Jump to content

Ephenda

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Ephenda hakkında

• Doğum günü 04/15/1994

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Ephenda üyemizin başarıları

1. Geçerli bir facebook hesabıyla ekledim arkadaşı ama kabul etmemiş halen
  2. Ephenda

Ecchi FC [+18]

Ben geri istiyorum arkadaş sinsi ecchici rütbemi :P :D
  3. Ben katılmak istiyorum. Yalnız editörlük için verdiğiniz ismin linkinden ulaşamıyorum facebook hesabına. Zira zaten facebook ta kullanmıyorum. Skype tan ulaşabileceğim bir isim yazarsanız yada site üzerinden özel mesaj yoluyla ulaşırsanız sevinirim
  4. Ephenda

Ecchi FC [+18]

Bir dakika ya -.- Niye üye listesi silinmiş :O Ben sinsi Ecchiciydim
  5. Ephenda

Ecchi FC [+18]

Yeniden merhaba millet :) :hi-onion-head-emoticon: Ramazan bitiyor umarım bura yine canlanır :ph34r:
  6. Ephenda

( 73 / 73 ) World Trigger

Gerçekten sürükleyici bi seri,elinize sağlık millet
  7. Ephenda

Güncel seri izlemek(Yazıyı okuyun)

Şimdi sen Türkiye'ye göre değerlendiriyosun ama mangakalar Japonya'da dizi oyuncusu gibi. Bilmem hangi mangakanın öğrencisi birisi çıkıp birgün manga yazınca merak ediliyor. Adamın ilk mangası olsa bile ilgi görüyor. Konular çok bayağı ama bi reklam değeri oluşturuyorlar. Misal, kıvanç tatlıtuğ. Adam yakışıklı,ciks vs vs ama oyunculuk yok. Millet sırf kıvanç tatlıtuğ diye izliyo. Onun gibi bu konu sığlığı olayı da kanaatimce
  8. Ephenda

Merhaba türkanimetv

Bak şimdi atariydi,contraydı,marioydu,pokemondu derken duygu seline dönecek ortalık :D
  9. Ephenda

Merhaba türkanimetv

Elbette var ama ne biliyim yazacak pek bişey olmuyor kendi adıma. Ama forum iyidir, forum candır. Bu nesil forumlarda serverlarda chat odalarında büyüdü :)
  10. Ephenda

Merhaba türkanimetv

Hoşgeldin umarım forumda yazacak birşeyler bulursun. Ben genelde sadece okuyorum. Kayıt tarihi ve mesaj sayısından da belli olduğu üzere. Göze batmak için uğraşma. İyi biriysen zaten sevilirsin. Haydi iyi forumlar
  11. Ephenda

Neden oyun oynuyorsunuz?

Ultima online sphere den beri MmoRpg oynuyorum. Yıl olarak 2001 diyeyim. O zamanlar çok anlamıyoduk oyunlardan tabi ama oynardık yıllar içinde en alakasız rpg leri bile oynamışımdır. Son olarak ArcheAgeEU açılınca o serverda başladık arkadaşlarla. Hep oyun içinde büyüdüğüm için oyunsuz bi dünya hayal etmek biraz zor oluyordu. Lise hayatım Runes of Magic ve WoW tarafından harcandı. Üniversitenin ilk 1,5 yılı aion sayesinde gitti ve şimdi de ArcheAge... Okul minimum 5 yıla uzadı. Ama özellikle yabancı serverlarda arkadaşlarımla birşeyler başarıp server chatten Türkçe olarak bütün server ile dalga geçmenin keyfi paha biçilemez. Kısaca neden oyun oynuyorum? Çoğunlukla ego tatmini,biraz stres atma,biraz da yaşam tarzı
  12. Ephenda

Yaoi Fc (+15)

Bir buçuk yıldır foruma uğramıyodum. Bizim fc nin baklavacı halini açmışlar :D hayırlı olsun (geç oldu çaktırmayın :D )
  13. Elbette ki eksik yanları var. Ama ilk çalışma için kesinlikle iyi. Eline emeğine sağlık çok güzel, devamını da isteriz ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.