Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pseudohomophylus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

561
  • Last visited

• Days Won

18

pseudohomophylus last won the day on August 6

pseudohomophylus had the most liked content!

About pseudohomophylus

• Rank
    Mutfak ve tuvalet arası, Bir borudan daha fazlası
  • Birthday 02/07/1997

İletişim Yöntemi

• AIM
    I'm no VIP, not even an IP, I'm just a lowly little P😌

Profil Bilgileri

: Hayat sinemasının seyirci koltuğuna yapışmış, kalkamıyor
  • İlgi :
    Kahve ve çikolata
    Muhabbet mekânı sakinleri idi bir zamanlar ama mekân sakinleri sakin kalamadı 😑

Recent Profile Visitors

2,679 profile views
  1. Yani ona adminler karar verecek Forum kuralları gereği video ve fotoğrafları spoiler tagı içine alarak paylaşım yapıyoruz Vaktin olursa bir göz gezdir forum kurallarına İyi geceler
  2. Buna katılacak yiğitler tanıyorum @heymely @AraharaFox @MrTeddy @KRHerusaizu @ShadyRogue @Barbarosa @ChYRoN @Sejiuku @Veiykas
  3. Zorojuro istersen bırakırım ama istemezsen sen bıkana kadar takılırım
  4. Yanlış anime⚠️ Yok ben bir söz yazdım veda ederken o sözle vedasına başlamıştı şoka uğramıştım ufaktan son durum paylaşımına bakarsan görürsün
  5. Yaz işte 😁 İçinde kalacağına hazır karşılık veren biri varken yaz
  6. Gözlemlemek güzeldir, ben severim Daha iyi kavramanı sağlar insan doğasını alışverişte, yemekte, yalnızken, yakınlarıyla veya bir iş ile meşgul iken aynı insanın farklı yönlerine şahit olabiliyorsun, daha anlaşılır oluyor davranışlarını gözleyince. Zorojurosan canın mı sıkkın? Çözülebilecek bir problem ise yardımcı olayım
  7. Ben seni güldürmek isterdim ama neye ne tepki vereceğini henüz bilmiyorum
  8. Alttaki bana eve alıp beslemelik tatlı mı tatlı bir (insan) anime karakteri atsın
  9. İnişli çıkışlı olması çok normal değil mi zaten üzgün olmayı tadınca mutluluğun değeri anlaşılıyor tersi ile anlam buluyor her şey
  • Create New...