Jump to content

extreme

Üyeler
  • İçerik sayısı

632
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

extreme kullanıcısının paylaşımları

1. extreme

Attack on Titan (139. Bölüm spoiler)

Game of thrones 8 .sezondan daha kötü bir şey beklemiyordum gelmiş.Helal olsun 45 sayfanın bir tanesi bile tatmin etmiyor insanı o kadar salakça bittiki tebrik ediyorum bunda imzası olan herkesi. Benim için final
  2. extreme

Erenın zeke ye karsı cıkıp butun planı bozduğu yere kadar güzeldi ama ondan sonrası tam bir yokuş aşşaığı gidiş oldu.
  3. extreme

iyi seri yapmak zor iyi son yapmak imkansıza yakın sanırım. Tamamen hayal kırıklığı oldu final :D
  4. extreme

Attack On Titan Manga Final Chapter

SIzıntıların doğru olduğunu gördükten sonra tüm seri dibe vurdu benim için iptal olmuş manga nasıl bıtıyorsa buda öyle bitmiş hll olsun 9 nisan da çıkıcak son bölüm 7 sinde buyuk ihtimal korean raw çıkmıs olur erken cıkıyor bazen orda
  5. extreme

( 13 / 13 ) God Eater

Çeviri için teşekkürler umaırm romance vardır az da olsa
  6. Acaba herhangi bir fansub çevirmeyi düşünüyormu bu fimleri merak ediyorum.Recap filmi diye geçiyor ama senaryo değişikliklere falan da gidilmiş ek sahneler içeriyor filmler.Çevrilirse iyi olur bence.2.ci filmde senaryonun farkları için bu konuya bakabilirsiniz
  7. extreme

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

çeviri için teşekkürler
  8. extreme

No Game No Life FC

2.sezon degıl ln nın vol 6 sı nı kapsıyckmıs movie onun konusuda gçmişdeki tanrılar savaşıymş sanırım yani bizim karaktrlr yok :D
  9. extreme

No Game No Life FC

Film için duyuru yapıldı acaba konus ne olucak bakalım http://otakomu.jp/archives/399659.html
  10. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

Bayadır guncelleme glmiyor sanırım ne oldu seriye kı
  11. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

2. bölüm anime + 16 bölüm manga güzel bir gün teşekkürler.Geçiş bölümüydü sanırım bu okuyalım bir
  12. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sınav haftası geldi sizede heralde çeviri gelmiyor bayadır :D Animeside başladı ingilizce de rawlara yetişmek üzereler:D türkçeside tam yerınde kaldı :D
  13. extreme

( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji

çeviri için teşekkürler mega linki ne zmn gelir acaba
  14. extreme

( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji

İlk bölüm geldi.4 senedir bu animeyi bekliyorum umarım yuzde 20 de olsa beklentimi karşılar.Ayrıca anımenın 4 sezon olma ihtimali hakkında konusuyolar 52 bölüm olursa filler yada orjinal hikaye olur klasik perriot saçmalıkları işte.52 Bölüm olursa şimdiden k.gelsin İlk bölümün çevrisi ni beklemekteyim bu arada :D
  15. extreme

( 12 / 12 ) Saijaku Muhai no Bahamut

son bolumun sesınde sıkıntı var sanki sesde arka planda acayip sesler gelıyor
  16. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

Yeni bölüm için teşekkürler diğer bölüm efsane yanlız hadi beklemedeyiz
  17. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

Yeni bölüm için teşekkürler geldi sonunda bu savaş tr çevrisini görmeyi sabırsızlıkla beklesemde acaba anımede nasl olucak inşallah batırmazlar.Bu bölümde baya kavram öğrettiler ve daha da yakınlaştılar ilerisi gelr artık
  18. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

yeni bölüm için teşekkürler bu dövüş arcı çok güzel devamını beklıyoruz
  19. Mangasından keşfetmiştim bu seriyi mangası o kdr cok sarmıştı ama çevirisi ingilizcede bıle sıkıntılarda mangasını türkçeye çevirirsen güzel olr. Anime kısmına gelırse ılla ki bir kaç seneye anime olucak bu seri ama iyi bir produsyon firması ve 24 bolumluk seriyle güzel bir şey çıkabilir tabi orjinal ending falan yapmassınlar orasınada karşıyım Light novelın turkçe çevirisi vardı dıye biliyorum ben ama bir türlü başlayamadım roman okumak biraz bayıyor benide
  20. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

Yeni bölümde 30 ve 40 arasında sayfa sırasına bir göz atın 2 sayfanın yerı karısmış sanırım
  21. extreme

SOUSEI NO ONMYOUJI

sıcak sıcak hmn okuyalım Edit : Seigen geldi sonunda :D Atack on titandan Leviye çok benziyor karakteri tıpa tıp diyebilirz hatta İşler kızıştı çok ters köşe yapıcak ilerde umarım diğer bölüm :D hemen gelir.
  22. extreme

Sousei no Onmyouji Teaser PV ve Diğer Detaylar

Karakter dizayn bence çok önemli şimdi bir anime yapıyosan en azından manga seviyesi bir çizim olmalı.Manga daki çizimlere göre bu baya gerıde kaldı bana :D üstü olmasada olur bak o derece :D ama :D yok yani bildirim posteri bitirdi beni :D Güzel parçaymış ama bir yerde tempo çok hızlanıyor orası bozmuş sanki olayi shiranai kısmı ama stillerini beğendim umarım ortaya iyi bir şey çıkr bir animede op da önemli izlenimler için
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.