Jump to content

Freesia

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Freesia kullanıcısının son zaferi 17 Mayıs 2022

Freesia en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2793 profil görütülenme

Freesia üyemizin başarıları

1. Hadi bakalım hayırlısı :embarrassed1-onion-head-emoticon:

1. Marut

Marut

Kouji Mori ve berserk ha vay be

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Miura'sız Berserk 

Haziranı olmayan yaz gibi de olsa

Devam etmeleri sevindirici bir haber:D 

2. Sonradan çıkan filmler hakkında pek ümitli değilim ama şu ostların hatırı için bir ara izlemek istiyorum. Umarım izlediğime pişman olmam
  3. İyi gidiyor benim de çok şükür Okul ev arası mekik dokuyorum Teşekkürler senpai gelin beraber içelim kahvemizi İyi gecelerr
  4. :super-onion-head-emoticon:

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Eski profile geri dönülmüş h.o:relax2-onion-head-emoticon:

2. Freesia

Freesia

Dayanamadım :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Hazır buraya kadar gelmişken bir şarkı daha bırakalım:sleeping-onion-head-emoticon:

5. Zaten bu işte bir bit yeniği vardır yol yakınken geri dönelim dedim ama dinletemedim Yapacak bir şey yok gerekirse özgürlüğümüz için bir kolumuzu feda edeceğiz Çıkıyor çıkıyor kolumuzu feda etmeye gerek kalmadı başka sefere artık
  6. Evet bu sene üniversite için geldim Aralarında en beğendiğim bu oldu Hacettepe'nin güzel bir etkinliği içeri girerken kolumuza damga bile vurdular Mavi olanı daha bir hoşuma gitti sana da tavsiye ederim Bulması biraz sıkıntı nadiren geliyor gelince de direkt bitiyor zaten
  7. Herhâlde notlar daha açıklanmadı İyiyim bende sağ olasın bu hafta sonu Hüncon varmış oraya gideceğiz bir arkadaşla :D Kahve biraz yanık ama tadı güzel hoşuma gitti tam bir fiyat performans ürünü Bim'den aldım Teyzeme sordum o önerdi 250 gramı 25 lira
  8. İyi akşamlar dutluk sakinleri nasılsınız görüşmeyeli Sonunda ucuz filtre kahve buldum sevinçliyim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.