Jump to content
Türk Anime TV Forum

Singularity

Üyeler
    816
  • Son ziyareti

• Başarı

11

Singularity kullanıcısının son zaferi 3 Haziran

Singularity en beğenilen içeriğe sahiptir

Singularity hakkında

• Derece
    Level 8
  • Doğum tarihi 22-05-1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

47.117 kez ziyaret edildi
  1. Singularity

İyi ki Doğdun Xpector

nice mutlu güzel yıllara
  2. Singularity

( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji

Ellerine sağlık nice serilere :))
  3. Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

Spoiler

4. Damadın babasından kemikten kolye: 

Spoiler

45696454_2116143368406762_46874078852887

1. Gallardo

Gallardo

Gelin ''çatlayın da patlayın en farklı düğün benimkisi'' demiş midir acaba :D

5. Singularity

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı !!!

Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istilâle timsal olmuş ve olmaya devam edecek bir milletiz. Cumhuriyetimiz kutlu olsun.. 🇹🇷🇹🇷 (Ayrıca bugün özel bir gün benim için annecim ne güzel bir günde doğmuş.)
  6. Sousei no Onmyouji anime tüm bölümler steamde 147tl ne bu fiyatlar boss ?

1. LeornKayn

LeornKayn

Capanlar parayı sever

7. Komşunun netinden çaktırmadan anime indirmeye çalışıyorum telekom beni ne hallere düşürdün :depressed2-onion-head-emoticon: inene kadar adam neti kapatmazsa bugünde yırttık 

8. Youre my lethe. Bunu dinleyipte müziğine aşık olmayan insan yoktur kendimi bildim bileli favori şarkım.
  9. Singularity

( 57 / ?? ) Black Clover (TV)

Size çevirmenlerinde insan olduğunu robot olmadığını onlarında bir hayatları olduğunu başka işlerinin sorunlarının olabileceğini bazı bölümlerin geciktiğinde saygı duyulması gerektiğini beklemeyi öğrenmeyi bir türlü anlatamadım 2003 ten beri takıldığım forumlarda ya bende anlatım bozukluğu var yada karşımdakide ne var bilemiyorum.. Yeni bölüm için ellerine sağlık netim yokken çok uçurum olduğu için baştan izleyeceğim sanırım biraz unuttum :))
  10. Singularity

( 06 / 27 ) Lodoss-tou Senki: Eiyuu Kishi Den

@SinsineHadi inşallah gelsinde ben çölde çıplak koşan tavşan gibi atlarım konuya tekrar kolay gelsin
  11. Singularity

@Sinsine şimdilik bunları listeye alıyorum çünkü telekomcuğumun parası bitmiş(trilyonları götürürken) bana altyapıyı hala sağlamadı ama kesin izleyeceğim :))
  12. Singularity

Bu tür hoşuma gidiyor listeme aldım şimdiden yapım yayın vede bilimum yerlerde emeğin için teşekkürler
  13. Singularity

(12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Yeni bölüm için ellerine sağlık 🙂