Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • Content Count

8,815
  • Last visited

• Days Won

30

Toprakezgi last won the day on October 29 2020

Toprakezgi had the most liked content!

About Toprakezgi

• Rank
    Pika Pika
  • Birthday 12/23/1994

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

241,210 profile views
  1. Teşekkür ederiim. Hep birlikte inşallah. Sen bana abla diyen arkadaş mısın?
  2. Ya ben bildirim yoksa çıkıyorum direkt be pega, sınav haftam aiksjdşakjsd
  3. 🐥 Evet, sistem çökünce sınav ertelendi ama gerginliği yetti. :D Senin nasıl gidiyo peki? edit: vaktim yok ki :( vizeler bitsin katılırım. :D
  4. Mutlu oldum. :D Siz aranıza almasanız böyle olmazdı tabi, bu sizin de sıcakkanlı olduğunuzu gösteriyor. :D Ölüyorum uykusuzluktan.
  5. Bana Ezgi dedi, karı koca olduk ama savaş oynadık. :D İksir içip süper kahraman olduk; hızlı koşma görünmezlik, kollardan atılan lazer vs İlginç bi evcilikti asşdnaşkjsd Bu arada sıcakkanlı bulmana sevindim. :D
  6. Bi saat önce aliyle evcilik oynuyodum. Valla girmedim ya allah allah. ama pc mi açıktı acaba? :D
  7. Ne zaman gelmişim be, şimdi geldim. Nabeyy? :D
  8. Ciddiyim be. :D Benim de vizeler var. Allah kolaylık versin kardeş. :(
  9. Oyun bağımlısı oldum. Ders aralarında oyuna sardım da, gelemiyorum hiç be. :D ama şimdi senin için girdim, selam vereyim demiştim etiketlemişsin beni. :D Naber? Edit: Profile müzik ekleyebiliyor muyuz hala? Eskiden öyle bi şey vardı. :D
  10. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

1. Show previous comments  7 more
    2. Beytize

Beytize

neeeee nasssıllllll şoktayım 8 aylık bide ay tam ıstırmalık yanaklara baak allah analı bababı büyütsün maşallah :wow1-onion-head-emoticon: ama yani insan der evleniyorum diye yaaa böyle öğrenince baya şok oluyor insan 

adminlik olarak yerin ayrı senin gibi kimse gelemicek bu foruma...toplu banlar olsun tek lafınla forumda düzeni sağlamış olman olsun özlicem kendi adıma :') 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya bu nasıl bi tatlılık, seni yerim. Hay maşallah. Allah analı babalı büyütsün. 💛💛

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Allah bağışlasın Barış abi 

Spoiler

otome-ga-tsumugu-koi-no-canvas-white-hai

11. Naber?

1. Show previous comments  6 more
    2. Leffwn

Leffwn

Dur bir saniye o benim hayatım...

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen de mi tembelsin? Apfğbğbğn

4. Leffwn

Leffwn

Ben hep tembelim. Boş vaktim varsa djdjd.

12. Geçmiş olsun. Migren değil dimi? Aa aslında tatil olayı güzelmişi hangi okul? Ben üşüyorum arkadaşlar, İstanbul'dan Düzce'ye geldim birkaç gün önce. Resmen kış gelmiş buraya. İlk iki gün full uyudum adapte olabilmek için. :D Çok garip şey bu iklim değişikliği. :D
  13. Bunlar ikinci quizlerimiz, hatta bir tanesi üçüncüyü yapıyor şu an. Bizde boş durmak yok ya sağolsunlar midterm yapmadıkları dönemleri ödev ve quizle telafi ediyorlar. :D Teşekkür ederim. :) Nasılsınız bakalım?
  14. Sınav vardı yine, dün kahvaltıdan sonraki yemeğimi gece 12de yedim de biraz. Sen anla. :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.