Jump to content
  • Create New...

Toprakezgi

Emektar
  • Content Count

8,813
  • Last visited

• Days Won

29

Toprakezgi last won the day on February 24

Toprakezgi had the most liked content!

About Toprakezgi

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

235,283 profile views
  1. Hayat sen nelere kadirsin be.
  2. İkiz ikiz diyince seni de erkek sanmıştım nedense. Hahahaha İkinizle de tanıştığıma memnun oldum, pcden girdiğim bi gün profillerinizi stalklarım gençler.
  3. Teşekkür ederiiim. Senin de ismin gizli galiba, yaşın da mı gizli? Hepiniz bana çok yenisiniz, böyle sorguya çektiğim için kusura bakmayın spgğbğb
  4. Ya o zamanlar admindim ve benim fotom ve ı yerine L koyarak ben işim gibi konuşuyordu. Birisi fark etmeden ona yazsa hoş bir şey olmaz sonuçta. Yapan kişiyi de biliyordum ama işte hayat. 😅
  5. Ben sevgilime uyarı verdim zamanında, her şeyi yaparım. :D Allaaaah telefondan yetişemiyorum size ben. Kelebek çok güzelmiş ya.
  6. Lyca... anlamı neydi bu nickin? Bir ara benim de nickim Ilithyia’ydı. Şirifsiz bir arkadaşımız harf oyunuyla benzer bir nick alınca (kendisini banlamıştım. ) değiştirdim spgğbğbğ
  7. Bu arada sana nasıl hitap etmeliyim? Ve yaşını öğrenebiliyor muyum? Abla diyince merak ettim spgğbğ
  8. Trafik ve dolap sökmek yordu. 7 kapaklı dolap söktüm. Gürültülü bir ortamdı falan derken... Trafikte 3-4 saat harcamış olabilirim. İstanbul trafiğinden nefret ediyorum ya. O zaman nükleotid, nucleosome, locus, mRNA, transcription... Of inşallah mutlu olmuşsunuzdur ajskeşhğbğb
  9. Ayakta kalabilirsem benim de çalışmam lazım maalesef dpvğv
  10. Hoş buldum. O saatlerde uyuyunca gece tekrar uyuyabiliyor musun peki? Spfğbğb
  11. Hooooy minna-san! Bugün acayip yorucu bir gün oldu, amelelik yaptım. Çok yorgunum ama bi selam vereyim size dedim. Alıntılayamıyorum ama pega ve ferris(nickini unuttum :|) size DNA anlatacak kadar gelişirsem neden olmasın? 💃🏻
  12. Ödev yapıyorum bugün, tüm gün böyle geçmesi planlar dahilinde olsa da her an kaçıp kendimi sokağa atabilirim. Evde çok bunaldım. Pek keyifli de değilim şu an. Senin nasıl geçiyor bakalım?
  13. Mitoloji onun mu işiymiş? Allah'ım, tuttu ya abartır artık. Kitaplarda da filmlerde de karmaşa yok, insanı şaşırtan "Aa demek bu bundan dolayıymış." dedirten hiçbir şey yok. Keşke daha önce yazdığı kitabı tekrarlamak yerine yeni bir şey çıkarsaymış da değerlendirseymişiz. Göçebe diye bir kitabı var aynı yazarın, o daha başarılı bence. Sesli olarak dinlemek iyi olabilir. İlk fırsatta bakıcam, Notumu aldıım. "Masalın Aslı", "Şişkolarla Sıskalar" çocuk kitaplarının isimleri. Büyük abime dayım hediye etmiş o küçükken, sonra ben okudum. Sonra abim üniversitedeyken bu kitapları doğudaki okullara yollamış. Keşke birkaçı kalsaymış ya, hatıra olurdu. :( Ben çoğu fantastik kitabımı verdim, zaten lise döneminde arkadaşlarla ortaklaşa alıyorduk. Uzun serilerin bir kitabını ben bir kitabını bir başkası. Şimdiyse paramı edebi dili daha iyi olan kitaplara yatırmaya çalışıyorum. Gerçi önce elimdekileri bitireyim diye kendimi tutuyorum şu sıralar. Malum, hayat çok pahalı. Bir de üniversiteden ödünç aldıklarım var, içlerinden biri Sanşiro. Çok merak etmiştim ama başlayamadım henüz. :( Genetikle ve bitkilerle alakalı iki kitabı bitirmeye çalışıyorum şu an. Onlar biterse... Hayırlısı diyelim. :D Bu arada öneriler için çok teşekkür ederim. Seninle tanıştığıma memnun oldum.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.