Jump to content

Golge_Kaze

Kayıtlı Üye
  • Content Count

832
  • Last visited

• Days Won

20

Golge_Kaze last won the day on June 11

Golge_Kaze had the most liked content!

About Golge_Kaze

• Rank
    Level 8
  • Birthday 09/19/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap Okumak
    Yazı Yazmak
    Müzik Dinlemek
    Anime ve Film izlemek
    Satranç Oynamak

Recent Profile Visitors

77,392 profile views
  1. Yo minna? Nasılsınız? Bugün sizlere Hilda’dan sınavlar hakkında bir güncel getirdik. Ayrıca Boyfriend of the Dead serimizin 196-200. bölümleri var! Güncel yazısına ulaşmak ve seriyi indirmek için: Tık Gitmeden Cat’s Bride serimiz hakkında Ninfu’dan sizlere bir mesaj bırakıyoruz: “Selamlar. Cat’s Bride’ın editörüyüm. Bir süredir bölüm gelmiyordu ve bir süre daha bölümlerin düzensiz olacağını söylemeye geldim. Dersler sebebiyle bu sıralar yoğunum. Seri bitmeye yaklaştı ve ben de bir an önce bitmesini istiyorum fakat biraz uzayacak gibi görünüy
  2.  Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanlar bu kim demesin diye not edeyim: Ben Ancaks)

3. Sizlere Hilda'nın "Kendimize yeni artılar eklemek.." temalı güncelini getirdik ; ) Ayrıca bu haftaki bölümleri vermeden önce mini bir Cat’s Bride duyurusu getirdim. Ninfu müsait olmadığı için bugün bölüm veremiyoruz ne yazık ki : ( Ninfu müsait olduğunda bölümü verecektir, anlayışınız için teşekkür ederiz ❤ Bu haftanın bölümleri: Tama no Gohoubi 09, Boyfriend of The Dead 190-195 Güncele ulaşmak için: Tık
  4. Bu hafta izlere Hilda-sama'mızın Korku Oyunları ile yaşadığı dramı anlatan güncelimizi getirdik < 3 Ayrıca hem Himitsu'nun yeni yaşını kutluyor hem de sağlıklı bayramlar diliyoruz < 3 Güncele ulaşmak, bu haftanın bölümlerinden haberdar olup, indirebilmek için: Tık
  5. Bu hafta sizlere Fushigi Yuugi animesinin 2. OVA serisini getirdik. 6 bölümlük OVA’ların çevirisi uzun zamandır elimdeydi, Tulkas’a çeviri için çok teşekkür ederiz ❤ Bilgisayar sorunlarım yüzünden anca bu arada encode edebildim. Umarım beğenirsiniz, yorum ve eleştiriler için Discord‘umuza uğramayı unutmayın 😉 Bu hafta manga-webtoon serilerimizden Boyfriend of the Dead 185-187. bölümler var. Yoğunluk sebebiyle Cat’s Bride veremedik, gelecek güncellerde telafi etmeye çalışacağız ^^ Aksini duyurmadığımız sürece serilerimiz devam etmektedir ; ) Hilda'mızın yazdığı doğaçlama
  6. Bu hafta sizlere Hilda’nın kaleminden, sıcacık içten bir güncel getirdim. Bu aralar, bazılarımızın duymak istediği sözler, yalnız olmadığımızı hissettiren sözler için teşekkürler Hildagarde-sama <3 Bu hafta sizlere bu bölümleri getirdik: Boyfriend of the Dead 182-184, Cat’s Bride 73-74, Tama no Gohoubi 07, All That We Hope to Be 38-44 Bölümlere ve güncel duyurularına ulaşmak için: Tık
  7. Aegisub siteyi kapatmış ya :// Elinde set up dosyası ya da indirebileceğim düzgün link bilen var mı? :help-onion-head-emoticon:

8. Yo minna ^^ Nasılsınız? Sizlere bu hafta Hilda-sama'mızın yazdığı doğaçlama güncel ile, Cat's Bride 65-70, Boyfriend of the Dead 180-181, Tama no Gohoubi 06. bölümleri getirdik. Bölümlere ve güncel duyurularına ulaşmak için: Tık Önemli not: Serilerimizi MangaTR ve MangaDex’e yüklemekteyiz. Bunun dışında yayınlayan sitelere karşı hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Saydığım iki okuma sitesi dışında sorduğunuz çeviri sorularına yanıt vermemekteyiz. Eğer bir site serilerimizi creditsiz yayınlıyor ya da çevirdiğimiz bir seri üzerinden para kazanıyor
  9. Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta Hilda'nın sınavları olduğu için güncel yazısı bendendi! Biraz son günlerde aklımdan geçen şeylerin bir kısmını sizlerle paylaşmak istedim. Günceli okumak için ve bölümlere ulaşmak için: Tık Bu haftanın Bölümleri: Cat's Bride 63-64, Boyfriend of the Dead 175-179, All That We Hope to Be 32-37 Gitmeden, sınavları olan öğrencilere bol şans dilerim! < 3 -Gölge-
  10. Bu ara HoneyWorks'ün şarkılarını çevirmeye taktım, uzun zamandır takip ettiğim bir müzik yapım grubuydu ama şarkılarına pek el atmamıştım. NovelAozora'da bir novelini çevirmeye başlamışken (novele bakmak isteyenler için: Tık) şarkılara da el atayım dedim. Son çıkan filmi bu yıl bitmeden izleyebilmeyi umuyorum :') İlgisi olanlar vardır belki, buraya da şarkı çevirilerini bırakayım: Tık Bu arada Anime OST çevirisi sayımız 100 olmuş! Bu zamana dek blogumu takip eden, benden çeviri isteyen, gelişmem için bana önerilerde bulunan herkese teşekkür etmek istiyorum <3 İyi ki varsınız &l
  11. Bu ara niye her yerden spoiler yiyorum acaba...

12. Yo minna ^^ Bu hafta sizlere, Hilda'nın biraz sınavlar biraz günlük hayat hakkında kısacık notlar bıraktığı bir güncel getirdik.. Ayrıca bölümlerimiz arasında, Cat's Bride 62, Tama no Gohoubi 05 ve Boyfriend of the Dead 173-174. bölümler var : ) Sınavları olan tüm arkadaşlara bolca başarı ve şans diliyoruz, ganbatte < 3 Güncel Linki: Tık Discord Linkimiz: Tık -Gölge-
  13. Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu güncelde Hildagarde'a fazlasıyla katıldığım bir yazımız var. Ayrıca bloga Tama'nın birinci cildini ekledik <3 Bunun dışında Boyfriend of the Dead 169-172 ve Cat's Bride 61. bölümler var ;) Güncele ulaşmak için: Tık
  14. Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta sizlere okurken "keşke daha uzun olsa" dediğim, Hilda'nın yazdığı bir "motivasyon" güncelini getirdim Ayrıca bu güncelde Cat's Bride 60. bölüm ve Boyfriend of the Dead 167-168. bölümler de var ; ) Günceli okumak ve bölümleri indirebilmek için: Tık
  15. Hesabım şifremi unuttuğum için kilitlenmişti, çok şükür girebildim foruma :')

1. Show previous comments  2 more
    2. Perfectum

Perfectum

Ben sen bıraktın gittin sandım Anka hoşgeldin. :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hoş buldum :D Şansıma eski e-mail adresimi hatırlıyordum :') Uğramaya çalışırım :D
      Ben de bundan sonra yazacağım şifreleri :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:
      Çoğu şeyi bırakabilirim ama forumdan kolayca kaybolmam Perfectum :D

4. pegasusejder

pegasusejder

@Ancaks tabii her zaman muhabbete açığız. :) 

Haha işte gerçek bir forum üyesi. :)

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.