi verdik ki yanlış düşünmüyoruz... Mu acaba o kupeyi hikaye ilerdikçe kulağından çıkarmadığı gördükçe bu kız Kene ihanet edicek hissi hep vardı içimde. Son Arcta da gelip senle savaşmak istiyorum dediği anda Boichi verdi mesajı bize. Son olayda Rei'nin haklı olduğu yansıdı. Gerçekten iyi biri olan Yumi, aniden şeytan damgası yedi keza buna babası bile şaşırdı."sen Yumiyi gerçekten tanıdığını mı düşünüyorsun?" Ken saf gönlü var o inanmaz onu geç bizede yutturdu hani. Yumi Ken'in aurasına kapılıp kendisinin hep iyi biri ve onun takipçisi olduğunu düşündü. İçten içe Ejderha etkisin de olduğunu ve içinde iblis yetiştirdiğinin farkinda değildi çünkü Ken bu olaya gölge çekti. Şimdi sözde yorum olarak bahsettiğim bu uzun yazıların bir tık ardına geçelim Yumi'nin Bahsettiği "Benim klanım" ın yeni ideali şeytani mi adalet uğruna mı olacak? Tabiki ben direk bencilliğin hevesin şöhretin getirdiği şeytani bir ideal olacak diye cevaplarım. Ya da Ken'in takip ettiği ideal için şeytani bir ideal olacaktır. Son bölümde Ken'in tekrar yükseldiğini göstermesi buna kanıt derim ben. Diğer bir mezuat ise ihanete uğrayan Ken'in takip edeceği yolun ne olacağı. Çünkü Ken inandığı şeylere gerektiğinde ihanet edebilecek kadar adamın dibi olduğudur. Uzzzun lafın kısası sormak istediğim devamı nitelikte. Manga bölümleri devam mı ediyor, yoksa final miydi 168? anlamadım ben. Konuyu bilen biri Aydınlatabilirse mutlu olacağım.. Şu Patronluğun el değismesi ve Tae Soo'nun planına da değinmeyi ummuyordum amma mobilde yazma işi şimdilik beni çıldırtmaya yetti. Pcye geçince artıkın
  16. Issız adaya düşmenin gerektirdiği gerçeklik için burada söylenecek her şey makbuldür bence ((: Ben geleneği bozmadan at avrat silah diyeyim başka işimiz yok zaten :D
  17. Abi dinledikçe dinleyesim geliyor
  18. Estable

Merhaba

Hoş geldin. Şu ortaya bi Cs:go tayfa kuralım sayı artiyor :) Keyifli forumlar.
  19. Bu turnuvada ki cobblestone ne bereketli haritaymış yahu 3. kutuda elimden çıktı :))

1. Fornax

Fornax

Saka dimi bu ? bahsettigin kutu fiyatı ucuk olan kutu degil dimi ? :D

2. Estable

Estable

Evet hepsini satmayı başardım :)

3. Fornax

Fornax

Vay arkides.. Umarim sansin daimi olur :)

1. historianWeeb

historianWeeb

Aynen bende duydum bu olayi ayrica hikmettir moster masume mi bluray ciktiginda cok kisa sürede 5000+ satis yaparken ki ild@lmaster diye bi animede öyle imiş gangstanin 1000tane satmasi oda zarzor ilginç iyicr zoofili ile loli dolmuş sektör: D

20. Estable

Bul Getir!

Bir insandan esinlenmiş bayan anime karakteri alayım :whistling:
  21. Doğum günün kutlu olsun Barış admin, nice rahat ve sakin senelere :)
  22. Estable

En Beğenilen Müzik Animeleri Anketi

Macross Frontier :wub: benim gönlümün birincisi :whistling: gerçi müzik animeleriyle pek aram yoktur listedekilerin çoğunu izlemedim :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.