Jump to content

Pseudohomophylus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,128
  • Last visited

• Days Won

40

Pseudohomophylus last won the day on February 27

Pseudohomophylus had the most liked content!

About Pseudohomophylus

• Rank
    Mutfak ve Tuvalet Arası, Bir Borudan Daha Fazlası
  • Birthday 02/07/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Çay
    Kahve
    Karakalem

Recent Profile Visitors

8,423 profile views
  1. İtiraf ediyorum insta***da "bendogacan" diye bir hesap var her paylaşımında inekleri kuzuları öpüp koklayıp sarmaş dolaş müzikler eşliğinde dans ettikleri iletiler paylaşıyor, ben bu hesaba acayip imreniyorum. Çocuk 40-50 yaşlarımdan sonra yaşamak istediğim hayatı yaşıyor
  2. Bugün geçen 8 yılını değiştiremezsin ama bugünden itibaren önündeki tüm 8 yıllar boyunca yapabileceklerinin bir sınırı yok. Bir yerden başlamaya çalış. Bilinçli veya bilinçsizce geçen 8 yılda mutlaka farklı alanlarda bir şeyler öğrenmişsindir. Hangi alanda edindiğin tecrübenin sana nerede ne şekilde fayda sağlayacağını bilemezsin. Bol bol tecrübe edinmek için kendine şans ver.
  3. Herkese iyi geceler, tatlı rüyalar Homhom kaçar
  4. Merhaba, Satsuma hoş geldin. Geleceğe dair henüz gerçekleşmemiş olasılıkları düşünüp bugününü üzülerek geçirmek yerine gerçekten ne yapmak istediğini düşünmek için kendine fırsat verebilirsin. Hiçbir şey için çok geç değil üstelik daha lisedesin. Biliyorsun ki her iş sahibi insan üniversite okumuş değil, her üniversite mezunu da iş sahibi değil. Önüne çıkan fırsatları değerlendirmeye ve kendini geliştirmeye bak Forumda iyi eğlenceler
  5. Aramıza hoş geldin Onurhan, Japon kültürü ve Müzik ile ilgili bilgi ve tecrübelerini paylaşmak istersen, memnuniyetle okuyacağımdan emin olabilirsin. Ben de kendi çapımda ilgileniyorum; daha çok farklı tını, aheng, tür ve dillerde müzikler dinleyerek günlerimi renklendirmeye çalışıyorum. Seni de forumun daimi üyeleri arasında görmek güzel olurdu. Forumda iyi eğlenceler
  6. Merhabalar, hoş geldin @nodamegumi Forumda daimi üyelerden olup keyifli vakitler geçirmen dileğiyle iyi eğlenceler
  7. Ne sevdiğini bilmeden kesin şunu izle demek nasıl desem zorlama oluyormuş gibi geliyor Ben Homhom tanıştığıma memnun oldum Alp forumda iyi eğlenceler
  8. Kouhai-kun hoş geldin Allah'ım teşekkür ederim bugün giderek daha da mutlu oluyorum Ben Homhom 24 yaşımdayım şimdilik intern doktorum memnun oldum. Forumda animelerle alakalı olsun olmasın, soru veya sorunların için dutluğa uğrayabilirsin. Forumda iyi eğlenceler.
  9. Glowee hoş geldin. Forum arama çubuğuna merak ettiğin kelime ve/veya cümleleri yazarak daha önce açılmış faydalı konu içeriklerine ulaşabilirsiniz. Aşağıya senin gibi animeye yeni başlayanlar için faydalı bir konu bırakıyorum. Umarım göz gezdirirsin. Keyifli forumlar.
  10. Eyüp hoş geldin forumda iyi eğlenceler Öneri için aşağıdaki konuya göz atabilirsin
  11. Haremci arkadaş hoş geldin Anime istek ve önerileri bölümüne göz atabilirsin. İyi forumlar.
  12. Hoş geldin Baliko Keyifli forumlar İsmin değişikmiş o.O
  13. Yeni nesil... fazla hızlı... İçimden bir ses ileti sahiplerinin yarısından çoğu foruma bir daha gelmeyecek diyor ama her neyse İssei-kun hoş geldin forumda iyi eğlenceler
  14. Hoş geldin Can forumda iyi eğlenceler Uyarı ve banlardan uzak uzun soluklu bir üyelik dilerim
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.