Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Vallahi düşünmedim değil. Ama benim cringe kalkanlarım çok zayıf, dayanamıyorum. Ve hiç bir zaman "Zoraki Psikopat Vampir Melez Mafyanın Hizmetçisi" seviyesine ulaşamayacağım için çok girmek de istemiyorum o mecraya.
 3. Selam, iyi diyelim iyi olsun, sen de ne var ne yok? :) Ben de bilemedim. D: Veya Wattpad yazarı olursun, ergenlere hitap eden 2-3 kitap çıkarırsın köşeyi dönersin, he kendinden, gururundan, onurundan ve edebiliğinden vaz geçmen gerek. Kurtuluş için küçük bir bedel...
 4. Yesterday
 5. Haber Vol 1298: Bugünkü Haberimizzz: “Xian Wu Chuan (2.Sezon)” Animesi Bu Hafta "YouKu" Online Platformunda Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 6. Büyük felsefecinin dediği gibi "hiç dolmaz çok bolmaz". Veya bilmece miydiki bu. Yani, kazanmayı başarabilen nadir insanlar var. Ama türkiyede değil. Türkiyede ya liseye giden veletler ders çalışmak yerine kitap yazıyor (örn. Kötü çocuk Allah bu millete bir daha böyle kitap yazmak zorunda bırakmasın.) Ya ünlü insanlar ünlerinden faydalanarak para kazanmayı amaçlayan kitaplar yazıyor (örn. Şeyma Subaşı'nın kavgam kitabı) veyahut bazı yazarlar edebi isteklerini bastırmak için veya türk edebiyatına bir adım daha attırabilmek için bir yandan çevirmenlik, editörlük vs. İşlerde çalışıp bir yandan iki satır bir şeyler karalamaya çalışıyorlar. Bu elbette keyifli bir hayat değil. Ve ben de avrat çalışsın ben bir yandan yiyeyim bir yandan da kitap yazayım gibi bir plan kurmayı düşünemiyorum bile. El hasıl-ı kelam, aç mı kalalım vesselam. Şükür be, yaşayıp gidiyoruz. Sen nasılsın.
 7. Last week
 8. Haber Vol 1297: Bugünkü Haberimizzz: “Xiuluo Wu Shen” Animesi Bu Hafta "Tencent Video" Online Platformunda Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 9. Haber Vol 1296: Bugünkü Haberimizzz: “Xian Ni” Animesi Bu Hafta "Tencent Video" Online Platformunda Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 10. Haber Vol 1295: Bugünkü Haberimizzz: “Chickip Dancers (3.Sezon)” Animesi Bu Hafta TV’de Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 11. Haber Vol 1294: Bugünkü Haberimizzz: “Ni Tian Xieshen” Animesi Bu Hafta “iQIYI” Online Platformunda Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 12. Haber Vol 1293: Bugünkü Haberimizzz: “Saekomdalkom Catch! Tiniping (4.Sezon)” Animesi Bu Hafta TV’de Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 13. Haber Vol 1292: Bugünkü Haberimizzz: “Kengan Ashura (2.Sezon)” Animesi Bu Hafta "Netflix" Online Platformunda Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 14. Haber Vol 1291: BBugünkü Haberimizzz: “Ore dake Level Up na Ken” Animesi 2024 Ocak’ta TV’de Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 15. Haber Vol 1290: Bugünkü Haberimizzz: “Akuyaku Reijou Level 99: Watashi wa Ura-Boss desu ga Maou dewa Arimasen” Animesi 2024 Ocak’ta TV’de Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 16. Haber Vol 1289: Bugünkü Haberimizzz: “Gegege no Kitarou: Kappa no Terraforming” Animesi Bu Hafta Japonya’daki “Planetaryumlar” ve “Bilim Müzelerinde” Başlıyor!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 17. Haber Vol 1288: Bugünkü Haberimizzz: “Precure All Stars Movie F” Animesi Bu Hafta Sinemalarda Gösterime Girecek!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 18. Haber Vol 1287: Bugünkü Haberimizzz: “Alice to Therese no Maboroshi Koujou” Animesi Bu Hafta Sinemalarda Gösterime Girecek!!! Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
 19. Heee kara delik hesabı. :D Bir şeyler yazıp insanlar para kazanıyor, bence hala deneyebilirsin kardeşim. Umudunu kaybetme. :D
 20. Earlier
 21. Yoo. Dişim yok sadece. ehe. Buna müsait bir ülkede yaşamıyoruz. T-T Ortaokulda yazar olsam mı diye düşünüp vaz geçtim. Lisede hobi olarak yazmaktan da vaz geçtim. Bazen aşka geliyorum, sonra bir şekilde kafama vurarak bu aşkı söndürüyorlar. Sağlık olsun be.
 22. Merhaba beyler kısacası naruto>luffy diyen bir arkadaşımı kudurttum ve bana şimdi light novel mode dan bahsediyor narutonun böyle bir gücü varmı yoksa yalandanmı ibaret beni lütfen aydınlatırmısınız
 23. Senin dişinin kovuğu biraz büyükmüş :D Eyvallah reis Kardeş sen kendini buraya harcama, git bi kitap yaz, cep harçlığın çıkar. :D
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.