Jump to content

Uğur FuLyaLı

Kayıtlı Üye
  • Content Count

29
  • Last visited

4 Followers

About Uğur FuLyaLı

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/26/1992

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    captanhell
  1. Bu arada ciddi sao hayraniysan ve bu haberi gormediysen dikkatini cekmek isterim http://forum.turkanime.tv/topic/8970-beklenen-zaman-geldi-sword-art-online-2-activated/#entry151994
  2. Ertugrul yeni bir akım baslattin hocam ayni seyi bir death note yada steins gate olarak yapabilirsen ve boyle basarilarinin devamini getirirsen fan art`in fanlari oluruzz :-) :-)
  3. Hikaye çok hoşuma gitti devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)
  4. Phantom Bullet Diye yerde geçicek yeni konumuz evet az çok bildğimiz gibi silahlar üzerine olucak swordart-online.net resmi sitesinde de güncelleme oldu ve sword art online 2 diye 2014 activated yani önümüzdeki aylarda izlemeye başlarız ben yeni gördüm bilgisi olan arkadaşlar hor görmesse konuyu sevinirim :) burda da officel trailer var : https://www.youtube.com/watch?v=K0Ghr_rbJmQ
  5. Replik olarak Geçrermi bilmiyorum ama Steins Gate'den Mayushi'nin :D Düttürüsü :D buda benden olsn D:
  6. Wayy be Koskoca Sengeko d

7. O Olayı bi Death Note'da yaşadm Çok fazla sürükleyici bir anime Devam'ını merak etmeden duramaz insan 2 günde bitirmiştim ama Steins Gate'i tek gün'de bitirdim hani tek soluk'da derler ya :D o derece Kıyaslama mana'sında değilim sadece Bende ki işsizliği anlatmak istedim :D ( Tabiki bi Steins gate, Death note değil )
  8. accel world (: sao'nun yeni nesil sistemli anime'si gibi düşün sao'yu izlediysen tabiki :D
  9. güzel paylaşım olmuş ellerine sağlık gerekli birşey :D bana göre iyi noktaya değinmişssin :D
  10. Animedeki Adını unuttum accel world'de Black Lotus Çok güzel bence Birde amane misa :D
  11. Bakalm Yönetmen Sağlam :D Müzikler Sağlam Hikaye ve KArakterler Güzel olursa Tadından Yenmez :D
  12. sony vegas biraz karmaşık geldi bana hiç kullanmadığımdan olabilir belki onuda kurdum pc'de ama çözmem için biraz zamana ihtiyacım war daha detaylı işler yapabilrim dediğin doğru :)diğer dediğin gibi amacım sadece türk'anime için yapmak istedim amacım ulusal değil :) yani
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.