Jump to content

pegasusejder

Kayıtlı Üye
    1268
  • Last visited

• Days Won

109

pegasusejder last won the day on May 8

pegasusejder had the most liked content!

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

11452 profile views

pegasusejder's Achievements

1. Eskiden sarıyordu işte. :') Hahahaha yaz bakalım. :D Yap kardeş, yapıyorlar zaten hiç acımadan. :D
  2. Ben de iyiyim, hafta sonu oyun yarışması var, bir de mekana gitcez, orada yatıp kalkacaz, ona hazırlanıyorum. :D Sen neler yapıyorsun? Bakalım sonuna ne diyeceksin? :D Hmm anladım, bi bakayım diyorum ama sıra gelir inşallah bir ara. :D Çok fazla gördüm sağda solda övüyorlardı. Nick değişse de tanıyan tanır bee. :')
  3. Eskisi gibi de uğraşamıyorum ben ya zaten. :/ Burna üç kere iyice su çek. :) Uğruyorlar da bence burayı saldılar, öyle çok büyük bir ihlal yapılmadığı sürece çok umursamıyorlar herhalde.
  4. Ağlamaa yaaar. :) Sürekli uğursuzluğu anarsan kalkmaz hacı, neyi zikredersen başına o gelir. :D GEçmiş olsun, neler oluyor? O zaten vardı da sen yeni fark ediyorsundur. Yeni çıkan bir seri var Summertime Renderer diye, hoşuna gidebilir, bir de Tomodachi Game'e bakabilirsin. Bunun haricinde listeme bakmam lazım ama üşeniyorum. :D Boku Dake ga Inai Machi bir de bu seriye bakabilirsin. Oooo selamlar Mika, naber, nasıl gidiyor? Takt op Destiny bir tık güzel başlayıp acayip kötü bitirdi bence. :/ My dress up darling'e bakacağım ama erteliyorum, nasıl bir şey? Yıllar önceydi, çok da güzeldiii. :) Anime önerisi yarışları vardı bir ara. :D Admin mi kaldı be reis? :D @Ellen adam vefasızlığından artık bizleri unutmuş, vefasızlığın kitabını yazıyor şu an noktayı koymak üzere. :') Ne zamandır mesaj kusmuyordum bee @Mutaika gerçi öncekilere nazaran bu hiçbir şey ama yine de olsun. :D
  5. Hahaha peki öyle olsun yiğidim. :D Hayırdır, ne yaptın?
  6. Yanımda edebim vardı, abi ben bu kadarına da katlanamam dedi utandı kalktı çocuk bu yazdıklarını görünce. Yakında iftira sana ziyarete gelecekmiş bol bol attığın için. :D :D Pega- Selam Beytize - Gıcık çocuk Pega- Noldu ya gene neye tartışacaksın? Beytize- Ne tartışması sen başlattın, hem tartışmayı başlatıyor hem de bana yükleniyor Klasik bir konuşma örneği. Günaydın
  7. Aynen. :D İnşallah bir ara müsait olur, yav Beytize'cim seninle durduğumuz ortamda 2 dakikada tartışmaya geçebiliyoruz onun için 3. şahıslara ihtiyacımız var. Hahahaaha sen daha yolun başında bırakmışsın her şeyi, ondan bir şey demiyorum. :D :D
  8. Hahahaha o zaman olabilir. :D Biz bu hayatı izlemeye gelmişiz. :D O arkadaşı çağırsan şimdi ne meşguldür var yaaa. :D Heee güzel zamanlar geçirmişsin. :D Belli olmaz, belki de kalmazsın, umudunu kaybetme. :) Dersi de dinle. :D
  9. BEn onu iyi olma durumuna demedim, ondan sonraki kısım için demiştim. :D Hahahaha para harcamamak şartıyla olabilir, bu ay kriz içerisindeyim, hazirana düzeltirim inşallah. :D Bir de diğer arkadaşın dönemi başladı, onun dönemi de haziran gibi biter herhalde.
  10. İyiyim çok şükür, hayat akıyor bir şekilde, sen ne yaptın?
  11. Ahahahaha atıyorsun yalanı bakıyorum da. :D Haziranda buluşuruz. Gittikçe dibe batıyorsun kardeşş
  12. Olum zaten ben param olduğunda ısmarlayacağım, siparişi hemen verme. :D Ne olsun be, koşturmacalar, yürüyüşler falan. :D Senden naber? :)
  13. Evlat sen bu işi ayarlarsın gibi, sana güvenelim en iyisi. :D
  14. Buralarda kime diyeceksin Dango yastığı üret bize diye? :D Oh oh maşallah, seni anime evrenine ışınlasak daha kolay olur gibi. :D Gönüller her daim bir... :) Yaani ben sadece duydum tabii ama şu an için duyduklarım arasından en zor bölüm mimarlık herhalde, o kadar uğraşıp maket yapıyormuşsun hoca hiçe sayıp maketini kırıp atabiliyormuş falan, paso hoca egosuyla uğraşıyormuşsun falan filan. Eğer ki çok istemiyorsanız girmeyin diyorlardı. İyice bi araştır burayı ondan sonra karar ver. :D Ahahaha iyi etmişsin. :D Sağ olasınn, görsel ekip çalışıyor. :D Toplam 5 tanesine katıldık, yakında 6'ya gidiyoruz. :D Yok şu an için başka bi oyunla uğraşmıyoruz. Duydum ki unutmuşsunnn, forumun kurallarını...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.