Jump to content

3n4bL3

Yöneticiler
 • Posts

  682
 • Joined

 • Days Won

  52

3n4bL3 last won the day on April 9

3n4bL3 had the most liked content!

About 3n4bL3

 • Birthday 01/02/1988

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

19348 profile views

3n4bL3's Achievements

 1. naz

  Sora merhaba lütfen benim türkanimedeki [email protected] hesabımın engelini ve [email protected] engelini açarmısın?

  1. naz

   naz

   Bana disqusta 3 ay içinde engeli açarım diyip açmadın üstelik sana bunu jalebas@outlook adresimden hatırlatmama rağmen bana 2. kez engel attın hayır hem söz verip hem engel atman bir yöneticiye yakışmadı iyi  günler

  2. naz
 2. Shingeki no Kyojin 2 Sezon Tartışma Alanı Merhaba arkadaşlar, En sevilen animelerden biri olan titanların savaşı animesinin 2 sezonuna ait tüm konuları bu başlık altında konuşarak tartışabilirsiniz. Bölümde Spoiler verirken lütfen yorumlarınızda belirtiniz. Belirtmeyen arkadaşlar uyarılmadan banlanacaklardır.
 3. One Piece Genel Tartışma Alanı Merhaba arkadaşlar, One Piece anime ve mangasına ait aklınıza gelebilecek tüm konuları burdan diğer arkadaşlar ile konuşabilirsiniz.
 4. One Piece Hakkında Sorularınız. Merhaba arkadaşlar, One piece Anime ve Mangası hakkında sormak istediğiniz tüm soruları burdan sorarak diğer arkadaşlar ile paylaşabilirsiniz.
 5. Haber editörü ingilizce içerikli Anime haberlerini Türkçe olarak çevirmektedir. Anime tanıtımları günde 2 3 tanıtım yapılması yeterlidir. [email protected] adresini skype olarak eklerseniz yardımcı olurum. [email protected] adresini skype olarak eklemeniz gerekmektedir. 3n4bL3 - TürkanimeTV olanı ekleyebilirsin.
 6. Herhangi bir süre sınırlaması yoktur. Anime olarakta istediği animeyi kendiniz seçebilirsiniz.
 7. Merhaba arkadaşlar, Sitemize çevirmen, Haber editörü, Anime Tanıtımı ve İnceleme Yapabilecek kişi/kişiler, Grafiker, Zamanlayıcı ve Redaktör alımı yapılacaktır. Başvuru için : [email protected] adresini skype olarak ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için skype ekleyiniz.
 8. Tim açmadım çok az kişiyiz 50 kişilik bir tim açmayayı düşünüyordum ama pek fazla oynayan yok sanırım sitemizde :)
 9. Geçmiş olsun. Telefonu yaptır biz burdayız herzaman :) Okadar aktif oynamıyorum bende ama boş zamanlarımda oturup oynuyorum güzelce çalıştığım için telefon sürekli yanımda bu tür oyunları oynuyorum etkili güzel bir oyun efectleri grafikleri falan çok başarılı yoksa her oyunu yüklemem telefona :) Bakalım burdan bi tim çıkarsa kurarım güzel şekilde yoksa yabancı timler sarmıyor pek. İşin içinde animeci ruhu olması gerek. :)
 10. Merhaba arkadaşlar, Uzun zamandır vakit buldukca can sıkıntısına oynuyorum bu oyunu. Oyun içerisinde güzel bir tim kurmak istiyorum tabi oynuyan arkadaşlar konuya mesaj olarak sevitelerini falan yazabilirler. Benim seviyem şuan 41.
 11. Merhabalar, Arkadaşlar bilindiği gibi sitemizde üstteki resim boyutunda sistemde hazır resimler bulunmakta ve bu resimleri fansublar, çevirmenler vb. gibi herkes kullanmakta. Fansubların ve çevirmen arkadaşlara bu resimleri özelleştirmek istedik. İsteyen fansublar ve çevirmen arkadaşlar bu resim boyutunda edit yaparak fansub isimlerini yazabilir logolarını vb. gibi oynamalar yaparak resimleri tarafıma ÖM atarak gönderdiğiniz durumda hesabınızdaki resim ile değiştirilecektir. Umarım faydalı güzel bir çalışma olur.
 12. Videolar ile ilgili sorunları burdan yazabilirsiniz.

 13. Yarışmada birbirinden güzel zevkle izlediğim amvler vardı. Bu tür yarışmaları sürekli yapacağımızdan süpheniz olmasın. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.