Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,196
  • Last visited

• Days Won

74

pegasusejder last won the day on May 7

pegasusejder had the most liked content!

About pegasusejder

• Rank
    Mekan Müdavimi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

8,745 profile views
  1. Aynen hani ben İngilizce devam ediyordum bir ara ama bazen uzun uzun konuşmalar oluyor, bir tık da ağır geliyor ve ister istemez bi bıkkınlık oluyor, sonra bırakınca da gidiyor öyle. :D
  2. İzle izle, animasyon kötü olsa da sarıyor yani. :D Yani bence o İngilizceye pek bulaşma, hadi savaş esnasında gene götürüyorsun bazen çok ağır taktikler falan dönüyor gerçi ama bu sadece savaş mangası değil arada politika var ve politika olduğu zaman pek anlaşılmayabiliyor. :D Neyse sana kalmış yani. :)
  3. 3. sezon şu an çıkıyor işte, koş yetiş. :D Güzel gaza getiriyorlar ya. :D Iıı şöyle Türkçeye çevrilen 525 bölüm, İngilizce güncel 680 falan ve hala devam ediyor bildiğim kadarıyla. :) Yakın zamanda da biter mi bilmiyorum. :D
  4. Aaa ondan böyle enerjiktin yani. :) Ben de iyiyim. :)
  5. Haha merak etme ilgin olmasa bile olur. :D Ben animasyonlara biraz katlanarak izledim sonra mangadan devam ettim, şu an güncel çıkan sezonda efsane bir savaş dönüyor. :)
  6. Günaydın Capri, naber? Çok güzel. :D Çin'in kuruluş tarihini anlatıyor, olaylar ve karakterler gerçek aralarda kurgular var işte. :D Animesi var ama ilk iki sezonun animasyonu berbat şu an yeni sezon çıkıyor ve animasyonları iyi. :)
  7. Aynen, keyfini çıkar iyice. :D Hee yok Kingdom okuyorum. :)
  8. Hahaha ara hemen yardıma gelirim. :D Sen neden mutlusun bakalım? :)
  9. Haha maşallah. :D Oo film güzeldi, keyifli seyirler. :) Ben de iyiyim, manga okuyorum şimdi. :) He onu dün okudum ama İskandinav miti değilmiş, genel kurt adam inancıyla ilgili bir kitapmış, yanlış yönlendirildim. :/
  10. Senin de günün güzel geçsin, nasılsın? :)
  11. Ben de iyi, birazdan kitap okumaya geçerim herhalde. :) Şimdi öyle takılıyorum. :)
  12. Günaydın hafta sonunun enerjikliğiyle taşan Hawa, nasılsın? :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.