Jump to content

Chrisberay

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Chrisberay üyemizin başarıları

1. FaceBook Orjinal Sword Art Online sayfasının dediğine göre 5 Temmuzda Vizyona Giricekmiş VİDEO: 1) www.facebook.com/photo.php?v=476368859133369 2) http://www.youtube.com/watch?v=Ax96fUba8VA Facebook Sayfası: www.facebook.com/SwordArtOnline.SAO?fref=photo Videoda Gördüğüm Kadarıyla Bence Bu Gez Bir MMORPG Deilde Bir FPS (first person shooter) Oyununda savaşıyorlar.. Fanları Ve Bende :D Sabırsızlıkla Bekliyoruz :)) Bilgilendirebildiysem Ne Mutlu :)
  2. Ellerine ve Sözlerine Sağlık :) Çok Açıklayıcı Olmuş Teşekkürler :D
  3. Chrisberay

2012 En iyi İlk 10 Anime

İŞTE BUUU!!! SWORD ART ONLİNE HAYT GOÇUM BENİM BE!!! :D ÇOK SEVİNDİM AMA CİDDEN BTOOM!! DAHA ÖNLERDE OLABİLİRDİ HAYT KOÇUM SWORD ART ONLİNE :DD Oralara Bir Yere Fairy Tail Eklense İyi Olurdu Fakat :D
  4. Güzel Bir Anime Olabilir.Umrarım Yakında Çıkarda Bakarız Nasılmış :)
  5. Chrisberay

2013 Yaz Sezonunda Yayımlanacak Animeler

High School DxD 2.Sezon İçin Beklentilerim Çok İyi Bence Güzel Bir Sezon Olcak :)
  6. Chrisberay

Fairy Tail AMV - :)

bende öle bir hata aldım çözersen banada söle lüten .teşekkürler
  7. Biticek Dediler Fakat Bitmedi Bunada Şükür :D. Fairy Tail siz Bir Dünya :( Cok Sıkıcı Olucak Fairy Tail Olmadan Napıcaz :( günün birinde devam edebilecek GÜNüN BiRi !! Ne Zaman Başlicak Belli de Deil :( Umarım En Kısa Zamanda Başlar :( :( :(
  8. Chrisberay

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Bu Arada Sword Art Online A Laf Etmeyin Biz Narutoya Laf Etmiyoruz!
  9. Chrisberay

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

İŞTE BU! :D Sword Art Online Hak Ettiği Yerleri Buldu Aslında Daha Çoğuna Layık.Hiç Beklemiyorum Bunu Ama Aslında Hak Etti Bunu.İzleyenler Ne Demek İstediğimi Anlamıştır ;)
  10. Chrisberay

Sword Art Online Mangakasının Röportajı

Sword Art Online nın 2.Sezonu Gelirse Cidden Bir Çok Kişi Sevincek Bende Dahil :) Merakla Bekliyorum Sonucu :)
  11. Chrisberay

"Fairy Tail Anime to Continue" - Mashima

İŞTE BUUU! :D MUHTEŞEM :D HAVALARA UÇTUM :DDDD :D :) :wub:
  12. Chrisberay

Fairy Tail Sona Eriyor!

İnanmıyorum En Sevdiğim Animelerden Biriydi Şimdi Kaldırılcakmı :'( Yaw Başka Biri Devralsa Başkası Devam Ettirse Bu Animeyi :( Daha Önce Hiç Bu Kadar Üzülmemiştim :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.