Jump to content

Melodi Aiedail

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Melodi Aiedail kullanıcısının paylaşımları

1. 6 saat havuzda yüzdükten sonra artık kendimi Nanase Haruka gibi hissediyorum. Çok pis yandım. Pişman mıyım? Evet. Bir daha yapar mıyım? Kesinlikle!

2. Shindeki No Kyojin spoilerı içinde yüzüyorum ya her şeyi öğrendim resmen. Sinirlendim -_-

3. Melodi Aiedail

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Abi bu mükemmelmiş ya bende de Yagami Light her türlü alır :D
  4. Melodi Aiedail

Free!’ye Kısa Film ‘FrFr!’

Çok hoş değil mi ya, Haru'nun Makato'nun avcunun içindeki suya atlamaya çalışmasına aşırı güldüm :D Çok seviyorum bu animeyi ve bütün karakterleri ama favorim sanırım Haruka ^.^
  5. Sizin de yaz tatiliniz anime ve diziden mi oluşuyor? Gelin bi sarılalım.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

bizim okulda son sınıfların yaz tatili yok ;(

3. quincy

quincy

Malesef bende tatile giremedim.Finalin son günü staj başladı ve devam ediyo :( Ama konuştum erken biticek :)

4. Melodi Aiedail

Melodi Aiedail

İnanmıyorum üzüldüm sizin için :( Ama yine de umarım iyi zaman geçirirsiniz ^.^

6. Manga bağımlısı oluyordum ki daha yarısına kadar çevrilmiş bir manga yüzünden yıkıldım. Çok mutsuzuum T-T

7. Melodi Aiedail

Vampire Knight Final Tarihi

İlk bitirdiğimde İstiyordum bi sezon daha olsun, baya araştırdım falan ama hevesim kaçtı galiba ya. Yani olmasa da olurdu -_-
  8. Melodi Aiedail

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Bütün anime karakterlerini severdim ta ki School Days'i izleyene kadar <_< Neredeyse ordaki bütün karakterlerden nefret ediyorum ama Sekai'ye duyduğum nefret çok ayrı tabi -_-
  9. Biraz final odaklı bir animeydi ama kollar, boynuzlar, deşmeler, kanlar falan çok iyiydi :D Evet biraz gereksiz açıklık var ama konu yüzünden affedilebilir bence, çünkü konusu baya baya mükemmeldi be :D Lucy'yi sevmemek elde değil bence, özellikle de o küçük kız halini gördükten sonra. ^_^ Keşke çizimler daha iyi olsaydı özellikle Kouta <_<
  10. Melodi: Birkaç yıl önce yazmaya başladığım kitaptaki baş karakterin adı ve nedense çok hoşuma giden bir isim. Aiedail: Elf dilinde "Sabah Yıldızı" demek. Bu da elfçe öğrenmeye çalıştığım dönemlerde bulduğum bir kelime. İkisini birleştirmek hoşuma gidiyor, her yerde bu şekilde zaten ^_^
  11. Melodi Aiedail

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sonunda Kuroshitsuji 1. sezon bitti.
  12. :D Merak etme geliyor geliyor eskisinden iyi oluyor :D
  13. Aylak Adam'ı ben okuyalı oldu biraz ama ağır değil gerçekten çok güzel bir kitaptı. Ben türk edebiyatına bu kitapla başladım baya da etkiledi beni. Bence okumak istiyorsan hiç durma :)
  14. Kesin cevabım Avatar. En büyük hayalimdir elementleri kontrol etmek (hatta su için denemişliğimde vardır. Elbette başarılı olmadı :D) Kesinlikle Aang olmak isterdim ama cinsiyet uyumundan Korra da olabilir :D Ama Death Note'da olmak vardı Light'ın yerinde ya da Amane Misa ^_^ Bir de her bölümde sürekli ah şu kızın yerinde olsam dediğim Heroine var Amnesia'dan. Ben olsam cidden çok çok farklı olurdu -_- Ya bir de şey var :D Ben hep Yugioh'da olduğumu hayal ederdim elbette Yugi'nin yerinde. Daha sıralarım ama fazla olucak gibi :lol:
  15. Melodi Aiedail

En sevdiğiniz karakter sesleri?

İlk başta tipine sesine taptığım Alucard (Hellsing) Zero Kiryuu (Vampire Knight) Shiki (Vampire Knight) Lucy (Elfen Lied) Ciel Phamtomhive (Kuroshitsuji) Usami Akihiko (Junjou Romantica) Ne kadar sesini az duysak da Ichinose Kotomi (Clannad)
  16. Melodi Aiedail

İlk İzlediğiniz Anime?

Ya Pokemon ya da Sailor Moon tam emin değilim. Ama anime olduğunu bilerek izlediğimi sorarsanız Avatar :D
  17. Melodi Aiedail

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Elfen Lied'daki bu diyalog favorim resmen. Kouta: "Hepsini öldürdün. Bunu neden yaptın? Arkadaş olduğumuzu sanıyordum." Lucy: "Sen neden bahsediyorsun? Senin hayatta olmanın tek sebebi arkadaş olmamız zaten." Bir de Alucard'ın "Ay bu gece gerçekten çok güzel. Böyle geceler bende kan içme isteği uyandırıyor." demesi bitirir beni.
  18. Hiç uyumadan Death Note'u bitirdim. 3 gün içinde Vampire Knight'ın sezonlarını bitirdim. Clannad'ın türkçe altyazılı son üç bölümünü bulamayıp gidip çok anlamasamda inglizce altyazılı izledim. Sırf bu yüzden ingilizce çalışmaya başladım, bulamadığım animeleri ingilizce altyazılı izleyebilmek için. Animelere başladıktan sonra Japonya'ya ilgi duymamak mümkün değil tabi. Çokça araştırma yaptım en sonunda japonca öğrenmeye başladım. Şuan hala öğrenmeye devam ediyorum. Çizimlerim iyidir zaten, bende animede beğendiğim karakterleri çizmeye başladım sanırım fena değilim. Şemsiyemde bile Death Note'dan L ve Kira, Elfen Lied'dan Lucy var. Şimdi de cosplaye sardım ve kostüm dikmeye niyetlendim. Umarım bunu da başarabilirim. Gerçi bunlar hepimizin yaptığı şeylerdir heralde :D
  19. Benim gibi ilgi alanları olan kişilerle tanışmakla şu sıralar kafayı bozdum. Ancak sanırım bunun için yaşım biraz büyük -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

gene de kaale alıp sohbet ettin benimle saçma bulduğun halde :) demek ki o kadar da önyargılı değilsin ;)

3. Melodi Aiedail

Melodi Aiedail

Elbette :D Sanırım baya yardımcı oldun :D

4. Amygirl

Amygirl

ne mutlu bana :)

20. Tuhaftır, bana hep en yakışıklı ve karizmatik Vampire Knight'dan Shiki Senri gibi geliyor. :P Hemen ardından Alucard elbette :D Death Note-L ^_^ Bir de benim için çok önemli olan Avatar'dan Prens Zuko var :D Elbette daha çok var ama bunlar ilk aklıma gelenler oldu ^_^
  21. Melodi Aiedail

Dizi Tavsiyeleri

Yerli dizilerden Leyla ile Mecnun çok iyi bence ya, karakterler falan çok doğal geliyor insana. İzledikçe zaten bir bakmışsınız onlar gibi konuşuyorsunuz :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.