Jump to content
Türk Anime TV Forum

Singularity

Üyeler
    834
  • Son ziyareti

• Başarı

11

Singularity kullanıcısının son zaferi 3 Haziran 2018

Singularity en beğenilen içeriğe sahiptir

Singularity hakkında

• Derece
    Level 8
  • Doğum tarihi 22-05-1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

48.106 kez ziyaret edildi
  1. ileride yarış oyunu yaparsam kesin bunları kullanacağım
  2. abi çok hoş ya müzikte on numara:

Spoiler

3. Singularity

Yeni Türkçe Görsel Roman Çeviri Projeleri

If my heart had wings i de inşallah çevirirsiniz kolay gelsin
  4. Singularity

Doğum Günü Kutlama Bölümü

@Black Angel Nice mutlu güzel yıllara
  5. Öncelikle sanırım bu benim bu forumdaki ilk konum konumuza gelirsek çoğumuzun yaşadığı ve bilmediği anime yada başka bir dosyayaı indirirken "Google Drive kotanız aşıldı" uyarısı aldığınızda bu uyarıyı nasıl aşabileceğinizi kısa ve olarak anlatacağım: 1-) Öncelikle google drive linklerine tıkladığımızda genelde bu veya bunun gibi hatalar alırız: 2-) O sayfada bulunan linki seçip en sağdaki üç nokta işaretine gelip daha sonra Drivem bölümüne ekle diyoruz : yada bu şekilde olabilir : 3-) Dosyamızı ekledikten sonra dosyamız Drive'ım adlı bölüme gelir. Bu bölüm en solda en üstte bulunmaktadır: 4- Drive Bölümüne gelen dosyamıza sağ tıklayıp kopya oluştur seçeneğine tıklıyoruz: 5-) Dosyamızın 1 adet kopyası oluşacak daha sonra bu kopya dosyaya sağ tıklayıp indir seçeneğine tıklıyoruz: 6-) Daha sonra şöyle bir yazı beliriyor buradan kırmızı alanla işaret koyduğum bölümü siliyoruz.(Sildiğimizde rar dosyası olarak indirmeye başlıyor öteki türlü dosya formatı ile uğraşırsınız.) Ve sonunda kota muhabbeti ortadan kalkıp dosyamız indirmeye başlıyor.
  6. Singularity

Nickinizin anlamı?

Daha önce Singularity nickini yazmıştım 2006 dan beri kullanıyorum bu seferde kullandığım diğer nicklerin açıklamaları: Alicemare : rpg maker ile rpg oyunu yaparken (evet ozamanlar oyun yapıyordum) kullandığım lise yıllarından kalma oyunun anakarakterine uydurduğum isim (kendisi vampir avcısı olan bir vampirdi.) steamdeki Alicemare oyunu ile alakası yok çünkü ilk adı Alicemeire idi.Sonra nick olarak kullandığımda arkadaşlar bana arisu diyordu :D Viltiz Rokas : Litvanya dilinde Viltis Rokas Ümit Kaya demek ben onu Viltiz olarak değiştirdim. ama sonra gördüm ki Viltiz dahil bütün nicklerimi almış millet bari viltizin anlamını bil adam ismimi bile almış haberi yok :D
  7. Singularity

( 01 / 01 ) Godzilla 1: Kaijuu Wakusei

Çocukluğumuzda filmleri vardı ozamanlar hem korkar hemde izlerdik elinize sağlık
  8. Singularity

İyi ki Doğdun Sinsine

@Sinsine nice mutlu güzel yıllara yeni yılda umarım daha güzel huzurlu günleriniz olur siteye verdiğiniz emeklerinizden dolayı teşekkürler umarım buralarda hiç eksik olmazsınız :))
  9. Singularity

( 61 / ?? ) Black Clover (TV)

Yeni bölümler için ellerine sağlık
  10. Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

Spoiler

AD5pEq.jpg

11. Singularity

Doğum Günü Kutlama Bölümü

@Toprakezgi nice mutlu güzel yıllara Torpak
  12. Singularity

GÜVENLİK!

Öncelikle büyük harflerle konu açmak forum ortamlarında yasaktır bağırmak anlamına gelir, konuya gelecek olursak sanırım sorun var yetkililer sorunu çözer biraz beklemelisiniz iyi forumlar.
  13. uzun süre adını unutup aramıştım dinlendiğim hoş müziklerden
  14. Duş alırken hep bu sahne geliyor aklıma yaa :DD

Spoiler