Jump to content

Eternax

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

Eternax kullanıcısının paylaşımları

1. Eternax

High School DxD 4. Sezon Onaylandı!

4,sezon umarım asia ölür, issei'den pek birşey beklemiyorum yine oppai oppai diyecek 3 sezon bitti daha 1 hamle bile yapamadı boş hayaller peşinde, sırf rias için izlenir seri.
  2. Eternax

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Aslında gönlümden geçen yeni sezon gelmesini istediğim animeler şunlar, -Mahouka koukou no Rettousei -No Game, No Life -Black bullet -Rakudai kishi no cavalry Gakusen toshi asterisk Tales of Zestiria Re:Zero Owari no Seraph Tokyo Ghoul Gintama Ama muhtemelen kırmızı olanların yeni sezonu çıkmayacak gibi 2 yıl oldu bu seriler çıkalı, siyahlar ise muamma sadece dedikodu dolanıyor, ne bir resmi açıklama nede yeni sezon onay haberi yok.
  3. Eternax

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Masou gakuen HxH :)
  4. Eternax

One Punch Man 2. Sezon Duyuruldu!

Geliyor gönlümün efendisi geliyoorrrrrr. OK.
  5. Eternax

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

D gray-man Hallow aylardır beklediğimiz seriler'den birtanesi, aylar önce çıkacağı haberi duyunca havalara uçmuştuk ancak tarih verilmedi hayal kırıklığına uğramıştık ve yaz animesi olarak karşımıza çıktı. Ve bu listeden beğendiğim seriler, 15 – Qualidea Code 11 – ReWrite 10 – Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen – Mirai-hen ( önceki sezonları bulunuyorsa onlardan başlayacağım seriye ) 5 – Fate/kaleid liner Prisma Illya 3rei!!
  6. 2 yıl oldumu yav anime biteli oy oy :) yeni sezonun çıkacağını biliyordum bu haberde resmi belgesi oldu en yakın zamanda çıkar umarım demek lazım ama çıkış tarihi de belli :D ilkbahar - yaz aylarında 2.sezon çıkacak. :D
  7. bu haber çok kötü oldu ya shogun arc sonrası gelen arc bunun habercisiydi ama bu kadar erken beklemiyordum zaten mangasının yeni sayılarını hiç biryerde bulamıyorum uzun süredir çıkmıyor galiba animesi umarım ki 70 bölümün üzerine çıkar 2 yıl sürer inş.
  8. Eternax

Tokyo Ghoul 3. Sezon

gördüm ve nefesim kesildi :) ohh bee rahatladım ha geliyo sonunda kaaneeekii-kuuunn :D
  9. Eternax

Plastic Memories :wub: :hell-yes-onion-head-emoticon: şuan aklımda yeni sezon çıkacak mı acaba? sorusu var :embarrassed4-onion-head-emotico :admire2-onion-head-emoticon:
  10. bunu duymak güzel :) güzel izlenim bırakmıştı umarım şu dombili evrim geçirmiştir :D
  11. Eternax

Ekim 2015 Animeleri

ooo bu ay uçuyoruz :) beklediğim bi çok anime geliyo bu ay :D 03.10.2015 :head2: :P <3
  12. Eternax

( 13 / 13) K: Return of Kings

yeni karakterler var bakalım neler olacak merak içindeyiz :)
  13. Eternax

Rokka no Yuusha oldu :) yeni sezon gelecek mi haberlerine bakıyorum az bi bunalımdayım :D
  14. Eternax

Melaba Televore

Hoşgeldin iyi forumlar. Aynı sayılırız her anime sonu bunalıma girme derdi. :) Animeye başlangıcın kabus gibi olmuş. :) Burak (20) tanıştığımıza memnun oldum tekrar hoş geldin
  15. tanıtıma göre bomba giriş oldu 2.sezon süper olacak akacağız :) kılıçlarda boy gösterecek Zangetsu misali :D
  16. Eternax

Merhaba.

hoşbulduk hepinize teşekkürler :) tekrardan memnun oldum
  17. bu anime bitince çok koyacak onu biliyorum :) ayumunin kurtulmasına sevindim :) orada ölmedi kaçırıldı demiştim ama yanılmışım cidden ölmüş :( ama sonunda bizim oğlan kurtardı :D finalde neler olacak merak konusu
  18. Merhaba arkadaşlar ben Burak, 20 yaşındayım 2010 yılından bu yana turkanime.tv ve forum takipcisiyim aynı tarihte üye oldum ve aynı tarihte anime izlemeye başladım okula gitmiyorum, pek sevdiğim müzik türü yada grup yok. uzun zamandır bilgisayar bağımlısıyımdır mazoşist de diyebilirsiniz. :) Anime ve Manga, Geneline gelecek olursak: Ecchi, Korku, Türlerini sevmem. Hoşuma giden beğendiğim anime görürsem yada forumda tanıtım duyurusu olursa listeme eklerim. Pek manga okuduğumu söyleyemem ama hoşuma giden yada bitirdiğim animeler olursa mangasına başlarım. Favori Animelerim; "Tokyo Ghoul, "One Piece, "Mahouka Koukou no Rettousei, "No Game no Life, "Fairy Tail, "Gintama, "Naruto, "Durarara, "Bleach, "Akame ga Kill, "K Project, Favori olduğu söylenemez ama okuduğum Mangalar; "One Piece, "Gintama, "Tokyo Ghoul RE, "Fairy Tail, "Bleach, Bunlar benim en sevdiğim anime ve mangalar chibi tipi 1.sınıf çizim karakterleri çok severim elimde hiç figur yada animelere ait eşya yok. Tanıştığımıza memnun oldum :)
  19. acaba editörün ne gibi görevleri var neler yapıyor çevirisi tamamlanmış mangaları yüklemek ne kadar sürüyor ? bu konuda bilgi verirmisiniz mangadenizi hakkında bilgi edinmek istiyorum şuan olmasa bile ilerde hizmet vermek istiyorum.
  20. Eternax

Bleach Animesinin Devamı İçin Umut Var

evvetttt duymak istediğimiz haberde buydu :) umarım en kısa zamanda 367.bölüm gelir yama-jii bankai'sini görmek istiyorum :D
  21. umarım aradığınız ekibi bulursunuz :) anladığımız kadarıyla çevirisi bitmiş serileri siteye upload edecek ekip arıyorsunuz başvuru atmak içimden geldi ama int hızımdan şüpheliyim ( Upload hız 0.65 Mbps ) gibi bir hız varken geçikme yaşanmasından korktuğum için başvuru atmadım, inş başka zaman :) -Başarılar daha 'da büyümeniz dileğiyle...
  22. Eternax

Haftalık TürkAnime Haber-5(7 Ağustos 2015)

Boruto: Naruto The Movie 7 Ağustos'da gösterime girmişti peki ne zaman Türkiye'de gösterime girecek ? çıkış tarihini beklediğimiz gibi geliş tarihinide beklermiyiz ne kadar sürer ?
  23. Hayır Chidori sadece ateş türünden olanlar kullanmıyor chidori bir element oluşumu jutsudur chidoriyi Kakashi buldu sasukeye öğretti muhtemelen sasukede Borutoya öğretti aynı narutonun rasenganı miras almak istemiyorum miras bırakmak istiyorum diyipde konohamaruya öğretmesi gibi sasukede miras bırakma icabı öğretmiş elementleri kontrol etmeyi öğrenebilirlerse ortaya karışık bi jutsu çıkacaktır fuuton rasen shruken rasengan ile rüzgar elementi karışımı ortaya çıkmış bir jutsudur. yeni tanıtımda boruto şimarmış gibi gösteriliyor yada biz öyle zannediyoruz ama öfkesinin sebebi başkadır zaten altyazı yok bizim japoncamızda yok ne olduğunu bilmiyoruz moviesi çıkınca göreceğiz..
  24. Sasuke Tek Elle Jutsu Yapması Çok Muhteşem Olmuş Dahada Havalı Artık Gücünede Yakıştı "Tek El" Özellikle Video Sonunda Barmen Gibi Giyinmiş Çok Cool lan Saske :D B) Yeni Nesil Çok Güçlü Olacak Tabii Rakiplerde Boruto Elindeki Çizik Kafa Bandını Saske Kendisi Verdi Galiba Amcası Olarak Çok Seviyor Heralde Yiğeni Borutoyu :) :P
  25. Oh be sonunda bitiyor filler cidden çok sıkılmıştım savaşı bekliyordum ve en önemlisi bu konuyu bekliyordum ne zaman bitecek diye ve sonunda öğrendik :) Teşekkürler @Cao Cao :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.