Jump to content

sebasuchan

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

sebasuchan kullanıcısının paylaşımları

1. Gözlerimin bana bir oyunu mu bu, yoksa Sebasumu mu gördüm :bled1-onion-head-emoticon:
  2. ...

1. Cold Dewil
    2. Amygirl

Amygirl

kimler gelmiş kimler gelmiş :D

3. sebasuchan

Hint filmleri izleyen var mı ?

Benim ilk izlediğim Hint filmi Devdas'tı. Annem çok sever o filmi bayağı küçüktüm izlediğimde. Sonrasında da izlediklerim çok oldu. eb bilinenlerden izlediklerim black, ajab prem ki ghazab kahani, guzaarish, jodhaa akbar, saawaria, fanaa, my name is khan, pek bilinmeyenlerden: aap aye bahaar ayee (annemle teyzemin çocukken bayılarak izledikleri bir filmmiş) , sangam, vs vs
  4. sebasuchan

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

shingeki no kyojin'den annie leonhardt :angry:
  5. sebasuchan

Fairy Tail Crossover Videosu

Anaaammmmm anammm kalbim hop etti görünce yemin ediyorum. Bütün Fairy Tail ekibini özledim yaaaa :( (yazmışım göndermeyi unutmuşum.)
  6. sebasuchan

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

binbougami-ga'da benden :D
  7. benim yeni masaüstüm bu *-* adventure time & regular show & gravity falls favorilerimdir animelerin yanısıra :wub: honeyview candır ayrıca çizgi roman filan okumakçüünn -_-
  8. sebasuchan

En Son İzlediğiniz Dizi ?

az önce izledik, stv - küçük kıyamet :D anneannem sağolsun :P
  9. sebasuchan

Anime Cadıları

Küçük Cadı Kiki :wub:
  10. sebasuchan

Burçlar!

Kova burcuyum, mutluyum :D ama fazla zeka, herşeye yeteneğinin olması da iyi olmuyor <_< 23 yaşındayım ve yakında 4.üniversitemi de değiştircem. Olmuyor yani :wacko: herşeyi bırakıp tura çıkcam yakında :ph34r:
  11. sebasuchan

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

ercan önerdi valla! çok süper animeler tavsiye ediyor :D yeni bir anime istiyom ben ama binbougami-ga gibi olcek.
  12. sebasuchan

:D üzülme dedim, azıcık ümitlen dedim hata mı ettim :D
  13. sebasuchan

binbougami-ga! kesinlikle izle süper valla :wub:
  14. sebasuchan

tnslm ttLmMm ;) ( şakası bile korkunç ıyyy abaza gibi oldum :D ) khkhkh :D :lol:
  15. sebasuchan

sakin, cool, kaslı :P
  16. sebasuchan

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

23'üm ben phhhh -_-
  17. sebasuchan

En Beğendiğiniz Cosplay!!

şöyle bir göz gezdirdim ama kimse kuroshitsuji cosplay'i paylaşmamış :o çok ayıp :o Sebastian Michaelis veeee Grell Sutcliff :D
  18. sebasuchan

Birkaç adet çizim

bu video olayını ben yapacaktım benden önce yapmışlar ühühühü :mellow: ama güzel olmuş ellerine sağlık :)
  19. sebasuchan

Japon Mutfağı

Sukiyaki muhteşem ya ben kendim yapıyorum youtube'da izlediğim onca 'how to make sukiyaki' videosundan sonra. Tabi domuz eti ile yapıyor onlar ama ben sığır eti ile yapmıştım çok süper, mantar delisiyim zaten. Nom nom nomm
  20. benim izlediğim ilk anime cardcaptor sakura'ydı *-* sonra dr.slump, dragon ball ve onu sailor moon ve one piece takip etti *-* bunlardan birisi olabilir, hem sıkmıyor hem çok zevkliler.
  21. sebasuchan

Üye Albümü

teşekkür ederim, doğal hatunum hakkaten :rolleyes: kuma gelmek istersen evlenebiliriz :D tişikkir idirim :wub:
  22. sebasuchan

Üye Albümü

seni mi kırcam bir başka fotom daha <3
  23. sebasuchan

Üye Albümü

teşekkür ederim *-* hahaha ilk batman'i koyacaktım ama pislik yapmıyım dedim, spoiler içinde, işte ben filan :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.