Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,202
  • Last visited

• Days Won

150

Everything posted by Amygirl

1. Olay bende karakterin bağıran bir tip olmasından kaynaklanıyor cinsiyetten öte
  2. Bunu kültür olarak görmek lazım biz 13-15 yaşında ergenliğe girdiğimizde sesimiz borazanlaştığı için Japonlarda kızsı erkek karakter sesine alışık değiliz. Ancak bu kadın seslendirmeden ziyade shounen karakterlerin çok bağırmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bu konuda favorim ve belki de senin önyargını kıracak bir kadın seiyuu önerebilirim: Romi Park Edward dışında Bleach Hitsugaya, Deadman Wonderland Ganta yı da seslendirmektedir. Aynı kadın Claymore dan Teresa, Naruto dan Temari, Nana'nın Osaka Nanası nı da seslendirmektedir. Müthiş bir yetenek!!!
  3. Önceki FF yarışmalarına göre fena değil katılım ancak bunun en büyük sebebi site ana sayfada reklam olması idi. Forum kendi üyeleri ile pek götüremezdi diye düşünüyorum
  4. Hadi bakalım, hayırlı uğurlu olsun! Bir takım Ff'ler çok hoşuma gitti. Henüz okumadıklarım da var onları da okuyacağım
  5. Etkinlik 4 Temmuzda başlıyormuş Barış admin demese yardırıyordum 4 Temmuzda bir daha yazarım
  6. Sangatsu ya bak sen skoru en yüksek seinenmiş Kendi listemi yapam hemen: Monster Rainbow Hanada Shounen Shi Mononoke Jormungand En yüksek skorlamaya sahip 100 seinen şartınız olmasaydı Basilisk ve Shiguruiyi ekleyecektim. Cry @Kutatgu seinen kardeş top 5 i top 10 yapsak olmaz mıydı ilk 100 den çılgın listeler çıkarırdım
  7. Panelden bakıp onun nasıl düzeltileceğini bulamamıştım. Yapacak bir şey yok
  8. Elinize sağlık şimdiden @Eolo-sama bebaaaamm hani Gibiate
  9. Disqus moderatörlerine discord sunucusundan ulaşabilirsiniz. Konu kilit
  10. Açtığınız konuya ulaşamıyorsanız konu silinmiş demektir. Yine konu açmayın
  11. Konuyu ankete çevirdim tekrar oy verin @jojocuadam @Harem-kun @ZwanZwan
  12. Bu konuyu ankete çevirelim
  13. Discord sunucusundan discord moderatörlerine ulaşın
  14. Bu hesabınızla misafir hesabınızın açtığı konuya müdahale edemesiniz. İsterseniz bu hesabınızla konuyu tekrar açabilirsiniz. Açtığınızda bu hesaptan her türlü değişiklik yapabilirsiniz. Tekrar açtığınızda misafir hesabınız ile açtığınız konuyu sileriz
  15. Mangasını henüz okumamış birisi olarak Part 3 favorimdir.
  16. Ouuwuouwıeoıue Selamlığımın zengin pisliği
  17. Kızgın ya da negatif itibar geleceğini sanmıyorum
  18. Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!

1. LeornKayn

LeornKayn

yarışma mı varmış

2. Amygirl
  19. Abi arkasında pembe saçlı bebek takmış siyahi Kenpachi'den sonra gördüğüm en çılgın cosplay jdjdjdkdk
  20. Konu yanlış yerde yanlış şekilde açılmıştır. Örnek konuya göre düzenlemezseniz yarışmaya dahil edilemeyecektir. Konuyu uygun yere taşıyorum.
  • Create New...