Jump to content

explorer

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

explorer hakkında

• Doğum günü 2 Eylül

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

explorer üyemizin başarıları

1. daha iyi bir alternatifi kanıtlamadıkça devam eder
  2. yok ya sadece şu sıralar haleti ruhiyem bu şekil. naber nasıl gidiyor teşekkür ederim, fiziksel bişey yok ya sadece hayat zorluyo D
  3. sa
  4. NFT al-sat işleriyle ilgileniyorum bikaç aydır eğer şansım yaver giderse para işi hallolur belkide gitmezse hastanelere felan başvurucam biyolog olarak, gibi d
  5. ilerleme kaydettinizmi peki bende işsizim hala, duruma göre yakında iş bakmam gerekecek, yurtdışı için para kasmaya çalışıyorum da zor gibi umarım hoşuna giden bir işe girebilirsin
  6. iyi gibi denebilir, daha iyisi için uğraşıyorum sende durumlar nasıl hoş buldum, kendi halimde uğraşıyorum borçlarımı ödemeye, iyi sayılırım sağlığım yerinde sen neler yapıyorsun, iyi misin, umarım sağlığın yerindedir hoşbuldum teşekkür ederim iyi olmaya çalışıyorum elimden geldiğince, umuyorum ki ilerde refaha ulaşacağım NFT dediğimiz şeylerle d şuan fena değil durumlar sen nasılsın
  7. selamlar uzun zaman oldu buraya girmeyeli
  8. selam arada gireyim buraya, kusura bakma hocam pek giremedim foruma umarım akıl sağlığına kavuşmuşsundur
  9. teşekkür ederim bende iyiyim Bende iiyim D öyle bi geçerken uğradım, kaliteli anime kalmamış ya S Genel itibariyle iyi gidiyor, seni sormalı baya oldu konuşmayalı Hoşbuldum mutaika man, iyiyim, teşekkür ederim. Sen nasılsın, nasıl gidiyor hayat? Hala aynı mısın, değiştinmi yaş, karakter vb
  10. sa nbr
  11. Valla kaç zamandır girmeye çekiniyordum ama geçenlerde niye ben kimseyle konuşmuyorum dedim, bir sosyallik isteği belirdi içimde, birde geri gelmeyecek eski günlere özlem duydum ve buradayım böylece d kötü değilim ama iyi olmayı görmekde kolay değil, yaşıyorum öylesine, sen nasılsın ? eyw brom, teselli ettin beni biraz daha az takıcam artık bu konuyu
  12. gene profil resmimi hd yapamadım D selam millet
  13. iyilik, sen nasılsın iyi, öyle bi geçerken uğradım iyiyim ben sen nasılsın
  14. hisashiburi dana
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.