Jump to content
  • Create New...

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

995
  • Last visited

• Days Won

28

pegasusejder last won the day on November 27

pegasusejder had the most liked content!

About pegasusejder

• Rank
    Mekan Müdavimi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

4,891 profile views
  1. Aramıza tekrardan hoş geldin o zaman. :) Ben elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim, sen ne okuyorsun şu anda? Discord için TürkanimeTv sitesinde bir discord sunucusu var oradan bakabilirsin. Ara ara uğrayıp muhabbet etmek istersen mekana gel konuşuruz. :)
  2. Evet biraz hatalar var gibi ama güzel olmuş. Eline sağlık.
  3. @Mutaika ne zamandır böyle mesaj kusamıyordum, rahatladım. :D
  4. Ben askeri liseliyim. Sorularını ona göre alayım. :D İlgin var mı kitaplara? 908 oyun falan oynardı sonra bir ara sıkıldı şimdi pek girmiyor. Ben güncel izliyorum, genel itibariyle çok sevmesem de son bölümün son kısmı iyiydi. :) Yeni nesil gümbür gümbür geliyor be Murat amca. :D Lisedeyken hiç üşenmezdim ama üniversitede +24 bölüm olunca üşeniyorum. :D
  5. Üni ve lise tamamen ayrı ortamlar. :D Lise hayatım derken? Ben yemeğe kaçıyorum yemekten sonra görüşürüz.
  6. Bir tane hoca vizelerden sonra ben vize yapacam demişti şimdi onunla uğraşıyorum. :)
  7. Naber vefasız arkadaşım, nerelerdeydin, neler yapıyordun anlat bakalım.
  8. Bence gayet iyi, eline sağlık. Çizgilerin benimkinden daha düzgün. Kulak harici yüz hattı iyi duruyor. Kendini küçümseme. Birde resim atarken spoiler içerisinde atmaya dikkat et. :)
  9. İnternete resmini yükle sonra oradaki bağlantıyı al buraya yapıştır.
  10. Rimmuru'nun yaptığı ek hatasına binaen yazmıştım onu. :))
  11. Kendi resmini görmedin mi daha, gözün kapalı mı çizdin?
  12. Sağ ol. ama şimdi rakip kolaysa sıkıcı oluyor. Örnek veriyorum, taht kavgası... (gerçi kavga demeye bin şahit ister)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.