Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,085
  • Last visited

• Days Won

44

pegasusejder last won the day on February 17

pegasusejder had the most liked content!

About pegasusejder

• Rank
    Mekan Müdavimi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

7,565 profile views
  1. İyi en azından farklarını biliyorsun, aferin aferin seni sevdim evlat. :D İyi geceler herkese.
  2. Animeden hatırladığın bir şeyler varsa anlat, belki duyan eden olmuştur.
  3. İyidir sen? İstediğin türü yazarsan daha iyi öneri verebiliriz. :) Hoş geldin. İyi akşamlar Zoro. Şimdi burada bir şeyi düzeltmek istiyorum ki, Solo Leveling webtoon'dur. :D Buradakiler bilir benim bu konuda ki çizgilerimi. :) İkisini karıştırmayalım. :D İyi akşamlar miilet.
  4. Hoş geldin, ben son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, konuşmak istersen arkadaş muhabbet mekanın linkini atmış, istediğin zaman gelebilirsin. :)
  5. Sağ olasın tavsiyelerin için. :) İnşallah sen de konuşacak konular bulup sosyal birisi olursun. :) Ben kaçıyorum, bir şey olursa istediğin zaman yazabilirsin. :)
  6. Sağda solda Nardoooo, Sasskkeeee diye bağır, illa ki izleyen çıkar. :D Ne yapayım ya, yeni dönem başladı, mezuniyet olursa ne yapacağımı düşünüyorum. :)
  7. Hmm haklısın, sosyallik için pek tavsiye verebilecek bir durumda değilim sanırsam zaten ne desem de bu tarz şeyler ortama göre değişkenlik gösterir. İnşallah bir konu bulursun kardeşim ya. :/ Animeler hakkında falan konuşacak kimse yok mu etrafta?
  8. Haha İngilizce'ni geliştirmek için gitmedin mi oralara? :D Türk arkadaş edinme sen de ortamlara ak biraz. .D
  9. Anladım anladım biraz takılayım dedim sadece. Proje ile falan mı alakalı? Konuşmak istersen takılabilirim biraz veya başka zaman falan konuşabiliriz.
  10. 47 bölümlük bir anime zaten adı direkt "Nana" romantizm tadında ama biraz daha farklı gelişiyor olaylar.
  11. Sevgilisi onun için Tokyo'ya geliyor falan filan sonra bunu aldatıyor oğlan...
  12. Nana'ya başladım, güzel bir anime, karakterin birine bayağı sinir oldum. :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.