Jump to content
  • Create New...

mustafalrsm

Çevirmen
  • Content Count

1,911
  • Last visited

• Days Won

6

mustafalrsm last won the day on July 29

mustafalrsm had the most liked content!

About mustafalrsm

• Rank
    level limit exceeded
  • Birthday 08/25/1996

İletişim Yöntemi

• Website URL
    https://www.youtube.com/channel/UCDxke9G3HOegchQE-vLTpAw/featured

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap okumak, müzik dinlemek, arkadaşlarla olmak

Recent Profile Visitors

41,116 profile views
  1. en önemlilerden diyerek telafi edebildiğimi sanmıştım...
  2. asıl güzel yorumun için ben teşekkür ederim :)
  3. millet anime arıyorsanız bu animeye bakın bence, kesinlikle çevirimle ilgili yorum yapmanızı istediğimden değil (lütfen yapın) @[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]@ShadyRogue
  4. 3. uyarımı da almışım...

1. Show previous comments  3 more
    2. mustafalrsm
    3. Beytize

Beytize

3 iyimiş daha çok var banlanmana :D bana 5 uyarı ile güle güle demişlerdi aklıma o geldi çok güldüm ya tekrar başıma gelmese bari dskfşdfkklşsd

4. mustafalrsm

mustafalrsm

asgdsfgfhgj

5. @pegasusejder sen de mi takip ediyorsun her bölüm çeviriyle ilgili yorum bekliyorum senden skfkdj Eline sağlık @Nones
  6. Güzel bir sezon olur umarım tüm çevirmen arkadaşlarıma başarılar Bir de #karabağazerbaycandır
  7. Taçe'de bitirdiğim ilk seri oldu. Özellikle son 5 bölümü çok güzeldi bence underrated bir seri :(
  8. ben gelene kadar durum ortadan kalkmış merak ettim ne oldu :lonely-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  1 more
    2. Beytize

Beytize

yok katılmak için yazmadıydım ne yazdığımı da hatırlamıyorum dslkjflksjklf neyse hayırlı olsun sdlkjflksdşlf

3. Mutaika

Mutaika

@mustafalrsm Eğer boş zamanlarımda bu oyunu oynamaktan başka bir şey yapmassam bu senin yüzünden veya sayende olacak

4. mustafalrsm

mustafalrsm

olursa yüzümden olur. boşver bro sal faydası yok zaman çalıyor oyun. denendi :)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.