Jump to content

Whovian

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

Whovian hakkında

• Doğum günü 02/13/1997

Profil Bilgileri

Whovian üyemizin başarıları

1. Whovian

Bi Whovian'dan Karalamalar

bunlarıda paylaşıyım bari :) geçen sene ve daha eski çizimlerim :) tahtaya çizmiştim çok zevkli oluyor :D bi tane resim var bunun oda kötü çekilmiş komen.. :o :o buda bi'arkadaşıma gitti... ne zayn i nede jb yi severim ama arkadaşlarım seviyor iğreniyorum onlardan :D :o :o :o bide bunları çizdiğimden dolayı utanıyorum... kitap soyma hastalığı var bende.. bu iki resim 4 sene önceki çizimlerim :)
  2. Whovian

Bugün karakalemle bi kız çizdim beğendiniz miii??? :D
  3. Whovian

İlk 10 resim kendi mangamdan karakterler yakında paylaşacağım inş.. hepsini kendim yaptım :)
  4. Whovian

Arigatooo... :) beğendine sevindim :rolleyes: :rolleyes:
  5. Whovian

Saoll.. :wub: :wub: imzalarına bakınca aynı şeyi bende düşündüm :D
  6. Whovian

Teşekkürler evet haklısın.. Bilmiyorum, her seferinde farkli bi çene farklı bi göz şekli farklı bi boyama yapıyorum elimde değil bi türlü oturtamadım :( :(
  7. Whovian

Saol, ibodi :) Tabikide, Seve seve zaten okuldan alışkınım. belki 10 15 kişye ders vermişliğim vardır -_- -_-
  8. Whovian

Birkaç çizik

ooo ibodi burayıda işgal etmiş ve yine insanları hayran bırakmış :lol: :lol: :lol:
  9. Whovian

tamam teşekkürler :D
  10. Whovian

komen :( :( keşke zamanla yükleseydim.. onları dikkatli kullancam çünkü yurtdışından aldım yaza kadarda gidemicem. o yüzden markerlı resimlerim biraz az olabilir :( Bide Arigatooo :wub: :wub: :wub:
  11. Whovian

hihihi pardon dayanamadım hepsini paylaştım ama emin ol bende paylaşırken öldüm :lol: :lol: Arigatoooo :wub: :wub: :wub:
  12. Whovian

saol teşekkür ederim :wub: :wub: :wub: imzam amnesiadan, orda 07 ghost yazmasının sebebebi oraya frauyu çizcektim de üşendim kaldı resim öyle :)
  13. Whovian

bunların aralarına eski çalışmalarımda karıştı neyse buyrun gözünüz gönlünüz açılsın :P u-zu-ma-ki naruto rendannn :D reimei no arcadadan akage (kafadan) promarkerla boyadım (kafadan) yok bu olmadı (kafadan) ama bu kızın saçı güzel :oops: (kafadan) mangama karakter bulmaya çalışıyordum yakışıklı bi çoçuk çıktı ortaya :D (kafadan) promarkerrr...... :oops: (kafadan) uff canım çekti :o (kafadan) bence tatlı oldu :) (kafadan)
  14. Whovian

bi aydır kendimi geliştiriyordum hatta kendimi o kadar kaptırdımki buraya yaptıklarımı koymayı unuttum :) bunu 1 ay önce yaptım (sulu boya) bu resim naruto shippuuden çizimimden bi kaç gün sonra :) arkadaşlarım boyamama yardım etti :D buda sulu boya (kafadan)
  15. Whovian

büyük bi resim daha :) narutonun kafa biraz büyüktü sonra düzelttim :) oopss biranda çoğaldılar :D altı kuyruklu ve narutonun kafası düzeldi hachibi geldii yooo dağılın şimdii yoo adamım :D (killer bee) beş kuyruklu ama daha bitmedi... :wink: işte tamammm :oops: jinchuurikilerr :) şuandada sulu boyayla boyuyorum bitince koycam...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.