Jump to content

Freesia

Kayıtlı Üye
  • Content Count

47
  • Last visited

• Days Won

3

Freesia last won the day on June 3

Freesia had the most liked content!

6 Followers

About Freesia

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

539 profile views
  1. Hahaha, halbuki iyi bekliyordum bana da sürpriz oldu :'D Demek ki daha çok çalışmam gerekiyormuş. Tamamdır güvenini boşa çıkarmayacağım hemen yarın çalışmaya başlıyorum. Duygularımız karşılıklı. Ooo, 3 kişi olduk bile. :D
  2. İyi akşamlar. :3 Hahaha. :D Oo, hayırlı olsun diyelim şimdiden, ben 2 dersten büte kaldım. :'D Bende çok bilmiyordum zamanla alıştım. Vallaha ne desem, forumun verdiği keyif bir başka ama dc gerçekten çok daha pratik. :D
  3. Tamamdır. Hahaha, işin sırrı sakin kalabilmekte. :D Buda benim dc eğer oynamak istersem büyük ihtimalle buradan yazarım. :3 Freesia#5715
  4. Arada arkadaşlar çağırırsa lol girerim onun haricinde çok oyun oynayan biri değilim yani istesem de bilgisayarım yetersiz kalıyor. :D Bir ara arkadaşlarla left dead 4 2 oynayacaktık birde o var yüklü, çok oynama fırsatı bulamadım deli gibi ısınıyor zaten. :'D
  5. Minnak bir dizüstüm var. :3 Neden sordun?
  6. Haha, süpersin beni yalnız bırakmayacağını biliyordum. :3 Haritayı sen hallettiysen sanırım... kaşık işi bana kaldı.
  7. Bende en son küçükken binmiştim bakalım belki müptelası oluruz otobüslerin. Haha, tam bir iyi aile çocuğu aktivitesi. Aaa darıldım, sen mapusa düşsen ben gelirdim ama arada ziyaretine. Hata yalnız kalma diye ben de girerdim mapushane. :3 Sonra kaçma planları falan kurardık.
  8. Haha, süper sende o potansiyeli görüyorum. :D Benim okulum hep eve yakındı genelde hep okula yürürdüm zaten küçük bir şehirde büyüdüğüm için dolmuşlar da çok kalabalık olmazdı. Ama büyük şehirlerde durum farklı, bildiğim kadarıyla genelde iş saatleri içinde dolmuşlar, metrobusler falan tıklım tıklım oluyormuş. Zaten kapalı ortam ne kadar maske taksanda bir yere kadar. Aşı zorunlu değilken bunu yapmaları hoş değil ama başka çıkar yolu da yok gibi, belki otobüslere kişi sınırı falan getirirler. Haha, ben bayağı konuştum, arada ziyaretime gelirsin artık.
  9. Morelini bozma ya hele bir okullar açılsın sen toparlarsın kendini. Eyvah eyvah nasıl yetiştirecekler bu kadar öğrenciye aşıyı Allah bilir, yürüyelim diyeceğim de o kadar yol yürünür mü ya.
  10. Niye o kadar geçe bıraktılar ki. Ah ah o zamanlar, doların düşmesi artık sadece bir hayal gibi geliyor. :'D
  11. Üniversiteler eylül gibi açılacak dediler ama hadi bakalım hayırlısı. :D On numara aktivite. Dolar 9 liraya yaklaşıyor sanırım bir süre daha emektar ile idare etmen gerekecek. Sıkılmak mı, internette bu kadar tüketilecek içerik varken sıkılmak ne mümkün tabi insan özlüyor arada dışarı çıkmayı. :D İyiyim bende şu bütünlemeler bir bitsin daha da iyi olacağım inşallah.
  12. İşte isminin hakkını veren bir adam. :3 Aynı zamanda finalleri de iyi geçmiş sanırsam. :D Hoş geldiniz, şeref verdiniz efendim. :3 Nabersiniz, görüşmeyeli neler neler yaptınız?
  13. İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle, tünaydınlar efendim.
  14. -Hokuou Kizoku to Moukinzuma no Yukiguni Karigurashi; mutlu olmak için okunabilecek bir manga soğuk bir bölgede yaşayan bir çiftin hikayesini anlatıyor. :D -Otoyomegatari; Orta doğunun kültürünü yaşam şeklini anlatan bir manga, böyle deyince gözün korkmasın çok ponçik bir mangadır aynı zamanda. :D -Kyou Kara Ore Wa!!; Çizimleri biraz eski gelebilir. İki iyi yürekli zorbanın günlük yaşamı, bol bol komedi ve azıcık aksiyon içerir. -Soredemo Ayumu wa Yosetekuru; Romantik komedi mangası ama iyi olanından. :D -Sousou no Frieren; 1000 yıl yaşayan bir
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.