Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Admin

3n4bL3

Yöneticiler
 • Content Count

  682
 • Joined

 • Days Won

  38

You can change the content in the translations: aXenProfilePro_Title_1

You can change the content in the translations: aXenProfilePro_Text_1

3n4bL3 last won the day on November 6 2019

3n4bL3 had the most liked content!

About 3n4bL3

 • Rank
  Site Yöneticisi
 • Birthday 01/02/1988

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Facebook

 • Facebook
  http://www.facebook.com/KeshinN

Recent Profile Visitors

11,066 profile views
 1. Shingeki no Kyojin 2 Sezon Tartışma Alanı Merhaba arkadaşlar, En sevilen animelerden biri olan titanların savaşı animesinin 2 sezonuna ait tüm konuları bu başlık altında konuşarak tartışabilirsiniz. Bölümde Spoiler verirken lütfen yorumlarınızda belirtiniz. Belirtmeyen arkadaşlar uyarılmadan banlanacaklardır.
 2. One Piece Genel Tartışma Alanı Merhaba arkadaşlar, One Piece anime ve mangasına ait aklınıza gelebilecek tüm konuları burdan diğer arkadaşlar ile konuşabilirsiniz.
 3. One Piece Hakkında Sorularınız. Merhaba arkadaşlar, One piece Anime ve Mangası hakkında sormak istediğiniz tüm soruları burdan sorarak diğer arkadaşlar ile paylaşabilirsiniz.
 4. Haber editörü ingilizce içerikli Anime haberlerini Türkçe olarak çevirmektedir. Anime tanıtımları günde 2 3 tanıtım yapılması yeterlidir. [email protected] adresini skype olarak eklerseniz yardımcı olurum. [email protected] adresini skype olarak eklemeniz gerekmektedir. 3n4bL3 - TürkanimeTV olanı ekleyebilirsin.
 5. Herhangi bir süre sınırlaması yoktur. Anime olarakta istediği animeyi kendiniz seçebilirsiniz.
 6. Merhaba arkadaşlar, Sitemize çevirmen, Haber editörü, Anime Tanıtımı ve İnceleme Yapabilecek kişi/kişiler, Grafiker, Zamanlayıcı ve Redaktör alımı yapılacaktır. Başvuru için : [email protected] adresini skype olarak ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için skype ekleyiniz.
 7. Tim açmadım çok az kişiyiz 50 kişilik bir tim açmayayı düşünüyordum ama pek fazla oynayan yok sanırım sitemizde :)
 8. Geçmiş olsun. Telefonu yaptır biz burdayız herzaman :) Okadar aktif oynamıyorum bende ama boş zamanlarımda oturup oynuyorum güzelce çalıştığım için telefon sürekli yanımda bu tür oyunları oynuyorum etkili güzel bir oyun efectleri grafikleri falan çok başarılı yoksa her oyunu yüklemem telefona :) Bakalım burdan bi tim çıkarsa kurarım güzel şekilde yoksa yabancı timler sarmıyor pek. İşin içinde animeci ruhu olması gerek. :)
 9. Merhaba arkadaşlar, Uzun zamandır vakit buldukca can sıkıntısına oynuyorum bu oyunu. Oyun içerisinde güzel bir tim kurmak istiyorum tabi oynuyan arkadaşlar konuya mesaj olarak sevitelerini falan yazabilirler. Benim seviyem şuan 41.
×
×
 • Create New...