Jump to content

AnimeOfLife

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

AnimeOfLife üyemizin başarıları

1. bleach bitti fairy tail bitti sıra narutoda :D
  2. AnimeOfLife

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

peki sen neden bu kadar ugraşıyosun sao onu anlamadım gelmişsin her yorumunda sao berbat falan v.s... abi düşünceni 1 kere yazsan ne olur bu yüzden tartışma ortamını sen yaratıyosun ve sonra gelip ben olgunum abi benim tarzında yorumlar yapma seviyeni daha düşürme
  3. AnimeOfLife

kartalgeyt zayten hic bir anime arkadaşlık duygusunu işlemez demi özelliklede bleachda hic arkadaşlık yok diyil mi sonra biz 2 3 anime izleyen kişiler olalalım ?
  4. AnimeOfLife

Tek diyicegim anime izleyen biri saonun << berbat >> oldugun bilir kısmı için yorum atıyorum kısaca özet geçicem 1000 tane acemiden tut otakuya kadar anime izliyicisine sao izlet en az 750si begenir bu bir kesinlinliktir. tabi sao 2.sezonunda ( burda kasıt 14.bölüm sonrası galiba yeni hikaye işte ) serinin hızını kaybettigide açık ortadada kimse inkar edemez ama o 13 bölümün hakkı olarak bu animeye berbat diyemezsin 1.si ve 2.side bakuman animesini izliyosan bilirsin bir anime yapma o kadar zor oldugunu hic bir anime berbat diyildir berbat olan birşey anime olamaz zayten bu berbatlık sadece zaman faktoründen kaynaklanır örnek verisek 1990 kalma savaş animesini 2012 yılında cıkan bir savaş animesiyle karşılaştıramazsın. bide sao roman romantik diyenlerde her savaş animesinde bir amaç olmalıki ilerleyebilsin genellikle aşk olur bu amac zayten veya arkadaşlık hedefler v.s... saodada aşk olmuş ve bunu dolu dolu işlemiş adam 10 dövüş animesinin 6 veya 7sinde hikayeyi ilerleden aşk veya ona benzer sevme duygusudur. yazımıda okumaya bilirisiniz daha 1.lwliz acemi sayılırız.
  5. AnimeOfLife

arkadaşım sen nasıl bir ergensin bilmiyorum ama sao izlemeden ltfen burdan yorum yapma herkes anlayabilir 2.sezonda bi cıvıma oldugunu o yüzden burdan cıvıdıgını söylerek otakulukta yapmıyosun tek diyicegim sao orda hak ettigi yerde
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.