Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amistrated

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  117
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

4 takipçi

Amistrated hakkında

 • Derece

 • Doğum tarihi 01-10-1990

Kişisel Bilgiler

 • Web Sitesi
  http://amistrated.deviantart.com/

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Male
 • Konum
  İstanbul

Son profil ziyaretçileri

690 kez ziyaret edildi
 1. Güzel bir çalışma "Bana balık verme, balık tutmayı öğret." şekli Bende de Christopher Hart'ın kitabı var pek beceremesemde deniyorum :) Başarılar.
 2. Amistrated

  En Zeki Anime Karakterleri

  Tartışma ortamı yaratmamak için: Burada zekadan bahsediyoruz...Hırsına yenik düşmek vs. zekayla çok uzak kelimeler bunlar -.- konu irade olsaydı belki... Ayrıca söz konusu "Kira" olunca zaten iradesi sınırların ötesinde bi karakter. Basit bi hırsa kapılarak herkesi amaçsızca katleden sapık bi katilden bahsetmiyoruz burada dünyayı biraz olsun temizlemek için kişiliğini-ailesini-onurunu herşeyini feda eden birinden bahsettiğimizin altını çizelim. olay hırs vs. olsaydı "Kira" yerine para ve menfaatlerini düşünen bencil birini izlerdik. tekrar düşünlelim... "L" karakterine kapılıp onun etkisi altında Kira'yı da bu kadar harcamak yalnış ... spoiler içerisnde "kilit" yorumum bulunuyor "Death Note" u izlememişseniz kesinlikle açmayın !!! -sizin iyiliğiniz için- Hatta "Kira" o kadar zeki ve manga-anime içerisnde gerek zeka-gerek irade hakimiyeti karakteristik özllker vs. yönlerinden o kadar üstün tasarlanmıştır ki yazar onu öldürememiştir...Onun ölümü bile bir başka insanın hatasına bağlanarak gerçekleşmiş kısaca Yagami yine yüceltilmiştir..Herşeyi yöneten yarı-tanrının ölümü yardımcısının hatasıyla olmuştur... hata: peşinde fbı- japon teşkilatı vb. birimlerin kol gezdiği bi adamın yediği yemekten-içtiği sudan şüphelenmesi gerekir ve defterin bir parçasını kesinlikle ayırmalı ve her ihtimali düşünerek onu kullanmalydı.. Death note'daki L nin ölümünün zekilikle alakası yok çünkü doğa üstü bi durum var ortada, olaya şu açıdan bakalım L kiranın evine gizli kamera yerleştirdi ryuk bunu kiraya söylemeseydi kira nerden bilecekti. [L]Ryuzaki'nin olayı bitirdiği an burası.
 3. Evet bende almayı kastetmiştim olursa güzel olur. TAL olur :)/> "Son izlediklerim" kısmı çalışmıyor. Chatle ilgili güzel bir şey yaparsanız - kimin ne dediği anlaşılmıyor çünkü yazdığın mesay salisede yok oluyor.(olmazsa sorun yok, pek fazla kulanmıyorum.(kişisel oldu sanırım :)
 4. Amistrated

  En Zeki Anime Karakterleri

  Ryuzaki L - Death Note Dövüş DahisiBazı zeki karakterler var ama onların zekiliği kurnazlık ve çakallıktan yukarı çıkamıyor "Zeki" kavramı sadece bunlar değildir yukarıdaki animeleri izlemenizi tavsiye ederim.
 5. 1 hayli önerim var ama sadece 1 tanesi olsa yeterli "Anime Listem" Kısmına "MyAnimeList Hesab Aktar" veya "TAL Hesab Aktar&Ver" .xml şeklinde veriyor veya direk alınabiliyor.
 6. Amistrated

  Rütbe Derecelendirme

  0-20...........Üye Adayı (Tüm yetkiler kısıtlı)(sorunu varsa yetkiliye Ö.M atar) (ilk tema-Başlangıç teması) 21-50.........Üye (Konu açma, Foto ekleme vs. açık) (2. tema) 51-100.......Animeci (3. tema) 101-200.....Moe (150'de tema değişir) 201-500.....Shounen&Shoujo (250,300,350,400,450'de tema değişir) 501-1000...Hikikomori (600,700,800,900, tema değişir) 1001-2000.Otaku 2001-3000.Hokage 3001-4000.General&Amiral 4001-5000.SuperSaiyaJin Her derecenin rütbe teması ayrı ve 500'e kadar her 50 mesajda rütbe teması(rütbe resmi) değişir. 500'den 1000'e 100'er mesajda değişir.1000den sonra 200-300-400-500 mesajda bi değişerek gider. Upload bölümünü sonra yazacam B)
 7. Amistrated

  10 Kuyruk ???? The Juubi ??? Kimdir Neyin Nesidir ??

  Kendileri "Altı Yolun Bilgesi" Rikudou Sennin'in jinçurikiliğini yaptığı bir bijudur. Altı yolun Bilgesi Dünyadan göçerken 10 kuyruğun dünyada yıkımlara sebeb olmaması için 1-9 arasında bijulara bölmüştür.Güçünü parçalara ayırmıştır.(Burdanda Altı Yolun Bilgesinin veya Juubinin ne kadar güçlü olduğunu çıkartabilirsin.) (Manga okumam' animede hala gizemini korur.)Juubinin ortaya çıkması için Rikudo Senninin ayırdığı parçaların 9 parça bijunun toplanması gerekir. Burdan ve Şurdan Biraz teorilere bak kafanda tam oturur olaylar. Fazla bakma ama ;)
 8. Amistrated

  En Son Bitirdiğiniz Anime?

  Ben-To
 9. Amistrated

  Bleach bittiğine göre Dünya 3. sü kim olmalı

  Avatar japon kültüründen esinlenilerek yapılmış amerikan stüdyolarında hayata geçirilmiş bir yapımdır. Dolasıyla içerik olarak ne kadar benzesede melez kalmıştır.(Japoncası felan olsaymış belki olurdu.)
 10. Amistrated

  Gintama / Raw / 704x528 (2006-2010)

  Tmmdır paşa hallettim tekrar dene :)
 11. Amistrated

  En Son Bitirdiğiniz Anime?

  Durarara!!!!
 12. Amistrated

  Gintama / Raw / 704x528 (2006-2010)

  5. sezon eklenmiştir :) Alt yazılar olanı kadarıyla DP de mevcut :) iyi seyirler
 13. Amistrated

  Amaenaideyo!!

  Yetişmedi yine yarın 8. veriricem 9.bölümde çarşambaya kayar
 14. Amistrated

  Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

  Dragon ball'da 5 ninja kardeşlerin kıçına gokunun Nyoi-bou'su girdiği zaman :)
×
×
 • Yeni Oluştur...