Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Toprakezgi

Emektar
  • Content Count

8,813
  • Last visited

• Days Won

29

Toprakezgi last won the day on February 24

Toprakezgi had the most liked content!

About Toprakezgi

• Rank
    Pika Pika
  • Birthday 12/23/1994

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

229,524 profile views
  1. Off hiç hoş olmadı ama istemsiz oldu vallahi. 8 yıl diyince de yaşlı hissettim, daha dün gibi.
  2. Öff "...bir etkileşimde bulundu." diye bildirim gelmiş, baktım en sonda mesaj atan kişi Paprika. Böylelikle yılların konusu da hortlamış oluyor. Admin ablalarıma, abilerime selamlar efendim. Heyecanıma yenik düştüm...
  3. Ben neredeyse her gün bakıyorum artık buraya, forumu yine ana sayfama ekledim arada tıklıyorum bildirim var mı diye. :D Abi, @AdminSlayer ne ara bu kadar hızlandı hiç anlamadım. İki ay önce bekardı. Allah, Samet bahtı versin hepimize bee. asidknailsd Buraların canlanmaya ihtiyacı yok ya maşallah. asjdşkads Napıyosunuz gençler? Etiketlenenleri ben de çok uzun zamandır hiç görmüyorum, nicklerini görünce eski tanıdıkları görmüş gibi oldum.
  4. Yeni gençliğin bizden daha akıllı olması beni çok mutlu ediyor aijsndijasd Maşallah, o zaman benim yerime de izle, oyna :D
  5. Benim için zor. Bu arada flood yapmışsın. Dikkat et. Allah razı olsun valla, içim rahatladı. Tabi canım, tadını çıkar. Ama bence ufak ufak çalış sınavına sen, son sene sıkışmamak daha iyi olur. :D
  6. Aah, final dönemi beynimi kemiriyor. Ödevler ve makale sunumu da anksiyete coşturuyor. Allahım çocuk olup sokakta fink attığım dönemlere geri dönemez miyiz lütfen? Anime izleyebilenleri kıskanıyorum şu an...
  7. Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. :cheer3-onion-head-emoticon:Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 

1. KRHerusaizu

KRHerusaizu

Aslında hep sahne arkasından takip ediyordum forumu ama kaydolmak karantinada kısmetmiş. Ne diyelim :cheer2-onion-head-emoticon:

Soran olmamış ama umarım senin sağlığın da yerindedir abla :victory-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ouy çok teşekkür ederim. İyiyim valla, finaller bitsin daha da iyi olacağım. :bsod-onion-head-emoticon:

8. Hoooy minna-saan!! Hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve meclisimizin 100. yılı kutlu olsuun!! -Akşam saat 9'da herkes İstiklal Marşı için camlara. (Ps: Ne kadar uzun zaman olmuş yazmayalı, bir heyecanlandım kıs)
  9. Ahh ah, nerde o eski günler... :crying2-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  8 more
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Az önce açtım, açken çok huysuz ve karamsar oluyorum. asdşkajsdb Şimdiden hayırlı olsun yeni pc. Bizimkiler de yıllar sonra araba aldılar, ben de onu kullanmaya çalışıyorum. Eğer uslu bir çocuk olup araba sürmeyi kavrayabilirsem bu yaz sülaleyi tatile götüreceğim inş. alisbdşkajsd

3. Leffwn

Leffwn

Noice. Ee yine iyiymiş, daha ne istiyorsun gelecekten? 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bunlar çok yan rol. Esas temayı tutturamıyorum ben hayatta, sıkıntı orada. Şimdi yine karamsar diyeceksin, yalnız yine acıktım.  askdnailsk

10. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

1. Show previous comments  11 more
    2. Fornax

Fornax

internetin uçmamış,forum göçmüş :D aşırı bi yavaşlık var

3. torotoro

torotoro

@Toprakezgi SiyahBeyaz olarak tanıyor olabilirsin. 

4. Toprakezgi
  11. Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya. 

1. Show previous comments  11 more
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sözlerİ bakımından ironi yaptıydım :P sözler arabesk şarkı gibin :D

3. sadece okan
    4. 하나님
  12. Sen yaşıyor muydun Hokage?

1. LeornKayn

LeornKayn

Pek yaşamıyor Edo tenseili dolanıyor gibi.

• Create New...