Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pegasusejder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

676
  • Last visited

• Days Won

7

pegasusejder last won the day on July 2

pegasusejder had the most liked content!

About pegasusejder

• Rank
    efsanevi kaçış ustası
  • Birthday 05/22/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

577 profile views
  1. aaaa ayıp burada sabahtan beri konuşuyorum :D Bizimde yapacak işlerimiz var herhalde :D Neyse ben kaçayım yavaştan yapacaklarım var iyi geceler
  2. @yumulonely ve @MrTeddy artık izleyici moduna mı geçtiniz :D
  3. gelip arttırıyonuz ne yapalım :D Evet gayet güzeldi :D
  4. yav bugün megas xlr'ın 2. bölümünü bulmak için ne zorlandım ya resmen tedavülden kaldırılmış :) youtube da parça parça bulup izledim :D
  5. bir zamanlar ben murat burun falan vardı IQ'lar düşüktü deniyordu ama şimdi kimler kimler geldi :D
  6. Bir bütündür, bütün ise birdir. Senin yaptığın benim de yaptığımdır :D Şşşş nöbetten falan çıktın sen yorulma diye yapıyorum :D
  7. yazıyor ya doğum günü kısmında 96'lı :D Bugün nöbeti vardı arkadaşı mazur görün :D
  8. bizim tayfadan biri kazansın ya iyi olur :D yumuşun falanda hikayesi vardı :)
  9. Ya saf :D Bakalım sonuçlar nasıl olacak :D Ben kendime çok güvenmiyorum diğer hikayeleri de pek okumadım :D Gel gel her zaman bekleriz :D Okuyor musun çalışıyor musun? Bir sonraki soruda okuyorsan ne okuyorsun, çalışıyorsan ne yapıyorsun :D Kendiminkini yazayım elektirk-elektronik yapıyorum bu yazda stajım var :)
  10. ara ara coşup sönüyordur muhtemelen :) eskiden çok katılmazdım o yüzden tam bilmiyorum :D Biz geldiğimizden beri yaklaşık 2000 sayfa konuştuk :D Sende gelirsen bir 2000 daha konuşulur :D
  • Create New...