Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,277
  • Last visited

• Days Won

164

Everything posted by Amygirl

1. Açılan konuların çoğunu incik boncuk incelesek de foruma sabahtan girsem yanlış yere açılan konuları silmem akşamı bulur. Yanlış bölüme açışan konular silinir.

2. Kullandığınız kelimelerden birkaç tanesi kontrole tabi ise disquss moderatörlerinin onayına gidiyor yorumunuz. Uygun ise yükleniyor. Değilse siliniyor
  3. Konuyubu kadar alakalı bir yere açtığınız için sizi tebrik ediyorum
  4. Discordda çok yerde yokum ben yaaa bir Heterofobianın dcsinde takılırım aktif
  5. "Daşş gibi yastıklar" bu da iyi oldu sjjdjd
  6. Geçen gün Makuro no Danshi diye bir anime gördüm Türkçe çevirisi "Yastık Çocuklar" ve animeye başka bir ad bulamıyorum
  7. Hoş geldin, Eren. Forumumuzda lanlı lunlu konuşmuyoruz, ona dikkat edelim
  8. @ANGELADEATH konuyu uygun yere açalım. Açılmayan, izlenmeyen animenin Türkanime etkinlikleri forumunda ne işi var? @Caprihorn isim vermemişsin ama başka anime izleme sitelerinden üstü kapalı da olsa bahsetmeyelim
  9. Miyazaki'nin tüm filmlerinde ana karakter kadın gerçekten de bunu sen söyleyince fark etmem de :D Listede sevmediğim kadın karakter pek yok ama geneli vasat. Erkekler vasat mı seviyor yoksa deyip taşlanacağım hahahha En büyük sevincim listede Elizabeth olmayışı
  10. @nolahseverm kötü niyetli davranış ve kabalık sebebi ile banlanmıştır. Üzüyorsa siz de çikolata yiyin.
  11. Büyük sitelerin top 50 si normalde kolay kolay oynamaz. Kimetsu no Yaiba, Violet Evergarden gibi çıkış tarihi yakın olmasına rağmen ilk sıralara oturmuş animeler bence büyük başarı oluşturuyor. Tek bir gözle bakmamak lazım. Sonuçta çoğunluğun verdiği oy bu. Bir şeye çoğunluğun sempati duyması o şeye antipati duyulmasına da neden olabiliyor. "Bu anime neden bu listede? Bu karakter bu kadar iyi miydi?" diye sorarken fandomlarından bağımsız değerlendirmek gerekmekte. Bir de yıllar geçmesine rağmen ilk 50 den hiç çıkmamış animeler ve karakterler var. Asıl değerli olan da o
  12. Merhaba arkadaşlar, Sonuçları duyurmadan önce katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ederiz. İşte sizlere site izleyicilerinin genel profili: Ankete toplamda katılan sayısı: 5829 En çok tercih edilen 3 tür: 3) Slice of Life (%30,5) 2) Seinen (%42,0) 1) Shounen (%82,1) En çok tercih edilen 3 içerik: 3) Komedi (%45,9) 2) Doğaüstü (%56,0) 1) Aksiyon (58,8)
  13. Yuuko - xxxHolic ya da Tsubasa Cronicle
  14. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

1. Show previous comments  15 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl çook iyi olur abla, bu naçizane kulunu mutlu etmiş olursun. :) Dün Ezgi, Beytize falan iyi kaynattık yine, seni de aramızda görmek isteriz. :(( İnşallah yakın zamanlarda müsait olursun. :wow2-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Aynen, yanlış hatırlamıyorsam Colla tv'de de olması lazımdı hafızamı tazelemem lazım en son hatırladığım  "ameyyjiing" diye bağıran bir adet utangaç Betcchi:wow1-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

Aynen Colla Tv deydi :D

15. Konunun sahibi onları uygun görmüş kendi zevklerine göre ve başkalarının zevklerini de göz önüne almış. İnsanların zevklerine kötü diyeceğinize kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. Animeye başlayanların kişiliğine göre anime önermek daha mantıklı. Mesela mesleğim gereği kohailerime çoğunlukla Monster öneririm ki normalde ilk izletilmesi gereken animelerden değildir. Ancak ana karakterin bir beyin cerrahı olması ve polisiye gizem olması tıpçıların ilgisini çekebiliyor. Mesela gothic bir kohaim de ben izlerken tesadüfen görüp HxH ye başlamıştı. Kimin neyi seveceği belli
  16. Saiki Kusuo Ayrıca neden bebişkomun kadın cosplayerları var :( bir önceki sorun için söylüyorum :(
  17. Discorddan disquss moderatörleri ile görüşünüz. Buradan onlara ulaşmanız biraz zor
  18. 5200 katılımla tam gaz ilerliyoruz. 24 Şubat'a kadar güzel bir katılım sayısına ulaşacağız. Herkese teşekkürler
  19. İçerisinde hard erotizm vahşet ve işkence içeren seinenler ve joseiler de mevcut. Biraz tür karmaşası yaşanmış sanırım. Her çıplaklık barındıran anime ecchi değilse her seks barındıran anime de hentai değildir. Değinilen animeler tartışmaya yer açacak animeler olduğu için ve bilinçli izleyiciler tarafından yeteri kadar açıklama yapıldığı için konu kilit.
  20. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

1. Show previous comments  14 more
    2. Caprihorn

Caprihorn

@pegasusejder Tamam.:waiting-onion-head-emoticon:

@Amygirl Abla geçen benim imza sorununu çözdüğün için teşekkür ederim.İşin vardır diye özelden yazmak istemedim.(bayağı geç bir teşekkür oldu kusura bakma):muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder Allah seni naapmasın :thank_you__onion_by_elcerbero:

@Caprihorn ne demek :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl bilmem naapmasın acaba? Ne yapayım bende böyle ponçik bir insanım. :waiting-onion-head-emoticon:

21. Sarı kartı bana değil myalde ilk 50'ye girdirmeyenlere çıkar bebişim
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.