Jump to content
Türk Anime TV Forum

pseudohomophylus

Üyeler
    127
  • Son ziyareti

pseudohomophylus hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 07-02-1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

700 kez ziyaret edildi
  1. pseudohomophylus

Ben yeni katıldım merhaba

Tanışma bölümünde anime tavsiyesi almak ve paylaşmak kurallara aykırıymış vee ORKUN aramıza hoş geldin umarım forumdan keyif alırsın ben vakit buldukça takılıyorum çok güzel
  2. pseudohomophylus

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Special A
  3. el kanun fi't tıbb cilt1
  4. pseudohomophylus

death parade
  5. 1-resim çizmek 2-dil öğrenmek 3-çikolata+kahve 4-kitaplar 5-tıp gezmek yemek yemek ayakkabı kutuları değişik taşlar ve boncuklar küçük , minik ve rengarenk şeyler yeni bir şeyler öğrenmek fotoğraf çekmek dizi izlemek uyumak aklıma başka bir şey gelmiyor bu kadar
  6. pseudohomophylus

Merhaba

Hoş geldin Umarım formdan keyif alırsın kavramlara bence fazla takılma şimdi örnek olarak biz bir hormon var diyelim adı epinefrin olsun kökeni yunanca , adrenalin ile aynı hormon kelime kökeni latince şimdi ben buna hem adrenalin hem epinefrin hem de Türkçe olarak böbreğin üstü desem yanılmış olmam Çizgi film çizimlerden oluşmuş film ,movie,hareketlilik anlamına gelir Anime Fransızca kökenli animation kelimesinden gelir aynı şeyi ifade eder saniye 24 karelik çizimlerin ardı ardına oynatılması ile oluşur Anime çizgi filmdir biz bu ifadeyi kullanırken 7 den 77 ye hatta belkide daha geniş kitlelere hitap edebilen konulara sahip japon çizgi film sanatını kastediyoruz bu da animenin sanki farklı bir kavram olduğu hissini uyandırıyor Ayrıca bu konuda pek çok tartışmaya şahit oldum bence fazla derine inme bazı konularda muhalefet çıkan işsizlerden de çok var klavye başında (bkz:ben)
  7. pseudohomophylus

En Son İzlediğiniz Dizi ?

House M. D.
  8. pseudohomophylus

Herkese merhaba !

Merhaba ve bitmek tükenmek bilmeyen sınav maratonunda başarılar
  9. pseudohomophylus

devil may cry
  10. pseudohomophylus

Çağrışım Oyunu

One punch man - Saitama demek istiyorum futbolsever - mizofobik - yakışıklı - sessiz - bir dünya fanı var(karakter?)
  11. yok bir önceki profil resmim Gintamadan Tsukuyo'ydu JINX olduğuna emin gibi bir şeyim ama duvar kağıdına Kakegurui den Futago demek istiyorum
  12. pseudohomophylus

sekai ichi hatsu koi
  13. pseudohomophylus

Bul Getir!

dayak yiyen ben de uyurgezer bir karakter istiyorum ^-^
  • Yeni Oluştur...