Jump to content

Lucifer

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Lucifer hakkında

• Doğum günü 10/11/1919

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

910 profil görütülenme

Lucifer üyemizin başarıları

1. orjinal film fragmanı gibi olmuş cidden ^-^ böyle bir proje dururken başka filmlerle uğraşmaları bile saçma :D
  2. Lucifer

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Hush Hush serisi benim için çok özel bir seri onun dışında en sevdiğim kitap Dijital kale :D
  3. Lucifer

En Çok Sevdiğiniz Film

LOTR vazgeçilmez :D ve bin kere izlesem asla bıkmayacağım filmler; The green mile Leon Vendetta
  4. Lucifer

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Sil baştan, Klon, Şeytanı uyandırma, Çanlar Kimin için Çalıyor kitapları yarım En son Dijital Kale'yi okudum yazarı Dan Brown tüm kitaplarına bayılıyorum bu adamın :D
  5. Lucifer

Göçebe - The Host 29 Mart'ta Sinamalarda !

Kitabını çok beğenerek okumuştum bi günde bitirmiştim eğer filmde hayal kırıklığına uğrarsam kitaptanda soğurum oyunculardanda açıkcası umarım düzgün bişey olur :D
  6. Sinemada en son oblivion'u izlemiştim güzeldi ama genel olarak izlediğim en son film the pursuit of happyness herkesin mutlaka izlemesi gereken bir film diye düşünüyorum :)
  7. Lucifer

İtiraf Köşesi

Hakkımda bahsedenleri takip ediyomuşum gibi oldu bu :D sağolsunlar tüm imajım gitti onlar yüzünden :D
  8. Lucifer

İtiraf Köşesi

Beni uyandırmayın derim :D
  9. Lucifer

İtiraf Köşesi

herkes yapmış itirafını bende yapayım :D bi çocuğu sırf eski sevgilime benzediği için tanımadığım halde evine kadar takip ettim -_- Not: okuldan eve gelirken yolda görmüştüm çocuğu -_-
  10. üşenmeden hepsini yazmışsın ellerine sağlık :D japonca öğrenmek isteyen biri için iyi bir kaynak :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.