Jump to content

Solitary

Üyeler
  • İçerik sayısı

400
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Solitary kullanıcısının paylaşımları

1. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Dikkat spoilerli çizim Naruto'da mangayı güncel takip etmeyenlerin bakmasını tavsiye etmem. Obito renklendirme NOT: Çizim bana ait "DEĞİLDİR" "SADECE VE SADECE RENKLENRİME TAMAMEN BANA AİTTİR" Obito'ya veda :S
  2. Solitary

Çizimlerim :3

İyi güzel gidiyoda kafalar güzel gidiyo he aynı yönden çizme olmasa bile farklı yönlerdn çiz olmasa bile yandan çiz bitir falan ve anatomi çalış.
  3. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Yeni karakterim Helen. Umarım gene bir yanlış anlaşılma olmaz.
  4. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Eleştiri konusunda sıkıntım yok ama adam gelmiş benim çizimlerime çalıntı diyo. Sonrada çocuk gibisin diyo. Ve sonrada hiç birşey yokmuş gibi puan verdiği için tersledim yoksa ben önceki konumda daha sert eleştirilere hatta ilk başladığımda yeni başlayanların %70 ini çizimden nefret ettiricek youmlar da aldım. Yani herhengi bir kötü eleştiri beni etkilemiyo ^^ Ve bence son resimim en kötüsü :P Omuzu falan çok ilerde yaptım dengesi bozuk :/ neyse çalışıyom :P
  5. Solitary

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Ekle :)
  6. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

burası benim konum oldugu icin evet :) tesekkur ederim ^^ su an anatomi calistigim icin daha sonra devam edicem buraya foto atmaya
  7. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Sana not vermeni kim söyledi :)
  8. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Ever arkadaşın dediği gibi aradaki 1000 farkı bulalım. istersniz o farkı 10000000000000 yapalımda arkadaşımız içi rahat etsin (^_^)
  9. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Beni dier çömze çizerle karıştırma!
  10. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Sahte? anlayamadım. Açıklarmısın. ona göre doğru dürüst bi cevap veriyim.
  11. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

Öylesine birşeyler karalarken ortaya böyle birşeyler çıktı. Öylesine karakter Jack!
  12. Solitary

Solitary - 2014 FanArts

3.dekii g-pen ile ilk çizdim sonra cs kalemiyle yani keçeli kalemle boyadım.
  13. Dikkat spoilerli çizim Naruto'da mangayı güncel takip etmeyenlerin bakmasını tavsiye etmem. Obito renklendirme NOT: Çizim bana ait "DEĞİLDİR" "SADECE VE SADECE RENKLENRİME TAMAMEN BANA AİTTİR" Obito'ya veda :S Tekrar merhaba! uzun zaman oldu buraya fanart atmıyorum. Tekrardan başlıyım. Edo Madara (Kendi manga tarzımla birazcık değiştirdim.) Minato (bunu pcden falan bakmadan aklımda kaldığı kadar yaptım eli sonradan ekliycem.) Genos (2013'ten)
  14. Arigatoooooooooo...!!! Geç gördüm ama :mellow: Neyse geç olması güç olmasındaniyidir :D ve Zeynep abla o pasta ndir süper. Ama bi an patlıcak sandım. Tekarar ARİGATOOOO...!!!
  15. Solitary

Fairy Tail güzeli sizce kim?

%100 Erza
  16. Solitary

Kabura Manga

Şunu bi güncelleyelim dergide şu an 12 çizer 2 yazar var. Dergi 15 günde bir değilse sürekli Ayde 1 olrak çıkıcak konuyu güncellersen sevinirim. Bide Kabura Manga değil KaburaManga ayrı değil bitişik.
  17. :D zangetsu ile kovalanmak. Adamın halini merak ediyorum.
  18. Geçmiş doğum günleriniz kutlu olsun.
  19. Solitary

Solitary - FanArt'larım

Anime falan değil ama nasıl olmuş?
  20. Solitary

Solitary - FanArt'larım

Genos çizimi gene çizdim umarım beğenirsiniz. Hatalar çok var ve beyaz yerler aslında griydi ama gri markerim yok diy beyaz kaldı.
  21. benimkinide unutmayın. yaklaştı.
  22. Solitary

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Astek sen herkeze karışmaya başlamışın bırak nasıl yorum yaarsa yapsın herkez öyle yorumar yazıyo.
  23. Doğum günün kutlu olsun bnmde yaklaşıyo :D
  24. Solitary

Naruto Shippuuden Eylül Programı

Akippuden kishinin 1 nisan şakasıymış.
  25. Solitary

Naruto Shippuuden Eylül Programı

Aynen bende bekliyorum belli yerlere gelmesini mangadan takip etmek yrine animeden izlenmesi bölümler var.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.