Jump to content

Panzehir

Çevirmen
  • Content Count

66
  • Last visited

• Days Won

3

Panzehir last won the day on February 26

Panzehir had the most liked content!

About Panzehir

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/11/2004

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Basketbol, anime, bilgisayar oyunları.

Recent Profile Visitors

1,005 profile views
  1. 39, 40 ve 41. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  2. 37 ve 38. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  3. Reboot seri de deniyor. Eski seriye göre daha hızlı ilerlediğini düşünüyorum. Çizimler çok daha modern ve önceki animeye göre takım çalışması daha ön planda. Spoiler vermeden birkaç şeyden bahsedeyim: - Digimon tanıtımları değişti - Hikaye 2020'de geçiyor (1999 aksine) - Animenin başlangıcı farklı - Digiviceların özellikleri değişti vs. verebileceğim örnekler var ama spoilera girer. İzlemenizi öneririm.
  4. 32, 33, 34, 35 ve 36. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  5. Japoncaya ilgisi olan arkadaşlar için harika bir kaynak olmuş. Teşekkürler. Bu da bir dilin sadece kitaplardan ziyade internetten de rahatlıkla öğrenilebileceğinin kanıtlarından biri :D Benim de en büyük tavsiyem öğrenilen dilde haberlerin izlenmesi. Tabii işin okuma yazmasıyla kalmayın, Discord üzerinden vs. sunucular bulup konuşmanızı da geliştirin mutlaka.
  6. 28, 29, 30 ve 31. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  7. Bizzat ellerimle çevirdiğim bir seri olacak kendisi ^^ O yüzden ben de heyecanla beklemekteyim. Şimdiden herkese iyi seyirler.
  8. 38. bölüm eklenmiş ve seri tamamlanmıştır. Çevirirken eğlendiğim, bana çok şey katan bir seri oldu. Herkese iyi seyirler.
  9. 37. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  10. 36. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  11. 35. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.