Jump to content

Lord Epryth

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Lord Epryth üyemizin başarıları

1. eline koluna diline sağlık kardeşim devamını dileriz ve telif haklarınıda almanı dilerim tr çeviri hakkı tamamıyle sana aittir bu konunun resmini çekip kenarda saklayınız delil olarak ilerde kullanılsın diye illa bi it gelir hırsızlık yapar elimizde kozumun bulunsun...
  2. Lord Epryth

Koe no Katachi Mangası Anime Oluyor

Abi böyle bi boktan seri olamaz ya yeminle rezalet ya nasıl birbirlerine açılamazlar o kadar güzel giden bir olay örgüsünde böyle boktan bir son yeminle sırf sonundaki rezalet için ağlıyasım geldi lütfen animesinde bari adam gibi bir sonla bitirsinler sadece tek bunu diliyorum insanı mutlu eden şeyleri niye çirkinleştiriyorlar içimde bir boşluktan ziyade kin ve nefret birikti yada hiç çevrilmesin animeye daha iyi ordada aynı sonu yaparlar zaten çevrilsede büyük ihtimal izlemem sadece son bölümünü izlerim oda sonunu değiştirip değiştirmiyeceklerinden rezalet tam bir rezalet ahhh uykuya dalmak isityorum sonsuz bir uykuya ve orda hayallerimdeki gibi yaşamak istiyorum bu ne böyle güzel bir konuya 2 saatte çizilip bitirlmiş baştan savrulmuş iğrenç ve pislik bir son...
  3. romanın türkçesini yada ingilizcesini bulamadım bi bulsaydım getirttiricektim buldum blmasınada şöyle buldum sahte reklamlarla gerçek reklam veya gerçek ürün değil sadece konu başka ama konu başlığı project ito geld edövme bunları neyse animeyi bekliyecez gelsinde izliyelim ufak parçalarını okudum netten bulduklarımla gayet güzel ve sürükleyici bir seri :D
  4. Lord Epryth

Battlefield 3

Bf4 Bf3 kadar güzel bir youn sonuçta aynı oyunun devamı ve grafik ve hikaye bakımından gelişmiş versiyonu ama sorun şu ki bf4 -bf3ü normal düzeyde kaldıran bir pcden daha iyi bir pc var bf3 normal kasıntısız oynarkena ynı özelliklerle bf4 oynamanız çok sıkıntılı olur... ayrıca key konusunda her zaman dağıtılan bir şey değil bf3 free keyleri çok nadir dağıtıldı internetten key temin edebilirsiniz ama bayağı bi arama gerektiriyor...
  5. başarılı gerçekten başarılı eğer sesi stüdyo ortamında kaydederseniz sanki üstün bir çalışma ekibiyle hazırlanmış gibi olur ayrıca sizinle gönüllü olarak çalışmak istiyecek profesyonel sanatçılarada davet gönderin derim büyük oranda destek verirler diye umuyorum ayrıca üstüne tekrar basarak söylüyorum stüdyo temin edin derim ses kaba yerine temiz ve berrak kaydolur keşke bi stüdyom olsada bağışlasam davetide unutmayın lütfen yazdıklarıma dikkat edin çok işinize yarıyacak bilgilerdir bunlar ve bu işe gönül vererek yaparsanız karşınıza güzel rakipler edinebilirsiniz bildiğim en iyi türkçe dublajlanmış tek seri Hellsing serisinin Mtv döneminde türkiyede yayınlanmış olan 12 bölümlük versiyonudur onun kadar kaliteli yapımlar çıkarabilirsiniz buna gönülden inanıyorum sesler tam oturmuş laki stüdyo şart stüdyoda sesiniz yankılanmadan temiz olarak kaydedilir profesyonel dublaj ekibi gibi olur lütfen yazdıklarımı dikkate alınız eleştiri gibi gelebilir ama türkçe dublaj olarak izlemek ayrı bir duygu ve tat katıyor...
  6. Lord Epryth

MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz

Girmediğimiz delik kalmadı oyun camiasında bir nevi :D her parçadan tattık şuan Battlefield3 takılıyorum server kiraladım beklerim herkezi... server linki: battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/e967bd8a-08b5-4c25-9c51-2e872169fd44/Nitrado-net-Gameserver/
  7. Öncelikle selamlar bu konu adı altında belirtildiği gibi konumuz Battlefield 3 diğer adıyla bf3. EA Games ve Dice firmalarının piyasaya sürdüğü ve seri halinde olan firs person shooter game (fps)=diğer adıyla birincil atış oyunları kategorisine giren ve kategorisinde öncü olan bir oyun serisidir Ea Origin'e kayıt olup Origin store'dan 20 Euro(euronun o anki fiyatı baz alınmalıdır 3 tlden baz alırsanız 60 tldir) gibi bir fiyata satın alıp indirebilirsiniz oyunun indirilirken değişik fiyat seçenekleri ve sürümleri bulunur Örn:Digital deluxe edition,Limited edition,kutusu ile birlikte daha ucuza gelen Retail edition ve premiumuda içinde olan Premium edition. Oyunumuz oynamak için illa para gerektiren bir oyun değil torrent gibi download programlarını kullanarak kaçak yollardanda indirebilirsiniz (şahsen denemedim ama denemenizde fayda var) dosya boyutu standart sürümde 20 gbye yakındır ve ekstra 5 genişleme paketi mevcuttur Back to karkand, Close quarters, Armored kill, Aftermath ve End game bunları illa ki satın almanız gerekmiyor ben premium satın aldım hepsi içinde geldi tek tek alındımı 50 euro civarında tutuyor ama premium alındımı 30 euro ondan iyisi premium edition aldınızmı hem oyun hem premium hemde genişleme packleride içinde oluyor ve sadece 30 euro en iyisi premium edition. Oyunu oynamak için minimum düzeyi 1 gb ekran kartı 4 gb+ ram 50 gb ve üzeri boş alan gereklidir daha üstü bir pcniz varsa şanslısınız oyunda 4 sınıf bulunuyor Assault bildiğimiz medic karakteri ordan oraya koşup millete can vermek ölenleri diriltmek diğer sınıf engineer namı diğer mühendis yada tamirci sıradan bir tamirci değil rpg atıyo (arpici atıyo arpici :D ) mayın döşüyor 3.sınıfımız support diğer adıyla destek birimi ammonuzmu bitti arayın ayağınıza gelsin :) ağır silah alanında uzmanlaşmış bir birim son sınıfımız recon diğer adı keskin nişancı kıyı köşeye pusup gelenin topuğunua gidenin kafasına sıkan bir karakter. son olarak oyunda silahlara para vermiyorsunuz rütbe atladıkça silahlarınız açılıyor ve silahlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz namlu(reflexrds-holo holographic-acog 4x vs.) bipod(kameranızı üzerine koyup sabitlediğiniz 3 ayaklı tripodun silahlarda kulalnılan iyi ayaklı versiyonu silahınızı yere sabitleyip sekmeyi minimuma düşürür)taktikal ışık,nokta lazer,m320 bomba atar gibi ekipmanlar takabiliyorsunuz çok uzattık :D konuyu okuyup aşina olmayan varsa oyunu edinip serverimize bekleriz bu arada oyuna sadece battlelog.com adresinden girilebiliyor ve hesap başına 1 karakter değişme imkanı yok hile kullanıcaklara bilginize olsun banlandınızmı hesabınız bloke olur ea sizden sadece karakter açmanın parasını alıyor download bedeli yok yeni karakterde 60 tl adil ve düzgün kullanın derim :D Oyun serverimiz:http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/e967bd8a-08b5-4c25-9c51-2e872169fd44/CodeNameGavat-nitrado-net/ Sunucuyu favorilerinize eklemeyi unutmayın... ASKERLER İYİ EĞLENCELER
  8. Lord Epryth

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

Ohoo konunun cılkı çıkmış espadalara vaste lorde diyo adamlar neyin kafası bu ? İchigoya gelirsek anne tarafı safkan quincy baba tarafı ruhlar toplumunun 4 asil ailesinden olan Shiba clanından olan shiba isshin reyiz kurosaki isshin diyolar ama asıl adı eski 10takım kaptanı shiba isshin kaçışıyla birlikte shiba clanı gözden düştü ve sürüldü ganju ve kuukkaku ile akrabalar sadece kuukaku biliyor olayları olayın dışına uçtum biliyorum ama napim pkudum çoğu yorumu kim olduğunu bilen yok ichigonun
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.