Jump to content
  • Create New...

bonty48

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

1. Lanet olsun o gözlükleri istiyordum ucuzmuş zaten. On yılda fena değilmiş umarım bir on yıl daha devam eder animesi falan başlar. Bir final verirler mi onu ayrıca merak ediyorum konu falan yok animeyi izledim bitirdim animenin konusunu sorsalar kalacağım öyle. Ama konu falan olmadığı halde animeyi bitirince bu anime ise bunca zamandır izlediğim neydi demiştim var olan en harika anime.
  2. 4. Sezon harika olur ama yine şu lanet olası ışıklar olmazsa iyi. Serinin adı Darkness ama mübarek hiç karanlık değil devamlı ışıklarla sansürlüyorlar.
  3. eğer bu mario kaplumbağaların kafasın atlamıyacak ve mantar canavarlarına ateş topu atıp mantar krallığını kurtarmayacaksa bu mangayı okumam ben
  4. bu arada amygirl imzandaki adamın kepek sorunumu var aynısını bende yapabiliyorum da onuki daha çok parlıyo not:sanırım flood yaptım bu iletiler nerden siliniyodu
  5. eskiden geçiyodum ama artık elimde bi bu var diyip mecbur izliyorum
  6. nickimle denedim çılgın ruh canavarı artık huzur içinde ölebilirim
  7. soy adımla denemeye karar verdim ama acı bir şekilde hatırladımki adım baran duman çılgın denizkızı digideniz kızı lanet olsun
  8. çılgın deniz kızı ama ben erkeğim ... laaaağn kim hazırladı bunu laaağn :blink:
  9. şey sonic biraz çizgi filim gibi diğilmi sonicx animeye benziyordu ama anime mi çizgi film mi

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.