Jump to content
Türk Anime TV Forum

Estable

Üyeler
    614
  • Son ziyareti

• Başarı

16

Profil yanıtları bölümüne Estable kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Artık One Piece’yi okurken gözlerimin yorulduğu farkettim. Eechiro Oda Bey çok yoğun çizmeye başlamış gibi değil mi? Bir bana mı öyle geliyor :)

1. Estable

Estable

Son arcları sıkıla bayıla okuduydum, artık güzel bir şeyler görmenin rahatlığı mı bilemedim saldı gözler kendini artık onlarda pek inanmıyor :))

2. (See 3 other replies to this status update)

2. Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(

1. Estable

Estable

Güncele geldiysen asla kesmiyor, novele başla :D

2. (See 2 other replies to this status update)

3. Ah forum ah bitmişsin, nerde eski günler, nerde o güzel ortam

4. Given mangasına anime serisi geliyormuş :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ne güzel haberler bunlar :embarrassed4-onion-head-emoticon:

1. Estable

Estable

Bi baktım da, shounen ai imiş :P  Vinland Saga'da duyurulmuştu, şimdi de Solo Leveling bekliyorum Netflixe yükleniyorlar yapın diye :relax1-onion-head-emoticon:

2. (See 1 other reply to this status update)

5. Maç izlemekten ilk kez fb-bjk maçını izlerken zevk aldım. İlk yarıda bu kadar güzel oynamışlarken böyle devam ederler umarım. 

1. Estable

Estable

GS derbisinde de Fenerbahçe aynısını yaptı, iş alaya geçince olmuyor arkadaş :D

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Mesaj kutum dolmuş :O Ama mesajlarımı silmeye kıyamıyorum :'( Bunları bir ara yedek neyim yapabiliyorduk hala yapabiliyor muyuz ?_? Forumu kullanmayı bilmeyen admin val.9165415451  Araştırmaya üşendim bilen biri söylesin yawf :P 

7. Sadece Kakegurui'nin mangası animeden kat kat daha güzel demeye geldim. :floating-crazy-rabbit-emoticon:

1. Estable

Estable

Tamda yeni bitirmiştim, mangası mı varmış yahu netflixte gördüğümden dolayı yoktur sandıydım. Bildiğim iyi oldu :)

8. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

1. Estable

Estable

Anime izleyici kitlesinin yobazlaştığı doğru çünkü sadece izleyici kitlesi olarak kalıyorlar ve güncel anime sektörünün sadece para için çıkardığı serileri izliyorlar. Artık maalesef insanlar mangadan bi haber bulunuyor bu ortamlarda. Ama benim bahsettiğim konu ise eski forum kitlesinin tamamen aktifliğini kaybetmiş olması. Aşağı yukarı 5-6 senedir bu forumdayım; çok daha önceden beri manga okuyorum anime izliyorum. Eski aktif kitlenin büyük bir bölümü saydığım konularda bilgili ve ağzının tadını bilen kişilerdi. Bu kişileri forumdan iten etmenler arasında tabiki sizin bahsettiğiniz konuda etmen olabilir ama ben zaten yukarıda 'büyük bir bölümünün' sıkı yönetim olduğunu belirttim zira çatışmalarda konu kilit, fikir ayrılıklarında tartışma çıkmasın diye konu kilit hata yapan kullanıcıya anında uyarı konuya çok zarar vermeyen iletileri silme vs sayabiliriz. (Gerekte üyelere kullanılan üslubun çok yanlış olması.) sıkı yapıldığını gözlemledim. Evet soracaksanız eskiden sizin yaptığınız şekilde değildi biraz tartışmalar olurdu fikirleri paylaşırdık gülerdik geçerdik veya kızgın kalırdık ama o şeyler orada kalırdı. Buda ben dahil aktifliğin kaybolmasına sebebiyet verdi. Ben artık girdiğimde eleştiri, tartışma, fikir yazma anime incelemeleri manga incelemeleri ve konu çerçevesinde geyik döndüğünü görmüyorum. 
       Hoş bunlar benim gözlem ve fikirlerim, siz katılmıyor veya böyle olması gerekiyordu diyorsanız öyledir haliyle. 

2. (See 17 other replies to this status update)

9. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

1. Estable

Estable

Kendisini pek tanımıyorum ama bahsi geçmişken bende benzer konuda yakınayım, forumun şuan ki hali eski haline nazaran tam anlamıyla ölü. Eski samimiyet ve aktiflik neredeyse 0'a inmiş durumda. Bunun en büyük nedeni zannımca katı kural ve yönetim biçimi oldu. Hoş eski hali bir anime ve çeviri platformunda olması gereken bir konu muydu bilemem ama eski forumu özlemiyor değilim. Çok katı davranıldı çok. 

2. (See 17 other replies to this status update)

10.  Aklımdan tamamen silinip gitmiş olan bir soundtrackı bugün tesadüf eseri hatırladım dinlemekten de büyük keyif alırdım nasıl unuttum ula bu güzelim soundtrackı. 

Aynı zamanda bu soundtrackı Feng Shen Ji okurken dinliyordum şuan dinlediğimde Feng Shen Ji’yi ve ne kadar efsane bir manga olduğunu hatırladım. 

Bilinçaltım tokat gibi ger yüklüyor galiba her şeyi 😂 Gidip tekrar Feng Shen Ji okuyacağım şimdi. 

Birde ek olarak bir tek ben mi yaşıyorum yahu; Şarkıları soundtrackları genel olarak okuduğum mangalarla eşleştirmiş beynim. Bu ost dışında bir çok şarkı var bana sevdiğim mangaları anımsatan. Şu sıralar Bad Karma dinliyorum sürekli Gantzın mangasında ki sahnelerini anımsatıyor

1. Estable

Estable

KHR güzel animedir konusu yüzeysel olarak güzel ama fazla derin değil. Sonuç olarak shounen :) Soundtrackları güzel ama ben her zaman öncelikli manganın okunması taraftarıyım 

2. (See 2 other replies to this status update)

11. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

1. Estable

Estable

Nerede o popi gençliğim 🙄 Ehh yeter işte fazlasında gözüm yok 😂

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

1. Estable

Estable

Ben son sıralar hep buralardayım da,  ya forum çok ölü ya da fazla tınlanan eleman değilim ((:

13. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

1. Estable

Estable

@Mileydi  İsmim mi şaşırttı burada olmam mı abla 🤣

14. Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|

1. Estable

Estable

Bir aralar benimde aklımda havalı bir konu vardıydı ama şimdi aklımdan çoktan göç etmiştir. 🙄

15. shounen onmyouji şu animeye  hiçbir beklenti olmaksızın ve hiçbir yerde adını duymaksızın başlayıp izlemiştim ve hikayenin sonlarına doğru çok güzel bir tad alıp finalini heyecan ve buruklukla izlemiştim güzel bir animedir ama biraz ağırdan alır.

1. Estable

Estable

6 belki de daha fazla senedir her zaman gözümün önüne gelen bir gün izleyeceğim diyipte asla başlamadığım animedir bu. İyi hatırlattın unuttuydum belki bir gün izlerim 😂

16. imzanızdaki hangi anime acaba ?????????Baktım ama tam anlayamadım :) 

1. Estable

Estable

Bunlar hep komplo, hepsi bilinç altına yuri izleyin yuri güzeldir imajı verme planları... yemezler :P

2. (See 18 other replies to this status update)

17. Yok hocam bu fate serisi olmamış. Pısırık , aglak, kelek, flamer ana karaktersiz fate mi olurmuş? :42:

1. Estable

Estable

Aynen öyle kendileri Emiyadir. Hatta diğer naçizane isimcigide Shirou'dur.

Aksini iddia edeni tanımam :P

2. (See 6 other replies to this status update)

18. İzin dönüşlerinden nefret ediyorum... Ahhh midemmm :'(

1. Estable

Estable

Gözlerden ırak az kafa dinleyeyim dedim:confused1: Ama hep buralardaydim beya 

Bana en eski ifadeleri geri verin uleyn ben sevmedim. Eskiden dutluktu buralar durumlara böyle şey edemiyorduk.

2. (See 28 other replies to this status update)

19. İzin dönüşlerinden nefret ediyorum... Ahhh midemmm :'(

20. Neredeyim ulen ben, bilemedim şimdik buraları çok değişivermiş :D Gözlerimde 1 damla yaş yine kabardı Berserk hasretim :(

1. Estable

Estable

Ohooo, bende tam jubileyi verip emekliliği basmışsındır diye düşünüyordum oysa ki tam gaz devam demek hoş buldum ;)

21. Sevenlerine büyük haber... Noblesse, Psycho Pass'i yapan anime yapım şirketi tarafından yapılacakmış :D

1. Estable

Estable

Anime serisi çıkmaması gerektiği kaanatindeyim :P

2. (See 14 other replies to this status update)

22. Sizce en çok abartılan anime hangisi?

1. Estable

Estable

Death Note, Kisejuu bla bla(Parasyte), Noragami, SAO, Tokyo Ghoul, Shingeki No Kyojin, Another, Mirai Nikki... sanırım sonu gelmeyecek. :)

Ben Guilty Crown'u severim yahu :) Abartıldığı kadar yok demek bence yanlış olur. MAL sıralamasında o kadar iddialı bir yerde değil zaten.

2. (See 15 other replies to this status update)

23. Ekranı kırmanın hazin sonu pc yi televizyona bağlayıp tüm görsel algılarımın ayarını bozmak o.O

1. Estable

Estable

Sıra ekrana mı geldi :))) Geçmiş olsunn

2. (See 14 other replies to this status update)

24. Milletin öve öve bitiremediği Guilty Crown'a 2 bölüm zor katlandım...birinci bölüm tam bir fiyaskoydu, blaah! *suratsız ifade*

1. Estable

Estable

Katılıyorum,konu ve müzikleriyle baş yapıt ama senaryoyla bir o kadar kötüleştirilmiş animedir kendisi. Hoş ben karakterleri gayet başarılı buluyorum,en azından karakterlerin duruma göre tavır ve hareketlerini, ama özellikle konusuyla ve gerek müzikleriyle gerek İnorisiyle:P bence 'baya' övülmeye değer bir anime.

2. (See 5 other replies to this status update)

25. Bu turnuvada ki cobblestone ne bereketli haritaymış yahu 3. kutuda elimden çıktı :))

• Yeni Oluştur...