Jump to content

Fluart

Kayıtlı Üye
 • Posts

  429
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Fluart last won the day on January 14 2014

Fluart had the most liked content!

3 Followers

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  İzmir'den

Recent Profile Visitors

1423 profile views

Fluart's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

101

Reputation

 1. Konular translate mi ? Hiçbir şey anlaşılmıyor, google sitenizi spama atabilir söyliyeyim. Burada MMORPG Olarak, aksiyon türüne giren bir oyun fakat ENGLİSH (EU) server kapalı betada açıldı. 1 Hafta sonra oyun çevrimdışı ama JP serveri online oldu! -- NADDIC GAMES sadece Closers online adında yeni bir başlık yayınladı. Bu yaklaşan bir gölgeli mücadele MMORPG. Onların geliştirme ekibi, önceden Elsword Online çalışmış bir emektar kişiden oluşmaktadır. Oyun şu anda “NKX” adlı kendiliğinden geliştirdiği motoru üzerinde çalışır ve bu sözde gerçekten 80 FPS hızında çalışır! Closers stil ve tema tür Soul Work Online ve Proje NT gibi bu gölgeleme anime görünümlü oyunlar benzer.
 2. Dramı abartmazlarsa izlenebilir, bu tarz animelerde dram olunca hiç çekilmiyor.
 3. Bakemonogatari'yi 5 e kadar izledim fakat diğer serileri pek anlamadım hepsi aynı karakterler ve konu üzerinden mi gidiyor yoksa farklı mı ?
 4. Kaldırıp tekrar kurun herhangi bir dosya bozulmuş olabilir; Sony vegası tamamen kaldırın bilgisayarınızdan mümkünse ccleaner ile yapın bunu.Daha sonra verdiğim linkteki kurulum dosyasını kurun repair / remove / modify diye seçenekler çıkarsa eğer remove yapın daha sonra tekrar açıp kurulumu yapın.Bunları yaptıktan sonra sony vegas kurulumuna geçin ayrıca crack kullanıyorsanız crack'i de yanlış yapma ihtimaliniz var keygen'i açtığınızda patch diyip ilk önce sony klasörünü seçeceksiniz daha sonra audio plugin klasörünü seçeceksiniz (tam olarak audio plugin olmayabilir ayrıca 64 bit kullanıyorsanız x86 program files ile normal program filesi karıştırmayın sony ikisinede kurulum yapıyor). Son olarak amv yapmak için sony vegas biçilmiş kaftandır başarılar.
 5. http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29 bunu kurup dener misin ?
 6. Dublaj olup olmadığına kesin birşey diyemeyiz.Çünkü artık ağız hareketlerinide ayarlıyabiliyorlar. Bknz:Kurtlar Vadisi Pusu- Polat Alemdar
 7. Bende dün izledim açıkçası dublaj olduğunu düşünüyorum.
 8. Gizlilik ayarı mutlaka gelmeli - ki basit birşey zaten çok uğraştırmaz 3 5 satır koda bakar- arkadaşımız olmayanlar profilimizdeki hiçbir detayı göremesin.
 9. senelik konuları hortlatırsan olur tabi.
 10. Korra izlemeyin beyler açık ve net ilk avatar serisine diss atmışlar :expulsion-onion-head-emoticon:
 11. Çok konuşuyonuz beyler, resim atın resim! :admire-onion-head-emoticon:
 12. En dramatik çizim yarışması da bekliyoruz :good-job-onion-head-emoticon:
 13. Sinir krizi geçireceğim yani, uzak dursun benden, sağolasın. :cool-onion-head-emoticon:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.