Jump to content

Pseudohomophylus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,032
  • Last visited

• Days Won

38

Pseudohomophylus last won the day on January 7

Pseudohomophylus had the most liked content!

About Pseudohomophylus

• Rank
    Mutfak ve Tuvalet Arası, Bir Borudan Daha Fazlası
  • Birthday 02/07/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Çay
    Kahve
    Karakalem

Recent Profile Visitors

7,209 profile views
  1. Ellerinize sağlık Psikolojik seçeneğini de eklerseniz tadından yenmez mikkemmel olur Sonuçları merakla bekliyorum
  2. Güzel günler göreceğiz bunun için gayret et, Ne yapıyorsan kendin için yap böyle düşünürsen yapmaman için hiçbir sebebin kalmıyor Homhom kaçar (CİDDEN)
  3. @Gorkitoİnan bir gram üzülmedim Ben severim bebişleri cicili bicili giydirmeyi Sakinlikte beni geçemezsin nabzım bile 57-60 seyrediyor Neyse ben de yavaştan kaçma hazırlıklarına başlayayım Herkese iyi geceler tatlı rüyalar Yeniden Bir sonraki görüşmemize kadar kendinize cici bakın
  4. Kötü öğrenci diye bir şey yok çıkar onu aklından Anlık bilgi seviyeni ölçen sınavlar senin kime göre veya neye göre iyi olduğunu belirleyemez. Ben buradaki herkesin en az benim kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Çalışırsan olur Olmalı Homhom böyle buyurdu
  5. Sakin ol, zamanı gelince her şey bir bir hallolur. Hayatın akışına bırak cebelleşme istediklerin istediğin an olmuyor diye
  6. Benim işler çok karıştı şu iki günde 3 Ay önce intörn hekimler adına alınan kararları sırf asistanların iş yükü azalsın diye yok saymaya başladılar Sınıfça dilekçe verdik dekanlıktan haber bekliyorum şimdilik Ben de sosyal medyada onlar adına onların talep edemediği nöbet sonrası izinler için bir taraflarımı yırtıyordum Sen yaparsın sınavlar da neymiş hepsini tokatlarsın
  7. @BURUN yakınlarına Allah rahmet eylesin mekanları cennet olur inşaallah
  8. Ben hep iyi olacak bir şeyler bulurumSen de hep iyi kal. Al işte bahse varım sen prematüre olarak dünyaya gelmişsindir bu konuda ciddiyim Ne kim nerede... Selam Mely nabersin, bugün de nöbet var mıydı? Ben de randomları sesli okuyorum Ariel'di yanlış hatırlamıyorsam İyi geceler Yine yetişilmiyor mesajlara herkes formunda 20 ileti nedirrrr
  9. Ben iyiymiş gibi takılıyorum bu aralar Yakında iyi olurum Onları ben de hakkında kısmımda yazmıştım. Eklemeler yapayım sahte olmayan kendi gibi olan doğal olan her şeyi severim ben. Canlı cansız fark etmez. Hoş gördüm, az sabır yahu 5 aylık mı geldin dünyaya Gayet de aktif çeviri yapıyorlar 4-5 ay boyunca neredeyse her hafta cumartesi günleri paylaşırdım. Bitti çok şükür sunucuda eski iletileri görebiliyorsan o kanala bakabilirsin senin gibi merak edenler için açtık. Mardin'in Güneşi olarak aydınlatıyorum siz çekirgeleri İyi etmiş:) Benim gib
  10. Nasılsın, iyi misin? Neler yapmayı seversin? Hoş bulduuum Rimel-can Kuşlar bana eski mesajlarda vedamsı bir şeyler fısıldadı. Gitmiyorsun bir yere değil mi o.O
  11. İşte tam o noktada devreye ingiliççe giriyor ^^ Çocuğum sen de varlık içinde yokluk çekiyorsun ne diyeyim Japonca ve Japonya adı altındaki metin kanalında 2 yıllık kendi kurs notlarımı, o gün ne işlemişsek hemen hemen tüm örnekler ve açıklamalar içinde olacak şekilde paylaştım ben sunucumuzda. Ara ara sınava dair tüyolar güzel site ve uygulamaları da paylaşıyorum. Japonca konuşmak isteyen olursa diye de duyurdum pek çok kez Ninni bile söylemişliğim var Sen de yok musun sunucumuzda
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.