Jump to content

Fluart

Üyeler
  • İçerik sayısı

429
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Fluart kullanıcısının paylaşımları

1. En basitinden neredeyse tüm animelerde okulların görünüşü aynı :good-job-onion-head-emoticon: bonus olarak birde aşağıda resmini verdiğim yer de sayamayacağım kadar çok animede mevcut :embarrassed1-onion-head-emotico
  2. Fluart

Anime İstek ve Önerileri

İzleme o zaman derim, yinede sen bilirsin :ahaaah-onion-head-emoticon:
  3. Fluart

Miyazaki Emekli Olmuyor

Emeklilik haberlerinin hep reklam olduğunu söylemiştim.Yine haklı çıktım :cool-onion-head-emoticon:
  4. Önemsiz yerleri tabi atlayacak zaman kaybından başka bişey değil ama ne kadar atladı nereyi atladı bilemediğim için bişey diyemicem :cool-onion-head-emoticon:
  5. "animeleri duygularımla izlemiyorum" bu cümleden çok güzel bir tartışma başlatılabilir ama gerek yok. Konuya gelirsek eğer, konu sahibinin eklediği yeterli bence diyecek söz yok :hehe-onion-head-emoticon:
  6. Tam hatırlayamadım ama Shino muydu neydi öyle bişey olması lazım :confused-onion-head-emoticon:
  7. Asuna yoksa olmaz bu iş.Aralarında geçen onca şey çöpe mi gitti ?! yabancı forumlardaki yorumlardan;-oh rahatladım- They are still in a relationship.And they still are in the last volumes of the LN.Asuna will have, at least, more screen time than what she had in ALO if they add their date. Sinon:While not Kirito's love interest Sinon>>>Others>>>>>>Asuna. And thank god that she doesnt have any "chances" with Kirito.I hate to see good chars going out with mediocre characters ===== He will still be with Asuna, there are just other girls. More girls =/= Harem. ===== The girls beside Asuna aren't shown much after their relevant arcs, Asuna has a big role and a whole chapter featuring her in the alicization novels. Nope. Kirito is one of my favorite male characters because he always stay loyal to Asuna. Even if a lot of girls(At least 5) want the "D", he is always loyal to his girlfriend. Gamer, sexy, epic, hero and loyal. Best fuckin' boyfriend ever. bunlar kafalardaki tüm soruları yanıtlıyor.
  8. Ben 5 puan veriyorum oda uğraşıp anime yapmışlar diye.İleri ki bölümlerde iyice saçmalıyor.Karakterlerden nefret etmeye başlıyorsunuz. Sonuna kadar izlememin sebebi de Mikasa'dır.
  9. Fluart

Kenshin Devam Filminden Video

İzleyen arkadaşlar, filmi izlemek için seriyi bitirmemiz gerekiyo mu ?
  10. Fluart

Ecchi FC [+18]

Yılların tecrübesi :embarrassed4-onion-head-emotico
  11. Fluart

Ecchi FC [+18]

Klasör ismini İnternet Explorer yapıp ikonuda explorerla değiştirdik mi tamamdır :admire-onion-head-emoticon:
  12. daha ne kadar büyüyecek dağ gibi oldu ?
  13. Fluart

Katekyo Hitman Reborn

bitireli çok oldu :) aynen dediğin gibi ama pısırıklığı geçmedi bi türlü.
  14. Fluart

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Valla bu yazarların işi belli olmuyor, bakarsın 3 kişilikli çıkar :hehe-onion-head-emoticon:
  15. Fluart

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Karasakal'ın 2 kişi olduğunu düşünüyorum, tek vücut 2 yaşam.Saçma bi teori biraz ama ne yapalım idare edin :embarrassed4-onion-head-emotico
  16. Fluart

Anime İstek ve Önerileri

Chrome hariç diğerlerini izlemedim, bunu izlemeden ölme dediğin var mı ? :embarrassed1-onion-head-emotico
  17. Fluart

Anime İstek ve Önerileri

Bana Aksiyon + Hafif romantizm önerebilecek var mı ? Erkek ana karakter ezik olmasın, sinirim bozuluyor :expulsion-onion-head-emoticon:
  18. Fluart

Türkiyenin İlk Otaku Sosyal Platformu

Otaku'luk hastalıktır diye tartışma çıkaranları görmemek ne güzel :D
  19. Fluart

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Bu tarz çevirilerin abartılmamasından yanayım, Anime'nin ciddiyetini ve havasını bozuyor.
  20. Fluart

İtiraf Köşesi

Türk değil misin arkadaşım?Sen Türkçeyi düzgün kullanmazsan;ben kullanmazsam bu Türkçe nerelere gider ? Böyle konulara çok fazla takılmam fakat bazı arkadaşlar gerçekten abartıyor.Çok değil 2 3 yıl öncesini hatırlayın her 3 kişiden biri k leri q olarak kullanıyordu 2 senede zar zor kurtulduk.
  21. Fluart

Anime İstek ve Önerileri

Aksiyon, Doğaüstü + Romantizm önerisi alabilirim :P
  22. Erkek olupta izleyip beğenen var mı ? Ona göre belki bende izlerim :P
  23. Fluart

Katekyo Hitman Reborn

Arkadaşlar seriyi izleyenlere sormak istiyorum yeni konu açmak istemedim; 12. bölümde sayılırım, bu eleman sürekli kurşunla mı güçlenecek?Eğer böyle devam edecekse seriyi bırakacağım, sürekli birşeylere muhtaç kalmak sinir bozucu çünkü.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.