Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
    6.959
  • Son ziyareti

• Başarı

144

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

bu karakterin adını bilen yazabilir mi?

Fan art gibi
  2. Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim :what-crazy-rabbit-emoticon:

Jojo Part 5 te neredeyse sezonun sonuna kadar suratını tipini görmediğimiz ama merak ettiğimiz ana kötü karakterin sesini duyar duymaz Anaaaa Katsuyuki Konishi değil mi bu diyip sonra Jojo da seslendirme yapmış mı gerçekten de deyip bakmak ve ana villainin suratını görmek :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 

Bu spoilerım hep Zeynep Onna yüzünden :suicideoniplz: Hayret bişi :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

3. İlgili uyarı tarafınıza yapılmıştır Forumda disquss moderatörü yoktur. Türkanime discord sunucusundan @disquss moderatörü şeklinde taglayarak yardım alabilirsiniz. Forum kurallarını okuyunuz, konu kilit
  4. Amygirl

Sizin aranızda olmaktan mutluyum

Hoş geldin Erdem
  5. Amygirl

Selamlar,

Hoş geldin Karahan ^^
  6. Amygirl

Bleach

Tek bir arca 13 bölümlük anime yapacaklar muhtemelen Neyse buna da şükür
  7. Amygirl

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Tokyo Ghoul her şeyden önce fanlarının sempatisi sebebi ile antipati uyandıran bir anime.
  8. Amygirl

Anime ismi

K on dan bu karakter
  9. Amygirl

Sohbet Nereden?

Site ana sayfada discord yönlendirmesi mevcut
  10. Amygirl

Merhabalar

Hoş geldin Burak :)
  11. Parti kur oy verek, öl de ölek reyizzz :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

l4YjDB.jpg

1. Gallardo

Gallardo

Ohannes gute!

2. Perfectum

Perfectum

Bu bölümde harikaydı. Çok iyi ilerliyor :)

Spoiler

Hele Beru'yu diriltmesi bence asıl orası ohannes :D

12. Amygirl

Merhaba

Hoş geldin Ozan
  13. Amygirl

Selamlar ben Samet

Hoş geldin Samet
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Eline sağlık Emel, Trinity Blood ve Dead Leaves listeme aldım.

Bu arada vampir animesi olarak izlemediysen  Vampire Hunter D: Bloodlust filmini öneririm. Türkçe altyazısı biraz kötü ama

2. Amygirl

Amygirl

Aldım listeme teşekkür ettim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

14. Ya zaten animelerde özellikle müzik animelerinde kullanılan müziklerin hemen hepsi Japonyada müzik yapan insanlara ait. Nana nın Anna Tsuhiya sı Olivia sı gibi Japanyaya giderseniz konserlerine denk gelmeniz olası Carole and Tuesday gibi müzikleri sadece o anime için yapılmış olanlar ya da yapay ses ile yapılan müzikler için üzücü canlı performans görememek :( Animelerdeki bandler bir yana dursun. Bir gün Onmyouza yı görmek isterdim canlı performansları ile. Şöyle çıkıp kimonolarıyla saçlarını sallasalar önüme önüme ben sahneninen önündeyken keleeeee
  15. Amygirl

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Orijinalliğe önem vererek artık anime izleyemiyorum Her sezon ortalama 5 seri ilgimi çekiyor ama toplasam 2 sini izliyorum.
  16. Amygirl

Merhaba ^^

Hoş geldin Niran
  17. Amygirl

Zengin içeriğe sahip webtoon siteleri

Saydıklarının çoğunu biliyorum mesela Light and Shadow favorilerimdendir ama shoujo webtoonlarda benim sıkıntım konuyu çok uzatmaları :D Bu konu hakkında bir blog yazım mevcut :D http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2019/12/bir-takm-romantik-webtoon-onerileri-ve.html
  18. Amygirl

Kitap şeklinde badılmamış olanlara webtoon deniyor işte genelde renkli oluyorlar Vallahi hangisinin Türkçe çevirisi var bilmiyorum ki :D en son Till Our Lips Touch diye bir shounen a okudum çok iyiydi
  19. Amygirl

Okuduğum webtoonları Türkçe çeviri yapan ekiplerden pek fazla okumuyorum. Lookism'i emirsubsdan okuyordum Lookismin final vermesini bekliyorum. Tamamlanınca devam edeceğim. Onun dışında So I'm Married an Antifan'ı hayalisticten okuyorum sebebi yabancı kaynaklar onlar kadar güncel vermiyor. Yabancı site olarak genelde kullandığım site mangago'dur. Webtoon listemi de orada tutuyorum. Onun dışında bazı yabancı çeviri ekipleri mangagoya küsüp mangadex'den devam edebiliyor. Mangagoda bulamıyorsam ya da çevirisi yarımsa orayı kontrol ediyorum. Bunun dışında bazı webtoonları konusunu çok beğenmişsem siteyi aşmış artık uygulama üzerinden güncel paylaşıyorlarsa telefonuma özel uygulama indirebiliyorum. Özellikle shoujo açısından web comics adlı uygulamayı öneririm. Fantastik, seinen, psikolojik türlerde webtoonlar başarısız o sebepten manhwa ve manga okurum genelde. Genelde komedi, shoujo ve yaoi türlerinde webtoon okuduğum için bu konuda bir öneride bulunamayacağım :D
  20. Solo Leveling 101. bölüm son sahneyi telefonda ana sayfa ekranı ayarladım her gördüğümde mest oluyorum :admire-onion-head-emoticon:

Spoiler

lQavnB.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Çizer okuyucuyu gazlıyor başarıyor da biraz gıcık bir durum :D. Bir sonraki bölümü merakla bekliyorum. :)

2. Amygirl

Amygirl

Bence gelecek haftayı beklemek bölümü okumaktan daha zevkli nihihihi

3. qlufnispto

qlufnispto

Demek bunu yapan tek kişi değilim güzel sevindim.

21. Kuroko no Basuke ana karakteri Kuroko Tetsu spor animelerinde görmeye asla alışık olmadığım bir kişiliğe sahip. Orada burada bağırmayan, anlamsız abartı mimikler vermeyen, sporu yeni öğrenmemiş ve kendi çapında başarılı bir sporcu olarak sana puanım 9 kanka :tuzkistrokeplz:

22. Nanatsu no Taizai / Elizabeth!
  • Yeni Oluştur...