Jump to content
  • Create New...

hinata-77

Kayıtlı Üye
  • Content Count

65
  • Last visited

3 Followers

About hinata-77

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/03/1997

Profil Bilgileri

1. ohaa çok değişicek daha güzel olucak şimdiden ellerinize sağlık
  2. yeni gördüm görüncede elim ayağıma dolaştı resmen bugün aldığım en güzel haber çoook mutluyuuum sabırsızlıkla bekliyorum
  3. anneme tokyo ghoul izletsem bilgisayarı yasaklar herhalde :D SAO da izletilmez ki :P onun dışında natsume yuujinchou izletilebilir bir anime şahsen bende çok severim :D clannad da izletilebilir bir anime onun dışandakileri pek izletemem herhalde
  4. junjuo romanticaaaaaaaaaaaaaaa :5: :cheer1-onion-head-emoticon:
  5. sabırsızlıkla bekliyor olucam :admire2-onion-head-emoticon:
  6. mikotooooooooooooooooooooooooooooo :5: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon:
  7. kazananları gönülden tebrik ediyorum videolar gerçekten güzel olmuş hepiniz haketmişsiniz :5:
  8. şu asunayı görmekten sadece ben mi bıktım :depressed1-onion-head-emoticon:
  9. yaşasııııııııııııııııııııııııııııııııııııın :5: :cheer2-onion-head-emoticon: umarım ilk sezonu kadar güzel olur :hell-yes-onion-head-emoticon: bu arada filmi ne zaman siteye yüklenir :confused-onion-head-emoticon:
  10. ansatsu kyoushitsu 1. olmayı haketmiş :wub: ama death parade de olmalıydı :(
  11. 1. en çok beğendiğim anime olmuş bence haketmişte :wub:
  12. yaşasıııııııııııııııııııııııııııııııııııın sonunda geliyoooor iyi ocakta geliyor ben yaza kalır diye tahmin etmiştim doğrusu :5:
  13. yaşasııııııııııııııııııııııııııııııııııııın ikinci sezon çok sevindim bu habere :bye2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon:
  14. ayyy çok sevindim yaaa devam etmesi gerekiyordu zaten :13: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon:
  15. bir an önce gelsede izlesek bizi fazla bekletmesinler :admire2-onion-head-emoticon:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.