Jump to content

bonty48

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

bonty48 üyemizin başarıları

1. Lanet olsun o gözlükleri istiyordum ucuzmuş zaten. On yılda fena değilmiş umarım bir on yıl daha devam eder animesi falan başlar. Bir final verirler mi onu ayrıca merak ediyorum konu falan yok animeyi izledim bitirdim animenin konusunu sorsalar kalacağım öyle. Ama konu falan olmadığı halde animeyi bitirince bu anime ise bunca zamandır izlediğim neydi demiştim var olan en harika anime.
  2. 4. Sezon harika olur ama yine şu lanet olası ışıklar olmazsa iyi. Serinin adı Darkness ama mübarek hiç karanlık değil devamlı ışıklarla sansürlüyorlar.
  3. bonty48

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

eğer bu mario kaplumbağaların kafasın atlamıyacak ve mantar canavarlarına ateş topu atıp mantar krallığını kurtarmayacaksa bu mangayı okumam ben
  4. bonty48

Ecchi FC [+18]

hayali bir dünyada zaman mekan kavramımı kaybeder ve saldırırdım gerçek hayata pek bişey yapmaz ve poker face halinde kalırdım bir animede ise burnumdan fışkıran kanlar eşliğinde pek çok fantezinin yaşanma olasılığı olduğu alt kata düşerdim
  5. bu arada amygirl imzandaki adamın kepek sorunumu var aynısını bende yapabiliyorum da onuki daha çok parlıyo not:sanırım flood yaptım bu iletiler nerden siliniyodu
  6. eskiden geçiyodum ama artık elimde bi bu var diyip mecbur izliyorum
  7. bonty48

anime lakabınız

nickimle denedim çılgın ruh canavarı artık huzur içinde ölebilirim
  8. bonty48

anime lakabınız

soy adımla denemeye karar verdim ama acı bir şekilde hatırladımki adım baran duman çılgın denizkızı digideniz kızı lanet olsun
  9. bonty48

anime lakabınız

çılgın deniz kızı ama ben erkeğim ... laaaağn kim hazırladı bunu laaağn :blink:
  10. şey sonic biraz çizgi filim gibi diğilmi sonicx animeye benziyordu ama anime mi çizgi film mi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.