Jump to content

Pseudohomophylus

Kayıtlı Üye
    1221
  • Last visited

• Days Won

43

Everything posted by Pseudohomophylus

1. Merhabalar foruma hoş geldin Firaz. İsmini tek başına pek duymadım galiba. Genelde Dilfiruz-Dilfiraz şeklindeydi duyduğum isimler. Ben Homhom tanıştığıma memnun oldum. Uzuuun süreli bol sohbetli bir forum üyeliği dilerim iyi eğlenceler.
  2. Hoş geldin Yağız, ben Homhom. Forumda bir yerlerde içe dönüklük ve asosyallik başlıklı çok güzel bir yazı vardı. Onu okumanı çok isterim. Yeni üni hayatında gerek sosyal konularda gerekse başarı konusunda iyi şanslar dilerim. Yazının linkini bırakıyorum iyi forumlar
  3. Gördüğüm en güzel tanışma yazılarından biri olmuş, yazı için teşekkürler Zeynep. 13 yaşında olup nasıl 11-12 yıllık bir çizer olabilirsin aklım almıyor cidden helal olsun. NSFW-NFT-Furry-Fursuit terimlerini duydum ama nedir ne değildir hiç bilmiyorum bu konuda beni aydınlatırsan çok müteşekkir kalırım. Mevcut şartlar nedeniyle ben bu ülkede tıp tercih etmeni istemem boşu boşuna gençliğin heba olmasın. Ama yok ben yurt dışına çıkarım, kendi yolumu bulurum diyorsan söyleyecek bir şeyim yok. Hakkında hayırlısı olsun Windocomo-san yeniden hoş geldin, forumda iyi eğlenceler
  4. @HNTek hoş geldin Mert, ben Homhom. Umarım istediğin çevreye ulaşmışsındır. İyi forumlar. @borayildiz Sana da merhaba bora gecikmeli de olsa foruma hoş geldin. Bir başkasının tanışma konusunda kendini tanıtmak kural ihlali. Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim. İyi forumlar.
  5. Herkese iyi akşamlar Aleyküm selam Tahir, ben Homhom foruma hoş geldin iyi eğlenceler
  6. Teveccühünüz efenimm Hepinize iyi geceler şimdiden bu zatı şahane kaçar
  7. Hayırlar beride şerler geride olduğu müddetçe afiyetteyim çok şükür Sizin zat-ı muhterem şahsı alîniz nasıldırlar efendim?
  8. Merhabalar Tüm muhabbet mekanının çenesi düşüklerine dutluk sakinlerine mutlu, huzur dolu, başarılı, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim. Nice senelere + Fiks yeni yıl mesajı olarak şunu da eklemek isterim: "Tüm dünyaya barış ve mutluluk diliyorum gibi ütopik ifadeler kullanmayacağım o yüzden insanların kendi hayatlarına veya başkalarının hayatlarına geçici heveslerle kalıcı izler/yaralar bırakmamasını diliyorum." Aleyküm selam Zoro-san. Eğer bugün doğum gününse yaş günün kutlu olsun!
  9. Mutlu yıllar :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

10. Sakuragi >,< Thorfinn(vinland saga) mi, Morgiana(magi) mı?
  11. Film çok güzeldi kesinlikle izleyin izlettirin böyle pufidik pufidik yumoş yumuş bir şey Hoozuki no Reitetsu'nun animesi de çok güzeldi, ödül almasına çocuğum ödül almış gibi sevindim Kimetsu no Yaiba ve Yakusoku no Neverland'e karşı kazanması da mangasının okunması gerektiğini haykırıyor sanki Okuyalım bakalım. Haberler için teşekkürler ve iyi çalışmalar
  12. Üzgünüm bunlar anime karakterleri değil Tasarım için kullanılmış model figürler, nititi-Adoptable adlı sanatçının eserleri --> nititi-Adoptable
  13. Kadınsılıktan kasıt nedir anlamadım Katsura bugüne kadar gördüğüm en kadınsı (ve kadın olmasını istediğim) karakter En erkeksi kadın karakterler ise
  14. 24 yaşımda kendi halinde Homhom mahlaslı bir forumdaşım. Ben de tanıştığıma memnun oldum " animelerin güzelliği umarım herkese ulaşır? " bu konuda seninle aynı fikirde değilim güzellikten anlamayana bi zahmet ulaşmasın daha önce bu konuda "bana göre hayat bir yolculuk ise animeler de beni o yolculukta dinlendiren güzel manzaralar gibi gelir biz başımızı çevirip o manzaraların tadını çıkarıyoruz başkasının ne kaçırdığı umurumda değil " Vay be ben neymişim iyi demişim Bir kez daha kendime hayran kaldım. Her neyse iyi forumlar
  15. Merhabalar ben Homhom, 24 yaşımdayım Bleach'teki en sevdiğim karakter pp'ndeki Nelliel'di Aramıza hoş geldin. İyi eğlenceler
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.