Jump to content
Türk Anime TV Forum

Nyoteida

Üyeler
    268
  • Son ziyareti

• Başarı

6

Nyoteida kullanıcısının son zaferi 25 Eylül

Nyoteida en beğenilen içeriğe sahiptir

Nyoteida hakkında

• Derece
    Level 2

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://tumitutscanlation.tumblr.com

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    http://mydramalist.com/dramalist/Nyoteida
    https://myanimelist.net/profile/Nyoteida
    http://www.vikitap.com/profil/Nyoteida-275306

Kullanıcı Sistem Bilgileri

• IPB Sürüm
    www.facebook.com/tumitutscan

Son profil ziyaretçileri

16.994 kez ziyaret edildi
  1. Kanal 7'deki dizilerden sonra içimden geçirip duruyordum. Başka bir şey isteseymişim olacakmış. 😄 G.Kore dizileri (özellikle tarihi) sevenlere duyurulur!

Spoiler

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ALEJANDRO

ALEJANDRO

@Nyoteida  Kanal7 nin profesyonelce bir şey yapacagına inanmıyorum açıkcası.+ Rtuk var.Dublaja çevirirken Küfürlü veya Argo Olan Konusmaları Ya 'Lanet Olsun' Ya 'Kahretsin' Gibi dublajlayacaklar ve tamamen orjinallikten Çıkar.

3. Nyoteida

Nyoteida

@ALEJANDRO Yalnız ben TRT'den bahsetmiştim. :) Ayrıca Kanal 7'nin seçip yayınladığı diziler zaten seslendirmesinde sansürlük içeriği bulunmayan, ailecek izlenebilecek dizilerdi. Güney Kore'de de televizyonlarda argo ve küfür ya hiç olmuyor ya da sansürleniyor. Kaldı ki küfür ve argonun sansürlenmesinin seyir zevkini katledeceğini düşünenleri de anlamıyorum. Orijinallik meselesi farklı bir konu.

4. ALEJANDRO

ALEJANDRO

Trt de aynı bana göre Pek değişen bir şey yok.Gerçi neyi tartışıyoruzki Zevkler uyuşmayabilir. Açıkcası ben dublaja karşıyım.Altyazılı izlemek hem daha mantıklı yeri gelir avantajda sağlar.

2. Yüreğimde hüznün habercisidir bazen tek sözün... Ben ağlarken bilirim senin de gülmez yüzün... Suya damlatılan bir damla mürekkep gibi geleceğim. İçine düştüğüm anda kaybolduğum büyük bir umman... Kıyısı belli olmayan bir denizdeyim şimdi. Attığım kulaçlar boşuna, biliyorum. Artık yorgunluğumla mücadele edemiyorum. Galiba ölüyorum. İşte böyle şarkılar hep ilham. 🙂
  3. BAYILDIM! 🙂 

Spoiler

1. LeornKayn

LeornKayn

Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Spoiler
      Spoiler

9844058226738.jpg

4. Hayalimdeki teklif 😍🤣 

Spoiler

LDj97a.jpg

1. Singularity

Singularity

Onu bilmemde benimki kesin böyle sjshssvsnsb

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcTIgGm10DRgG-8ozY5aYKV

2. LeornKayn

LeornKayn

Nyoteida foruma girip ilişki içerikli durumlar paylaşmayalı çok olmuştu vakti gelmişti...

ooo

zammmaan 

:cheer1-onion-head-emoticon:

3. Nyoteida

Nyoteida

@Singularity seninki de hiç fena değilmiş gerçekten. 😂 @LeornKayn seni anlamak için kendime simultane çevirmen tutmam gerektiğine artık kesin kanaat getirdim.

5. Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine dostum, kimisine sırdaş, kimisine yoldaş. Görüyorlar seni ama sana bakmıyorlar. Duyuyorlar ama dinlemiyorlar. Anlamıyorsun çoğu şeyi, belki de anlamlandıramıyorsun. Paylaşmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çünkü aslında çok yalnızsın, etrafın sadece insan kalabalığı... Büşra filminden.

1. uchitachi

uchitachi

Kalabalığın içindeki yalnızlık, yalnızlıktan sayılmaz mı? Etrafımızdaki insanların sayısıyla mı ölçülür yalnızlığımız? Yalnızlık sayılarla alakalı mı? Yalnızlık bu değilse eğer, ben hiç yalnız değilim. Eğer buysa vay halimize...

6. "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olur."

7. OST'ler kadar beni duygulandırabilen başka G.Kore şarkısı yok...
  8. Türk popu içerisinde "sanatçı" diyebileceğim nadir kadınlardan.
  9. Spoiler

1. LeornKayn

LeornKayn

Lanet olası ilkokul vakitlerine döndürdün yan masada sürekli şu ... şu ... garip takma isimli arkadaşı dinliyorlardı bir rockçı adam için en büyük eziyet bu adamın şarkıları.

2. Nyoteida

Nyoteida

Lanet olsun demeyeceğim lise zamanlarımdı. Rock ya da rap, önemli olanın müziğin türünden ziyade ruha dokunabilmesi olduğunu düşündüğüm için şarkıları eziyet olan sıfatlandırmayı doğru bulmuyorum. Hoşuna gider veya gitmez, ona göre dinler ya da dinlemezsin. 🙂 

10. Bana diyorsun ki beni affet... Sen hiç içinden kurt çıkan elmayı gönül rahatlığıyla yemeye devam edebilir misin?

11. Mana ağır bir yüktür. İnsanlara taşıyamayacakları manalar yüklemeyin.

12. forumanimekeyfi'ne üye olan biri rica etsem bana ulaşabilir mi?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ben üyeyim, isteğin nedir