Jump to content
Türk Anime TV Forum

Nones

Çevirmen
    1.952
  • Son ziyareti

• Başarı

96

Nones kullanıcısının son zaferi 16 Ocak

Nones en beğenilen içeriğe sahiptir

Nones hakkında

• Derece
    1907
  • Doğum tarihi 15-03-1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

14.446 kez ziyaret edildi
  1. Nones

[TAÇE] Tamamlanmış Anime Çevirileri Listesi

Taze Biten; Mushi-Uta -- @hyunbinaski İyi seyirler...
  2. Nones

( 12 / 12 ) Mushi-Uta

8. 9. 10. 11. ve 12. bölümler eklenmiş, bir yarım projemiz daha tamamlanmıştır. Bu güzel animeyi dilimize kazandıran Hyunbinaşkı'na teşekkür ederiz. Başka bir seride daha görüşmek ümidiyle. İyi seyirler, iyi arşivler.
  3. Nones

( 12 / 12 ) Mushi-Uta

İlk 4 Bölüm Düzenlenmiş 5. 6. 7. Bölümler Eklenmiştir.
  4. Bugün ekibimizin değerli üyelerinden birisi olan Sine arkadaşımızın doğum günü. Türkçe'ye kazandırdığı nice çeviriler için kendisine öncelikle teşekkür eder, devamını sabırsızlıkla beklediğimizi kendisine iletmekten mutluluk duyarım. Kendisini tanımadan önce de çevirilerini yakinen takip ettiğim birisiydi kendisi. Taçe ekibime girdiğim süreç içerisinde de benim için kendisi; yeri geldi fikir aldığım bir sensei oldu, yeri geldi tavsiyelerine ihtiyaç duyduğum bir arkadaşım oldu, yeri geldi delice birbirimize spoiler verip sabahlara kadar sohbet ettik, yeri geldi çok dertlendim sadece dinledi. Çoğu kişi bir ünlüye filan hayrandır ancak benim hayran olduğum birkaç kişiden birisi Sine'dir. Sine'yi tanıyan insanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. Bu kadar kuralları olan, bu kurallara bağlı olan, düzenli, güçlü ve dimdik ayakta duran-durmayı bilen insanlara her zaman hayranım. Kendisi de böyle birisidir. İyi ki doğdun Sine. Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk, huzur, başarı getirsin. Ama en çok huzur getirsin. Ailen, sevdiklerin, kedilerin ve Taçe ile birlikte nice mutlu ve güzel yıllara, yaşlara. Çok seviliyorsun. İyi ki...
  5. Nones

( 61 / ?? ) Black Clover (TV)

58. 59. 60. 61. Bölümler Eklenmiştir. Kalan bölümler bu hafta içinde eklenecektir.
  6. Nones

( 02 / 12 ) Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue.

Yeni proje hayırlı olsun gençler. Kolay gelsin ^^
  7. Nones

( 02 / ? ) Dororo

Vay canına... Konuya bakılırsa güncel talip edeceğim bir seri olacak. Yeni proje hayırlı olsun, şimdiden kolay gelsin^^
  8. Nones

( 27 / 51 ) Zettai Karen Children

Emeğinize sağlık arkadaşlar.
  9. Nones

( 12 / 12 ) Phantom in the Twilight

Emeğinize sağlık arkadaşlar.
  10. Bugün Türk Anime Çeviri Ekibi Yetkilisi'nin doğum günü. Kendisine iyi dileklerimi iletmeden önce benim için harika bir "arkadaş" ve "kardeş" olduğunu söylemekten bir kez daha mutluluk duyacağım. Kendisiyle Taçe öncesinden gelen bir arkadaşlığımız var. İyi ki de var. Serhat ile öncesinde bir arkadaşlığımız olmasaydı ben Taçe'de olmaz böyle harika insanlarla tanışmazdım. Üzerine belki çevirmenlik hayatımı sonlandırırdım. Yani kendisi hem gördüğüm en harika insanlardan birisi hem de başkan gibi başkan... Geride bıraktığımız yaşlar yeni yaşlarımıza tecrübeler katar. Bu yeni yaşının güzelliklerle gelmesi dileğiyle; şans, mutluluk, huzur... her güzel şeyin seni bulacağı mutlu saatlerin, günlerin, yılların olsun. Eğleneceğin, hep güleceğin, iyi tecrübelerinin olacağı nice mutlu yaşlara. İyi ki doğdun başkancığım. İyi ki varsın. Ve... Nice Taçe'li yıllara
  11. Nones

( 12 / ?? ) Sword Art Online: Alicization

Emeğine sağlık Sine
  12. Nones

( 12 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Ya bir şey söyleyeceğim. Neden bu ekip üyeleri sürekli trip atıyor birisi açıklayabilir mi? Tşk. Emeğinize sağlık canlar
  13. Nones

( 61 / ?? ) Black Clover (TV)

Vizeler dolayısıyla 58 ve 59. bölümler birlikte 24 kasımdan sonra gelecektir. Taçe ekibinden bekleyenlere duyurulur.
  14. Aslında kendisinin doğum günü dündü ancak böyle bir günü kutlamamak olmazdı. İyi ki Taçe bünyesine katıldın ve seni tanıdık. Sevdiğimiz serileri birlikte çevireceğimiz nice mutlu yıllara. Spor animelerinin şahı, canım kankam, biricik arkadaşım, dostum, sırdaşım iyi ki doğdun. Yediğin binlerce spoiler, başını şişirdiğim binlerce konuda bana tahammül ettiğin için sonsuz teşekkürler. Daha nicelerine... Doğum günün kutlu olsun canım. İyi ki varsın. Her şey gönlünce olsun. Atan da gel İstanbul'a diyerek bu yazımı sonlandırıyorum. Buraya bir pasta resmi koymak isterdim ancak hiçbir pastanın senin yaptığın pasta kadar güzel olmayacağını bildiğim için bu kısmı teğet geçiyorum.