Jump to content

Oga Tatsumi

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

642 profil görütülenme

Oga Tatsumi üyemizin başarıları

1. Oga Tatsumi

Gantz FC

Kuşkusuz okuduğum en iyi serilerden
  2. En Başta Akashi Sonra Hitsugaya Jonah Veledi Şeytan Tokuchi'yi unutmamak lazım Ousawa Çok İt(iyi anlamda) Bir Karakter Sağ Alttaki Adam Kim Lan :D Killua Xanxus Reyiz
  3. Oga Tatsumi

Victory Fansub

Hayırlı Olsun Şimdiden Keşke Hep Manga Formatında Gitseniz :D :D GoTH en sevdiğim serilerden iyiki çeviriyorsunuz :D
  4. Oga Tatsumi

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Trace okudum manhwa ama
  5. Oga Tatsumi

Sizin Zampaktou'nuz ?

adını bulamadım ama çok sağlam zırh ve eldivenlerden oluşan değişik bir Ban-kai isterdim Shikaiside sadece eldiven :D
  6. Oga Tatsumi

Anime Hearts Fansub

Keşke manga çevirimi yapsaydınız bu kadar anime çeviren sub varken
  7. ilk bölümün 35 saniyesinde felanken demiştim berbat bir anime kesin niye bu kadar laf edıyorlar 2.bölümde yarıdan az reyting almazsa bir daha anime izlerim yani bakarsınız alır felan gerek yok böyle sözlere :D
  8. oradaki bütün animeleri toplasan Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru etmez
  9. Oga Tatsumi

Üye Albümü

ben koysam forumu kızlar terk eder be :D
  10. Oga Tatsumi

Usui kimin nesi?

Mangada abisi çıktı tr çeviri biraz yavaş ilerliyor çok zormuş
  11. Dressora gibi bomba bir arc için filler iyi olucak gibi manga zaten yürek hoplatıyor bu aralar ben okuduktan sonra yerimde duramıyorum :D şöyle 10 bölümlük filler fena gitmez :D
  12. kardeş yani ben zoronun gözünün sırrı gibi sanjinin bigmoma kafa tutması yani şöyle ikiside farklı bir güç saklıyor içinde ben aklımdakileri anlatamadım :D
  13. Oga Tatsumi

Ecchi FC [+18]

arakadaşlar forumda yeniyimde spoiler içine yazı ve bir yazıya link nasıl ekliyoruz
  14. Oga Tatsumi

Ecchi FC [+18]

Beni Ekler misin
  15. Oga Tatsumi

Minato Namikaze FC (53 Üye)

benide ekler misin?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.