Jump to content

Pseudohomophylus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

933
  • Last visited

• Days Won

30

Pseudohomophylus last won the day on October 17

Pseudohomophylus had the most liked content!

About Pseudohomophylus

• Rank
    Mutfak ve Tuvalet Arası, Bir Borudan Daha Fazlası
  • Birthday 02/07/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Karakalem
    Kahve&Çikolata

Recent Profile Visitors

4,906 profile views
  1. Son ana kadar kendimi öleceklerine alıştırmaya çalışarak ağır ağır okudum. Ama maalesef her ne kadar kendimi tutsam da ağlamaktan alıkoyamadım. Kral ve diğerleri ile birlikte benim de gözlerimden yaşlar süzüldü. Emeğine sağlık Pega
  2. Teşekkürler Mika-chan ama o çizime dönme değil keşke olsa() stres atmak için karalamak gibi bir şeydi Teşekkür ederim senin de sınavında başarılar Mely, Zoro-san ve Mika-chan online olan başta sizler olmak üzere tüm forum sakinlerine iyi geceler Homhom kaçar
  3. @yumulonely Yumuşum doğum günün kutlu olsun iyi ki doğmuşsun ve seni tanımışız güzelim @Eolo-sama Sitenin emektar insanlarından Taylan senin de doğum günün kutlu olsun Yeni yaşınız daha sağlıklı ve huzurlu geçsin
  4. Ben hayatımı rutine oturtmaya çalışıyorum, minimum 6 saat çalışacak şekilde ayarladım giderek buraya da az uğruyorum yakında discorda da girme sıklığım azalacak Bugün yani dün güzeldi kızlarla yemeğe çıktık sonra bisiklete bindik ufaktan resimler de çizdim kafanı dağıtmaya bire bir 4 saat sadece bir kelebek kanadı yapmak için uğraştım modum düşünce yükseltmek gerekiyor arada Resmen roman yazdım sorry
  5. Ben de iyiyim çok şükür, bizim dutluğa bakım yapılıyor mu diye teftişe geldim Nasıl gidiyor hayat neler yapıyorsun?
  6. İyi ki diyebilmene ne kadar sevindim bilemezsin İyi geceler forum sakinleri
  7. Burunum nerelerdesin @BURUN Yeni yaşın kutlu olsun Allah sağlıklı ve huzurlu bir ömür versin (amin) Sensiz buraların tadı tuzu kalmadı Arada gel de özletme kendini
  8. Modern tıbba kafa tutmak için doğmuş olma ihtimalim beni korkutuyor Sınav öncesi gecesini uyumazdım, tuttuğum nöbetlerin hiçbirinde 1 saat bile uyumadım ve müjde hâlâ hayattayım. Ev arkadaşım bana "Senin kadar dengesiz yaşayıp senin kadar sağlam olan birini görmedim ben olsam çoktan on defa hastanelik olmuştum" dedi. O bunu söyledikten sonra bu ihtimal üzerinde düşünmeye başladım.
  9. -Hangi plan asla ters gitmez biliyor musun? -Hangi plan baba? -Olmayan plan. Neden biliyor musun? -Çünkü sen ne plan yaparsan hayat tam tersine gider.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.