Jump to content

Pseudohomophylus

Kayıtlı Üye
    1213
  • Last visited

• Days Won

43

Pseudohomophylus last won the day on June 27

Pseudohomophylus had the most liked content!

About Pseudohomophylus

• Birthday February 7

İletişim Yöntemi

• AIM
    HuniliMaviKek

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Çay & Kahve & Çikolata
    Güzel olan her şey ve kimyasal 'X'

Recent Profile Visitors

10241 profile views

Pseudohomophylus's Achievements

1. Film çok güzeldi kesinlikle izleyin izlettirin böyle pufidik pufidik yumoş yumuş bir şey Hoozuki no Reitetsu'nun animesi de çok güzeldi, ödül almasına çocuğum ödül almış gibi sevindim Kimetsu no Yaiba ve Yakusoku no Neverland'e karşı kazanması da mangasının okunması gerektiğini haykırıyor sanki Okuyalım bakalım. Haberler için teşekkürler ve iyi çalışmalar
  2. Üzgünüm bunlar anime karakterleri değil Tasarım için kullanılmış model figürler, nititi-Adoptable adlı sanatçının eserleri --> nititi-Adoptable
  3. Kadınsılıktan kasıt nedir anlamadım Katsura bugüne kadar gördüğüm en kadınsı (ve kadın olmasını istediğim) karakter En erkeksi kadın karakterler ise
  4. 24 yaşımda kendi halinde Homhom mahlaslı bir forumdaşım. Ben de tanıştığıma memnun oldum " animelerin güzelliği umarım herkese ulaşır? " bu konuda seninle aynı fikirde değilim güzellikten anlamayana bi zahmet ulaşmasın daha önce bu konuda "bana göre hayat bir yolculuk ise animeler de beni o yolculukta dinlendiren güzel manzaralar gibi gelir biz başımızı çevirip o manzaraların tadını çıkarıyoruz başkasının ne kaçırdığı umurumda değil " Vay be ben neymişim iyi demişim Bir kez daha kendime hayran kaldım. Her neyse iyi forumlar
  5. Merhabalar ben Homhom, 24 yaşımdayım Bleach'teki en sevdiğim karakter pp'ndeki Nelliel'di Aramıza hoş geldin. İyi eğlenceler
  6. @ranpocf foruma hoş geldin iyi eğlenceler ilginç nickli forumdaş
  7. @Zow Hoş geldin, iyi forumlar
  8. Hoş geldin Melis forumda iyi eğlenceler Üzgünüm ben de Ray taraftarlarındanım
  9. Ooo dene dene daha sonra sana hangi meyvelerle limonu kombine edince zevkten dört köşe olduğumu da anlatırım seninkiler de ilginçmiş. Süt keskin tadı olan meyvelere yakışmıyor maalesef ben de mideme bu şekilde zulüm ede ede öğrendim Hadi inşallah diyelim be Mikam o günler ben görür müyüm bilemem Vefasızlık ve Burun özdeşleşmiş Ama sorun değil kafatasımın ortasındaki iki delik olan arkadaşım bu konuda yalnız değilsin Klavyemle aram düzelince haber veririm Öncelikle sabırlı olman gerekiyor baştan söyleyeyim O zamana kadar Gartic ve Among us'la yola devam bakalım onların da keyfi tekken çıkmıyor işte İyi geceler Tatlı rüyalar forum ahalisi Öpüldünüz
  10. Daha önce yanıtladığımdan ben de kopyala yapıştır yapacağım Ferris-san umarım burada okuyan başka forum sakinlerine de faydası olur. Eklemek isteyen mutlaka şunları da görün diyen olursa her bir fikrin başımızın üzerinde yeri var Özellikle bir sorun yok genel olarak dönem itibariyle bazen modum düşüyor, depreşiyorum.İyi dileklerin için teşekkür ederimmm^^ O zaman umarım bu yaz senin için optimum verimle geçer. Erasmus'ta da başarılar, ikinci biri yabacı dile merakın olmasını da çok takdir ediyorum. Ruslardan ziyade ben Uzak DoğucuyumTavsiye ettiğin müzikleri dinlemek isterim. Müzik zevkim yoktur her telden çokça geniş bir skaladan kulağa hoş gelen her tıngırtıyı dinlerim. Sanat tarihi konusunda dönem tabloları ve ressamların hayatları ile ilgili birkaç twitter sayfası takip ediyorum ilgini çekerse sen de bakabilirsin, içerik olarak doyurucu güzel hesaplar --> @SanatnTarihi @tarihsanatmit @kopruatolye Umarım böyle isim sayfa vs paylaşmakta sakınca yoktur, eğer varsa site yetkililerinden özür dilerim Görmek isterim , sen de eğer istersen sana Yalova-İstanbul-Diyabakır-Bitlis ve Mardin'den fotolar gönderebilirim. Aa tabii benim meşhur baraj manzaralı köyümden de bir fotoğrafı seninle paylaşmak isterim. Beğeneceğini düşünüyorum Teşekkür ederim anneme göre elim kuş tüyünden daha hafif şakasına bile Allah düşürmesin diyorum. Kutlama olarak aslında her ikisini de bir kaç kez yapmak durumunda kaldım malum bizim aile geniş:) akşam yemekleri yedik ailemgillerle, arkadaşlarla ise kafa dağıttık desem yerinde olacaktır Aynen iştah kapatan o sınav tam üzerine bastın, 5 Eylül'de son bulacak gibi olmazsa Şubat'ta tekrar, yine olmazsa bir sonraki Eylül'de tekrar girerim... Kısacası henüz nefes almaya son vermedim Stajında, Erasmus ve yabancıdiller konusunda da başarılar emek verdiğin her işten emeğinin karşılığını alman dileğiyle, bir dahaki görüşmeye kadar kendine cici bak Ferris-san
  11. Muz+Kavun+SÜT bunu kesinlikle dene pişman olmazsın. Yazın bir de içine buz koyarsın oh miss Aynı tarife çok az kaynar su eklenmiş granül kahve ilave edip iç bu sefer de hafif bir kahve aromalı soğuk içecek oluyor. Karpuz dümdüz karpuz Karpuz+Salatalık (Kabukları soyulmuş olsun lütfen yoksa rengi iştahını kapatır) Vee kahveni 50 tonu her türlü kahve öneririm Özel tarif istersen Dibek kahveye tarçın ekle ilginç bir aroma ortaya çıkıyor Tarçını yukarı söylediklerimin her birine ilave edip yeni tarifler de uydurdum ama hepsi güzel değildi sanırım her şey ayarında güzel Evde de dışarıda da iyi eğlenceler Mika-chan, rutinler iyidir güzeldir de uzun süre strese maruz kalmak gibi kişinin ihtiyaçlarına ters bir yaşam şekli Allah'tan sonsuza kadar devam etmeyeceğini kendime hatırlatıyorum da kafayı sıyırmıyorum:) stresli bir dönemi noktaladın güzelce kafa dağıtıp rahatlaman en iyisi darısı benim başıma bakalım @fasulyekisi Buralar iyidir güzeldir de sohbetler biraz yavaş ilerler, forumda iyi eğlenceler Fasülye-san Sakıncası yoksa memleket nere?
  12. Clannad bir efsaneydi. Esti ve geçti. Duygusal insanlara hitap ediyor sanırım ben paralellerde yaşananlar kısmını beğenmiştim, onun dışında x2 hızda bile izlesen seni sıkacak bir yanı var Not my cup of tea Mr.Nose Seni kaçıralım İstanbul'a bence, bi gidemedin şu avrupai memlekete Dün buralar fırtına hep fırtınalıydı be Burun Korktum pencere bile açamadım İnşallah bir an önce serinlersiniz, topraklara rahmet iner yoksa yiyecek ekmek bulamayacağız bu gidişle Bizim köyde de güneşte 50 lileri buluyordur mesela Oyun oynamak için yaratılmamış ablan klavyeyle savaş halinde Ve kesinlikle kazanan taraf değil. Sen hangi oyunları oynuyorsun?
  13. O şeref bana ait Mikka mikka mii-san, ben de buradayken kendimi çok güzel hissediyorum Hele bir de tanış olduklarımı görünce böyle nasıl denir mutluluk kat sayım tavan yapıyor Yağmur güzeldir ya hele yağmurdan sonraki o mis gibi toprak kokusunun üzerine güzellik tanımıyorum mikkemmel ötesi bir şey Benim günüm stabil be güzelim. İki gündür burası da serinledi. Yeni yeni içecek adı altına henüz zehirlenmediğim tatlar keşfediyorum Seni sormalı neler yapıyorsun? Son zamanlarda tavsiye ettiğin, daha iyi hissetmemi sağlayacak herhangi bir aktivite var mıdır?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.