Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

889
  • Last visited

• Days Won

15

pegasusejder last won the day on September 3

pegasusejder had the most liked content!

About pegasusejder

• Rank
    adı değmez

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

2,242 profile views
  1. 15-20 dk da niye yanıtlanmasını bekliyorsun bu acele niye :) Daha trailer'ı görmeyen var senin konuyu görmeyen var veya sao ile ilgilenmeyen vardır. Sen diyince baktım trailere mesela. Ben animesini takip ediyorum, bana göre Sao çok kaliteli bir yapıt değil (ilk bölümler hariç) onun için animesi çıktıkça izliyorum ama mangasını takip etmem. Bu birazda sana bağlı, eğer seviyorsan ve merak ediyorsan oku. Bu konuda çok fazla bir şey diyemem maalesef :)
  2. Karanlık, fantastik, kan vahşet ve kötü olan ne varsa @Ferris'in ilgisini çeker
  3. Bana eskisi daha hoş geliyor nedense, bir kaç sıkıntısı var şuankinin inşallah düzeltirler onu
  4. Bende FF ile uğraşıyorum planladığımdan geçe kaldı bende ne var ne yoksa ona yönelmeye karar verdim :D anime izleme hevesi konusunda aynı durumdayız :D Şuan sadece güncelleri takip ediyorum onun haricinde bir şey izlemiyorum :D
  5. Evet değişti tamamen :D Gözlerim hala alışamadı ama yapacak bir şey yok alışmaya çalışıyorum :)
  6. Damlam vardı benim, gözüm renkli olduğu için yaz aylarında alerji oluyor bu yüzden genelde damla kullanıyorum :D gözlük kullanmıyorum ama Benim biraz düzene girmem lazım, zaten mezunda olacam bir şeyler öğrenmem gerekiyor :D
  7. Bende hafif hafif başlayarak bir düzen oturtmaya çalışıyorum kendime, inşallah tamamen düzene sokarız hayatımızı
  8. Bende FF'e biraz yüklendim herhalde şuan gözlerim hafiften acımaya başladı ve başına geçtiğimde devam edemiyorum İnşallah kalanı da hemen halledersin, geçmiş olsun gözlerin içinde
  9. İnsan kaç yaşına gelse de yeni yeni özelliklerini fark ediyor demek ki :D Kendini çok yorma dikkat et, sonra gözlerim acıyor diye dolanırsın :D
  10. Tam çıktığımda derken? Forumdan tamamen çıkmak mı yoksa o an çıkmak mı
  11. Geçmiş olsun İnşallah :D Sonda bir şiir kısmı olacak orası zorlayacak gibi :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.