Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
    6.890
  • Son ziyareti

• Başarı

116

Amygirl kullanıcısının son zaferi 15 Eylül

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Derece
    Final Boss 8)
  • Doğum tarihi 11-05-1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

394.388 kez ziyaret edildi
  1. Amygirl

Guomin Laogong Dai Huijia

Çeviren ekip Origami subs bence onlara sormalısınız
  2. Amygirl

( 03 / 24 ) Hinomaruzumou

Endingi direkt çalar saat müziği yapıyorum :D Seriye bayıldım :D Elinize sağlık Orhan ve Sine
  3. Beni kim banladı?

1. Amygirl

Amygirl

Özel mesaj denen bir şey var milletin duvarını lüzumsuz yere meşgul etme. Söylemiştim banlayan kişiyi. Gidip chatangodan kendisine ulaş.

4. Chunqing Yatou Huolala

Bu manhua yı neden 170 chapter okudum bilmiyorum... 244 chapterla ongoing olması yıldırdı sıfır konu ile bu kadar uzatılmaz bir seri

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Bad boy değil o megalıman hödük... Bad Boy Totally Captivated daki Makyoul gibi olur

3. Esora

Esora

oy ilk kez gördüm okuyım bunu da :cheer1-onion-head-emoticon:

var mı bad boy önerin onee chan

4. Amygirl

Amygirl

Totally captivated yaoi baco o sana ağır gelir :D

5. Abla benim banım ne zaman açılcak. Chat adım claymorekiller

1. Amygirl

Amygirl

Cicikedi banlamış ona sorman gerekir

2. Enesimo1

Enesimo1

ne zaman aktif olur peki?

6. @kawaii kereste keleeeeeğğğğğ doğum gününmüş gelmez de oldun foruma 😞

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Fuki’yi özledim. ☹️☹️

7. Grand Blue mangasını okurken de animesini izlerken de nedense hüzünleniyorum... Kendi üniversite hayatımı çok kasvetli geçirdiğim için insan yaşlandığını hissediyor...

2. Amygirl

Amygirl

Di mi bir de mühendislik fakültesi öğrencisi bunlar 😄 Japonyada okul süresi olarak ve imkanları dahilinde öğrenciler part time çalışabiliyor para yeterli geliyordur. Aslında değinmek istediğim şey alkol ohh eğlence falan değil. Seçilen yanlış arkadaşlıklar, hayatın en güzel yıllarında ders kaygısı ile kütüphanede sabahlama, melankolik ikili ilişkiler, spordan tamamen uzaklaştıran imkansızlıklar gene bizim fakültede yoktu hocaların din dil ırk kıyafet seçimleri sebebi ile sana takması tutup başarılı olsan da seni dersten bırakması kısacası kendi adıma dersem 28 yıl boyunca hiçbir zaman yaşımı yaşayamamış olmam üzüyor.

3. Barış

Barış

o dert bende de biraz var. benimkisi biraz yanlış okul tercihi yapmam. tercihler listemi en son temize çekerken okuduğum bölümü aslında gitmem gereken yerin üstüne çıkardım  ve farklı okula gittim. resmen lisedeki dersane ve okul çevremin yarısı asıl gitmem gereken yere gitmişti. okuduğum okulda hiç tanıdığım yoktu, sıfırdan çevre yapmam gerekti. hala içimde burukluğu vardır. eğer o saniyelik değişikliği yapmamış olsaydım en iyi arkadaşımla sıra arkadaşı olacaktık, şuan hayatım bambaşka olacaktı.belki anime dünyasına hiç girmezdim. ünide arkadaşın önerisiyle one piece'e başlamıştım. ama ben yinede şuan mutluyum. önemli olanda o

4. Amygirl

Amygirl

Hahahha ben yanlış yaptığım herhangi bir soruyu boş bırakmış olsaydım bambaşka bir hayatım olacaktı. Herkesin böyle bir hikayesi var kader kısmet... Belki şu anki bizi biz yapan şeyler bunlardır. Ama daha eğlenceli üniversite hayatım olsun isterdim. 

8. sensei hataraku saibo izliyo musun? tıp ile alakalı insanlardan çok beğeniyor ve isabetli olduğunu söylüyorlar.

1. Amygirl

Amygirl

Birinci bölüme göz attım trombositler saykoooo evet gayet mantık çerçevesinde hatta bakteri direnci, antijen sunumu olayı bile var güzel seri izleyeceğim

9. Diamond no Ace seni izlicem olum :gameaddictplz:

1. Gallardo

Gallardo

Miyuki Kazuya'nın çizimleri 👍

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende haikyuu için düşünüyorum aynı şeyi 🙂

3. Amygirl

Amygirl

Baseball bilmediğim için açmadı sanki beni bakalım 😕

10. Amygirl

Selam gençler 90's nesil geliyor.

Hoş geldin Can Umarım kalıcı olursun
  11. Amygirl

( 12 / 12 ) Souryo to Majiwaru Shikiyoku no Yoru ni...

Emeği geçen arkadaşlara önce emekleri için sonra bu animeye maruz kaldıkları için teşekkür ediyoruz
  12. Vascooooooo adamsın!!!!!

2. Amygirl
    3. sShoguNn

sShoguNn

Webtoon ilk defa duydum baktım kore animesi mi çizimi mi öyle bişeymiş 😄

4. Amygirl

Amygirl

Pc yapımı Kore manhwası işte renkli oluyor

13. Amygirl

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Beş yıl önce yazdığım ilk on u düşünüyorum hahahah şu an çoğunu havalı bulmuyorum nasıl değişmişim yawww Valla sıralayacağım karakterler içinde tipi ile havalı kişiliği ile havalı ayrı ayrı tipler var 1) Dante (Devil May Cry) 2) Teresa (Claymore) 3 Archer ( Fate Stay Knight) 4) Mikoto Souh (K) 5) Rika Minami (HOTD) 6) Aomine (Kuroko no Basuke) izlemedim bile adamın tipi her türlü havalı 7) Balalaika ( Black Lagoon) 8 - Ichiya san ( Fairy Tail) maaannnnnn 9) Usui Takumi ( Kaicho wa Maid sama) 10) Ciel Phantomhive (Kuroshitsuji)
  14. Amygirl

Herkese Selam!

Hoş gelmişen Demet
  15. Amygirl

Beyler Narutoya Benzer Anime Arıyorum Belki Bir Tık Daha komik Olabilir

Anime istek ve önerileri adlı konumuz mevcut Konu kilit